Швейцария - Чалъндж Лига (2025 - 2026)
19:00
Лозана-Уши
Белинзона
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 4.07 | 5.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 1.19 | 2.40 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.21 | 3.92 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.65 | 1.15 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.31 | 1.52 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.52 | 2.36 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 09.08.2025 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Лозана, а гостите от Белинзона. Разстоянието между двата града е 186.5 км. Мачът ще се играе на стадион Стад Олимпик дьо ла Понтез, който има капацитет от 15 786 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Стад Олимпик дьо ла Понтез. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Лозана-Уши - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.08.2025 | Чалъндж Лига | Ивердон-Спорт | 3 - 2 | Лозана-Уши | 2.07 | 3.49 | 3.00 |
| 26.07.2025 | Чалъндж Лига | Лозана-Уши | 1 - 1 | Вил | 1.81 | 3.64 | 3.65 |
| 28.06.2025 | Приятелски срещи | Лозана Спорт | 2 - 5 | Лозана-Уши | 1.44 | 4.44 | 5.09 |
| 23.05.2025 | Чалъндж Лига | Лозана-Уши | 2 - 0 | Вадуц | 1.59 | 4.11 | 4.24 |
| 16.05.2025 | Чалъндж Лига | Вил | 0 - 2 | Лозана-Уши | 2.50 | 3.54 | 2.35 |
| 09.05.2025 | Чалъндж Лига | Лозана-Уши | 1 - 1 | Белинзона | 2.02 | 3.52 | 2.97 |
| 02.05.2025 | Чалъндж Лига | Етоил Каруж | 1 - 2 | Лозана-Уши | 2.12 | 3.50 | 2.81 |
| 26.04.2025 | Чалъндж Лига | Лозана-Уши | 0 - 1 | Стад Нион | 1.70 | 3.81 | 3.84 |
| 18.04.2025 | Чалъндж Лига | Лозана-Уши | 0 - 0 | Ксамакс | 1.71 | 3.69 | 3.90 |
| 11.04.2025 | Чалъндж Лига | Шафхаузен | 2 - 3 | Лозана-Уши | 3.57 | 3.43 | 1.85 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 3 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Белинзона - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.08.2025 | Чалъндж Лига | Белинзона | 1 - 5 | Ксамакс | 2.62 | 3.26 | 2.41 |
| 23.05.2025 | Чалъндж Лига | Шафхаузен | 1 - 3 | Белинзона | 2.93 | 3.42 | 2.10 |
| 16.05.2025 | Чалъндж Лига | Белинзона | 3 - 1 | Тун | 3.21 | 3.48 | 1.97 |
| 09.05.2025 | Чалъндж Лига | Лозана-Уши | 1 - 1 | Белинзона | 2.02 | 3.52 | 2.97 |
| 03.05.2025 | Чалъндж Лига | Белинзона | 3 - 1 | Ксамакс | 1.84 | 3.42 | 3.63 |
| 27.04.2025 | Чалъндж Лига | Вил | 2 - 2 | Белинзона | 2.46 | 3.13 | 2.60 |
| 18.04.2025 | Чалъндж Лига | Белинзона | 2 - 1 | Стад Нион | 1.88 | 3.33 | 3.59 |
| 12.04.2025 | Чалъндж Лига | Белинзона | 3 - 1 | Вадуц | 2.05 | 3.35 | 3.08 |
| 05.04.2025 | Чалъндж Лига | Етоил Каруж | 7 - 0 | Белинзона | 2.08 | 3.21 | 3.13 |
| 31.03.2025 | Чалъндж Лига | Белинзона | 1 - 1 | Аарау | 3.12 | 3.15 | 2.12 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2025 | Чалъндж Лига | Лозана-Уши | 1 - 1 | Белинзона | 2.02 | 3.52 | 2.97 |
| 15.02.2025 | Чалъндж Лига | Белинзона | 0 - 1 | Лозана-Уши | 2.72 | 3.13 | 2.34 |
| 19.10.2024 | Чалъндж Лига | Лозана-Уши | 1 - 1 | Белинзона | 1.94 | 3.35 | 3.31 |
| 24.09.2024 | Чалъндж Лига | Белинзона | 2 - 1 | Лозана-Уши | 2.21 | 3.26 | 2.84 |
| 27.05.2023 | Чалъндж Лига | Лозана-Уши | 6 - 0 | Белинзона | 1.25 | 5.36 | 9.65 |
| 05.03.2023 | Чалъндж Лига | Белинзона | 0 - 1 | Лозана-Уши | 3.11 | 3.45 | 2.04 |
| 05.11.2022 | Чалъндж Лига | Лозана-Уши | 2 - 1 | Белинзона | 1.60 | 3.80 | 4.71 |
| 30.07.2022 | Чалъндж Лига | Белинзона | 1 - 4 | Лозана-Уши | 2.34 | 3.34 | 2.67 |
В последните 8 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Лозана-Уши имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно.
Чалъндж Лига класиране към 09.08.2025
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ивердон-Спорт | 3 | +3 | 6 |
| 2 | Ксамакс | 2 | +4 | 4 |
| 3 | Вадуц | 2 | +1 | 4 |
| 4 | Стад Нион | 2 | +1 | 4 |
| 5 | Вил | 3 | -1 | 4 |
| 6 | Аарау | 1 | +2 | 3 |
| 7 | Раперсвил-Йона | 3 | -3 | 3 |
| 8 | Лозана-Уши | 2 | -1 | 1 |
| 9 | Етоил Каруж | 3 | -2 | 1 |
| 10 | Белинзона | 1 | -4 | 0 |
Хронология в първенството
| Лозана-Уши | |
| Белинзона | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Лозана-Уши | Лозана-Уши | Белинзона | Белинзона | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Ивердон-Спорт | 3 - 2 | ||||||
| 2 | Ксамакс | 1 - 5 | ||||||
| 3 | Вадуц | |||||||
| 4 | Стад Нион | |||||||
| 5 | Вил | 1 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 6 | Аарау | |||||||
| 7 | Раперсвил-Йона | |||||||
| 8 | Лозана-Уши | - | - | - | ||||
| 9 | Етоил Каруж | |||||||
| 10 | Белинзона | - | - | - | ||||
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Лозана-Уши | Белинзона | |
| Позиция | 8 | 10 |
| Точки | 1 | 0 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 10 |
| Точки | 1 | 0 |
Форма в шампионата
| Лозана-Уши | Белинзона | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
1 1 |
0
0 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
1 0 |
0
0 0 |
Голове в шампионата
| Лозана-Уши | Белинзона | |
|
Вкарани
Получени |
3
4 |
1
5 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
1
1 |
0
0 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 4.07 | 5.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 1.19 | 2.40 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.21 | 3.92 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.65 | 1.15 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.31 | 1.52 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.52 | 2.36 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 09.08.2025 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
