България - Втора ПФЛ (2026 - 2027)
неделя, 8 ноември, 2026
16:30
Лудогорец Разград II
Несебър
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 100% за Лудогорец Разград II
Общо гласували: 3
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.67 |
3.67 |
4.17 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.16 |
1.20 |
1.97 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.31 |
3.06 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.96 |
1.19 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.04 |
1.67 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.39 |
2.63 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.64 |
2.09 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.11.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Разград, а гостите от Несебър.
Разстоянието между двата града е 138.7 км.
Мачът ще се играе в 16:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Лудогорец Разград II - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 02.11.2026 |
Втора ПФЛ |
Спортист Своге |
1 - 1 |
Лудогорец Р. II |
2.01 |
3.11 |
3.29 |
| 27.10.2026 |
Втора ПФЛ |
Лудогорец Р. II |
5 - 1 |
Добруджа Добрич |
1.82 |
3.29 |
3.81 |
| 13.10.2026 |
Втора ПФЛ |
Монтана |
2 - 3 |
Лудогорец Р. II |
2.02 |
3.38 |
3.05 |
| 03.10.2026 |
Приятелски срещи |
Лудогорец Р. II |
1 - 1 |
Дунав Русе |
- |
- |
- |
| 21.09.2026 |
Втора ПФЛ |
Спартак Плевен |
1 - 0 |
Лудогорец Р. II |
2.22 |
3.10 |
2.86 |
| 15.09.2026 |
Втора ПФЛ |
Лудогорец Р. II |
1 - 1 |
Фратрия Варна |
3.13 |
3.36 |
2.00 |
| 07.09.2026 |
Втора ПФЛ |
Пирин Благоевград |
0 - 3 |
Лудогорец Р. II |
3.89 |
3.44 |
1.74 |
| 02.09.2026 |
Втора ПФЛ |
Черноморец Бургас |
1 - 0 |
Лудогорец Р. II |
1.57 |
3.54 |
5.07 |
| 29.08.2026 |
Втора ПФЛ |
Лудогорец Р. II |
1 - 1 |
Хебър Пазарджик |
2.38 |
3.21 |
2.60 |
| 25.08.2026 |
Втора ПФЛ |
ЦСКА София II |
1 - 1 |
Лудогорец Р. II |
1.39 |
4.13 |
6.16 |
Общо 3 победи, 5 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 3 равенства
в последните 4 домакинства.
Несебър - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.10.2026 |
Втора ПФЛ |
Несебър |
1 - 2 |
Черноморец Бургас |
3.32 |
3.31 |
1.95 |
| 23.10.2026 |
Втора ПФЛ |
Хебър Пазарджик |
2 - 1 |
Несебър |
1.37 |
4.28 |
6.39 |
| 18.10.2026 |
Купа на България |
Несебър |
0 - 2 |
ЦСКА София |
12.90 |
6.24 |
1.15 |
| 10.10.2026 |
Втора ПФЛ |
Несебър |
0 - 0 |
ЦСКА София II |
2.82 |
3.28 |
2.16 |
| 04.10.2026 |
Купа на България |
Родопа Смолян |
1 - 1 |
Несебър |
- |
- |
- |
| 27.09.2026 |
Втора ПФЛ |
Вихрен Сандански |
2 - 0 |
Несебър |
1.30 |
4.60 |
7.85 |
| 20.09.2026 |
Втора ПФЛ |
Несебър |
4 - 3 |
Берое |
2.68 |
2.95 |
2.49 |
| 15.09.2026 |
Втора ПФЛ |
Локомотив ГО |
1 - 1 |
Несебър |
1.85 |
3.20 |
3.80 |
| 06.09.2026 |
Втора ПФЛ |
Несебър |
2 - 1 |
Рилски Спортист |
2.19 |
2.96 |
3.11 |
| 02.09.2026 |
Втора ПФЛ |
Марек Дупница |
1 - 0 |
Несебър |
1.64 |
3.35 |
4.75 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 равенства и 3 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.07.2026 |
Приятелски срещи |
Лудогорец Р. II |
1 - 1 |
Несебър |
- |
- |
- |
| 02.04.2025 |
Втора ПФЛ |
Лудогорец Р. II |
2 - 0 |
Несебър |
1.45 |
3.68 |
5.63 |
| 21.09.2024 |
Втора ПФЛ |
Несебър |
2 - 2 |
Лудогорец Р. II |
3.34 |
3.15 |
1.97 |
| 03.12.2018 |
Втора ПФЛ |
Лудогорец Р. II |
4 - 1 |
Несебър |
1.33 |
4.60 |
5.40 |
| 29.07.2018 |
Втора ПФЛ |
Несебър |
4 - 2 |
Лудогорец Р. II |
2.11 |
3.20 |
3.00 |
| 04.03.2018 |
Втора ПФЛ |
Лудогорец Р. II |
0 - 2 |
Несебър |
- |
- |
- |
| 13.08.2017 |
Втора ПФЛ |
Несебър |
3 - 1 |
Лудогорец Р. II |
2.47 |
3.16 |
2.47 |
| 03.04.2017 |
Втора ПФЛ |
Лудогорец Р. II |
3 - 0 |
Несебър |
1.67 |
3.74 |
5.01 |
| 25.09.2016 |
Втора ПФЛ |
Несебър |
1 - 4 |
Лудогорец Р. II |
- |
- |
- |
В последните 9 директни срещи
домакините
имат 4 победи,
гостите
имат 3 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Лудогорец Разград II имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
Втора ПФЛ класиране към 08.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
ЦСКА София II |
14 |
8 |
4 |
2 |
29 |
13 |
+16 |
28 |
| 2 |
Черноморец Бургас |
14 |
8 |
4 |
2 |
24 |
10 |
+14 |
28 |
| 3 |
Вихрен Сандански |
14 |
7 |
5 |
2 |
26 |
13 |
+13 |
26 |
| 4 |
Локомотив Горна Оряховица |
14 |
6 |
5 |
3 |
13 |
10 |
+3 |
23 |
| 5 |
Янтра Габрово |
14 |
7 |
2 |
5 |
19 |
14 |
+5 |
23 |
| 6 |
Фратрия Варна |
13 |
6 |
4 |
3 |
18 |
12 |
+6 |
22 |
| 7 |
Берое |
14 |
6 |
3 |
5 |
21 |
18 |
+3 |
21 |
| 8 |
Спартак Плевен |
14 |
6 |
2 |
6 |
16 |
25 |
-9 |
20 |
| 9 |
Хебър Пазарджик |
14 |
6 |
2 |
6 |
29 |
24 |
+5 |
20 |
| 10 |
Рилски Спортист |
14 |
5 |
5 |
4 |
15 |
13 |
+2 |
20 |
| 11 |
Етър Велико Търново |
13 |
6 |
2 |
5 |
22 |
21 |
+1 |
20 |
| 12 |
Лудогорец Разград II |
13 |
5 |
4 |
4 |
18 |
14 |
+4 |
19 |
| 13 |
Марек Дупница |
14 |
5 |
3 |
6 |
16 |
18 |
-2 |
18 |
| 14 |
Несебър |
14 |
5 |
3 |
6 |
22 |
21 |
+1 |
18 |
| 15 |
Монтана |
14 |
4 |
2 |
8 |
18 |
29 |
-11 |
14 |
| 16 |
Спортист Своге |
14 |
2 |
6 |
6 |
10 |
15 |
-5 |
12 |
| 17 |
Добруджа Добрич |
13 |
2 |
3 |
8 |
13 |
26 |
-13 |
9 |
| 18 |
Пирин Благоевград |
14 |
0 |
1 |
13 |
5 |
38 |
-33 |
1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Лудогорец Разград II |
|
| Несебър |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Лудогорец Разград II |
Лудогорец Разград II |
|
Несебър |
Несебър |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
ЦСКА София II |
|
1 - 1 |
|
|
0 - 0 |
|
|
| 2 |
Черноморец Бургас |
|
1 - 0 |
|
|
1 - 2 |
|
|
| 3 |
Вихрен Сандански |
0 - 2 |
|
0 - 2 |
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 4 |
Локомотив Горна Оряховица |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 5 |
Янтра Габрово |
|
|
|
|
1 - 1 |
|
|
| 6 |
Фратрия Варна |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
| 7 |
Берое |
|
2 - 0 |
|
|
4 - 3 |
|
|
| 8 |
Спартак Плевен |
|
1 - 0 |
|
|
|
|
|
| 9 |
Хебър Пазарджик |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 10 |
Рилски Спортист |
|
0 - 1 |
|
|
2 - 1 |
|
|
| 11 |
Етър Велико Търново |
|
|
|
|
1 - 5 |
|
|
| 12 |
Лудогорец Разград II |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 13 |
Марек Дупница |
|
|
|
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 14 |
Несебър |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 15 |
Монтана |
|
2 - 3 |
|
|
|
3 - 1 |
3 - 1 |
| 16 |
Спортист Своге |
|
1 - 1 |
|
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
| 17 |
Добруджа Добрич |
5 - 1 |
|
5 - 1 |
|
2 - 0 |
|
|
| 18 |
Пирин Благоевград |
|
0 - 3 |
|
|
7 - 0 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Лудогорец Разград II |
Несебър |
| Победи |
5 |
5 |
| Равни |
4 |
3 |
| Загуби |
4 |
6 |
| Вкарани Голове |
18 |
22 |
| Получени Голове |
14 |
21 |
| Средно Вкарани |
1.38 |
1.57 |
| Средно Получени |
1.08 |
1.50 |
| Мачове Вкарал |
69% |
79% |
| Мачове Получил |
85% |
71% |
| Гол/Гол |
54% |
57% |
| Над 1.5 |
77% |
79% |
| Над 2.5 |
31% |
50% |
| Над 3.5 |
15% |
29% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
1 |
| Равни |
2 |
1 |
| Загуби |
1 |
4 |
| Вкарани Голове |
9 |
4 |
| Получени Голове |
6 |
9 |
| Средно Вкарани |
1.80 |
0.67 |
| Средно Получени |
1.20 |
1.50 |
| Мачове Вкарал |
80% |
67% |
| Мачове Получил |
100% |
83% |
| Гол/Гол |
80% |
50% |
| Над 1.5 |
100% |
67% |
| Над 2.5 |
40% |
33% |
| Над 3.5 |
20% |
17% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.67 |
3.67 |
4.17 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.16 |
1.20 |
1.97 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.31 |
3.06 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.96 |
1.19 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.04 |
1.67 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.39 |
2.63 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.64 |
2.09 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.11.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 100% за Лудогорец Разград II
Общо гласували: 3
За да гласувате, щракнете на знака