България - Втора ПФЛ (2025 - 2026)
20:00
Лудогорец Разград II
ЦСКА София II
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.08 | 3.08 | 3.04 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.29 | 1.62 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.54 | 2.27 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.80 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.09 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.19 | 3.84 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.89 | 1.76 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.08.2025 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Разград, а гостите от София. Разстоянието между двата града е 275.3 км. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Лудогорец Разград II - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.07.2025 | Втора ПФЛ | Марек Дупница | 1 - 0 | Лудогорец Р. II | 1.86 | 3.09 | 4.03 |
| 24.05.2025 | Втора ПФЛ | Лудогорец Р. II | 0 - 2 | Марек Дупница | - | - | - |
| 18.05.2025 | Втора ПФЛ | Етър Велико Търново | 1 - 1 | Лудогорец Р. II | - | - | - |
| 11.05.2025 | Втора ПФЛ | Лудогорец Р. II | 5 - 0 | Ботев Плд. II | 1.33 | 4.27 | 6.82 |
| 07.05.2025 | Втора ПФЛ | Струмска Слава | 0 - 2 | Лудогорец Р. II | 1.65 | 3.30 | 4.39 |
| 04.05.2025 | Втора ПФЛ | Лудогорец Р. II | 4 - 0 | Беласица Петрич | 1.75 | 3.22 | 3.93 |
| 28.04.2025 | Втора ПФЛ | Миньор Перник | 1 - 1 | Лудогорец Р. II | 1.61 | 3.35 | 4.88 |
| 18.04.2025 | Втора ПФЛ | Лудогорец Р. II | 1 - 1 | Янтра Габрово | 2.29 | 2.95 | 2.81 |
| 12.04.2025 | Втора ПФЛ | Монтана | 0 - 0 | Лудогорец Р. II | 1.34 | 3.95 | 7.59 |
| 08.04.2025 | Втора ПФЛ | Пирин Благоевград | 1 - 0 | Лудогорец Р. II | 1.34 | 4.39 | 6.17 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 домакинства.
ЦСКА София II - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.07.2025 | Втора ПФЛ | Спартак Плевен | 2 - 1 | ЦСКА София II | 3.80 | 2.74 | 2.07 |
| 24.05.2025 | Втора ПФЛ | ЦСКА София II | 1 - 2 | Дунав Русе | - | - | - |
| 20.05.2025 | Втора ПФЛ | ЦСКА 1948 II | 0 - 0 | ЦСКА София II | 2.45 | 3.10 | 2.45 |
| 11.05.2025 | Втора ПФЛ | ЦСКА София II | 2 - 4 | Локомотив ГО | 1.60 | 3.67 | 4.04 |
| 07.05.2025 | Втора ПФЛ | Марек Дупница | 1 - 0 | ЦСКА София II | 1.57 | 3.32 | 4.72 |
| 03.05.2025 | Втора ПФЛ | ЦСКА София II | 0 - 3 | Етър Велико Търново | 1.84 | 3.09 | 3.78 |
| 28.04.2025 | Втора ПФЛ | Ботев Плд. II | 4 - 2 | ЦСКА София II | 2.92 | 3.49 | 1.96 |
| 19.04.2025 | Втора ПФЛ | ЦСКА София II | 0 - 0 | Струмска Слава | 1.26 | 4.43 | 9.38 |
| 13.04.2025 | Втора ПФЛ | Беласица Петрич | 1 - 1 | ЦСКА София II | 3.25 | 3.27 | 1.92 |
| 06.04.2025 | Втора ПФЛ | ЦСКА София II | 5 - 1 | Миньор Перник | 1.58 | 3.39 | 4.64 |
Общо 1 победа, 3 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.03.2025 | Втора ПФЛ | Лудогорец Р. II | 0 - 0 | ЦСКА София II | 1.98 | 3.04 | 3.26 |
| 13.10.2024 | Втора ПФЛ | ЦСКА София II | 1 - 1 | Лудогорец Р. II | 2.22 | 2.84 | 3.03 |
| 21.05.2017 | Втора ПФЛ | ЦСКА София II | 0 - 2 | Лудогорец Р. II | - | - | - |
| 28.11.2016 | Втора ПФЛ | Лудогорец Р. II | 3 - 2 | ЦСКА София II | - | - | - |
В последните 4 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Лудогорец Разград II имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Втора ПФЛ класиране към 03.08.2025
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Вихрен Сандански | 2 | +2 | 6 |
| 2 | Марек Дупница | 2 | +1 | 4 |
| 3 | Хебър Пазарджик | 1 | +2 | 3 |
| 4 | Дунав Русе | 1 | +1 | 3 |
| 4 | Фратрия Варна | 1 | +1 | 3 |
| 6 | Спартак Плевен | 2 | 0 | 3 |
| 7 | Янтра Габрово | 2 | 0 | 2 |
| 8 | Спортист Своге | 2 | 0 | 2 |
| 9 | Беласица Петрич | 1 | 0 | 1 |
| 9 | Етър Велико Търново | 1 | 0 | 1 |
| 9 | Миньор Перник | 1 | 0 | 1 |
| 9 | Пирин Благоевград | 1 | 0 | 1 |
| 13 | Черноморец Бургас | 2 | -1 | 1 |
| 14 | ЦСКА София II | 1 | -1 | 0 |
| 15 | Лудогорец Разград II | 1 | -1 | 0 |
| 16 | Локомотив Горна Оряховица | 2 | -2 | 0 |
| 17 | Севлиево | 1 | -2 | 0 |
Хронология в първенството
| Лудогорец Разград II | |
| ЦСКА София II | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Лудогорец Разград II | Лудогорец Разград II | ЦСКА София II | ЦСКА София II | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Вихрен Сандански | |||||||
| 2 | Марек Дупница | 1 - 0 | ||||||
| 3 | Хебър Пазарджик | |||||||
| 4 | Дунав Русе | |||||||
| 4 | Фратрия Варна | |||||||
| 6 | Спартак Плевен | 2 - 1 | 2 - 1 | |||||
| 7 | Янтра Габрово | |||||||
| 8 | Спортист Своге | |||||||
| 9 | Беласица Петрич | |||||||
| 9 | Етър Велико Търново | |||||||
| 9 | Миньор Перник | |||||||
| 9 | Пирин Благоевград | |||||||
| 13 | Черноморец Бургас | |||||||
| 14 | ЦСКА София II | - | - | - | ||||
| 15 | Лудогорец Разград II | - | - | - | ||||
| 16 | Локомотив Горна Оряховица | |||||||
| 17 | Севлиево | |||||||
Класиране в шампионата
| Лудогорец Разград II | ЦСКА София II | |
| Позиция | 15 | 14 |
| Точки | 0 | 0 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 12 | 8 |
| Точки | 0 | 0 |
Форма в шампионата
| Лудогорец Разград II | ЦСКА София II | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 1 |
0
0 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 0 |
0
0 1 |
Голове в шампионата
| Лудогорец Разград II | ЦСКА София II | |
|
Вкарани
Получени |
0
1 |
1
2 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
0
0 |
1
2 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.08 | 3.08 | 3.04 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.29 | 1.62 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.54 | 2.27 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.80 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.09 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.19 | 3.84 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.89 | 1.76 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.08.2025 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
