Приятелски Срещи - Клубни
11:30
Лугано
(Швейцария)
Ксамакс
(Швейцария)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.38 | 4.56 | 6.06 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 1.15 | 2.71 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.13 | 4.88 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.20 | 1.12 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.50 | 1.45 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.60 | 2.18 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.63 | 2.12 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 27.06.2026 08:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Лугано, а гостите от Ньошател. Разстоянието между двата града е 189.8 км.
Отговорна Игра
Лугано - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2026 | Група за Титлата | Лугано | 4 - 0 | Базел | 1.85 | 3.92 | 3.42 |
| 14.05.2026 | Група за Титлата | Сион | 2 - 2 | Лугано | 2.15 | 3.43 | 3.01 |
| 10.05.2026 | Група за Титлата | Лугано | 1 - 2 | Санкт Гален | 2.13 | 3.62 | 2.93 |
| 03.05.2026 | Група за Титлата | Лугано | 1 - 0 | Йънг Бойс | 2.17 | 3.71 | 2.81 |
| 25.04.2026 | Група за Титлата | Тун | 0 - 1 | Лугано | 1.89 | 3.76 | 3.44 |
| 11.04.2026 | Суперлига | Цюрих | 0 - 1 | Лугано | 3.31 | 3.67 | 1.96 |
| 04.04.2026 | Суперлига | Лугано | 1 - 0 | Тун | 2.49 | 3.54 | 2.47 |
| 22.03.2026 | Суперлига | Йънг Бойс | 1 - 1 | Лугано | 1.94 | 3.65 | 3.36 |
| 17.03.2026 | Суперлига | Санкт Гален | 1 - 1 | Лугано | 2.01 | 3.54 | 3.24 |
| 07.03.2026 | Суперлига | Лугано | 1 - 3 | Люцерн | 1.98 | 3.57 | 3.28 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Ксамакс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.05.2026 | Чалъндж Лига | Лозана-Уши | 2 - 1 | Ксамакс | 1.93 | 3.80 | 3.09 |
| 11.05.2026 | Чалъндж Лига | Ксамакс | 3 - 0 | Етоил Каруж | 2.12 | 3.61 | 2.79 |
| 08.05.2026 | Чалъндж Лига | Раперсвил-Йона | 2 - 3 | Ксамакс | 2.52 | 3.52 | 2.31 |
| 01.05.2026 | Чалъндж Лига | Ксамакс | 1 - 3 | Аарау | 4.45 | 4.13 | 1.55 |
| 26.04.2026 | Чалъндж Лига | Ксамакс | 2 - 1 | Белинзона | 1.73 | 3.79 | 3.74 |
| 22.04.2026 | Чалъндж Лига | Ивердон-Спорт | 2 - 2 | Ксамакс | 1.80 | 3.63 | 3.58 |
| 10.04.2026 | Чалъндж Лига | Ксамакс | 4 - 1 | Стад Нион | 1.83 | 3.53 | 3.56 |
| 07.04.2026 | Чалъндж Лига | Вил | 5 - 2 | Ксамакс | 2.22 | 3.35 | 2.76 |
| 03.04.2026 | Чалъндж Лига | Ксамакс | 1 - 3 | Вадуц | 3.57 | 3.66 | 1.80 |
| 27.03.2026 | Приятелски срещи | Винтертур | 2 - 1 | Ксамакс | - | - | - |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.01.2023 | Приятелски срещи | Лугано | 3 - 0 | Ксамакс | 1.42 | 4.75 | 5.38 |
| 17.09.2021 | Купа на Швейцария | Ксамакс | 0 - 1 | Лугано | 3.31 | 3.54 | 1.99 |
| 03.08.2020 | Суперлига | Ксамакс | 0 - 1 | Лугано | 3.30 | 3.85 | 1.98 |
| 01.02.2020 | Суперлига | Лугано | 1 - 1 | Ксамакс | 1.72 | 3.75 | 4.60 |
| 07.12.2019 | Суперлига | Ксамакс | 1 - 1 | Лугано | 2.77 | 3.25 | 2.48 |
| 29.09.2019 | Суперлига | Лугано | 0 - 1 | Ксамакс | 1.67 | 3.70 | 4.94 |
| 22.05.2019 | Суперлига | Ксамакс | 1 - 1 | Лугано | 2.58 | 3.54 | 2.50 |
| 03.04.2019 | Суперлига | Лугано | 0 - 0 | Ксамакс | 1.84 | 3.57 | 4.05 |
| 02.12.2018 | Суперлига | Лугано | 2 - 2 | Ксамакс | 1.92 | 3.58 | 3.62 |
| 31.10.2018 | Купа на Швейцария | Лугано | 1 - 1 | Ксамакс | 1.83 | 3.57 | 3.72 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и 6 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Лугано имат изиграни 6 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 4 пъти са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.38 | 4.56 | 6.06 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 1.15 | 2.71 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.13 | 4.88 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.20 | 1.12 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.50 | 1.45 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.60 | 2.18 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.63 | 2.12 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 27.06.2026 08:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра