Ел Салвадор - Примера Дивисион (2026 - Апертура)
понеделник, 7 септември, 2026
02:30
Луис Анхел Фирпо
Интер Санта Текла
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Интер Санта Текла
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.94 |
3.23 |
3.51 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.23 |
1.27 |
1.72 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.43 |
2.56 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.23 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.76 |
1.96 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.29 |
3.28 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.77 |
1.91 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.09.2026 00:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Усулутан, а гостите от Санта Текла.
Разстоянието между двата града е 96.8 км.
Мачът ще се играе на стадион
Серхио Торес,
който има капацитет от
10 000 места, от които седящи 5 000.
Размерите на терена са 107 x 72 m.
Снимки от Google карта
стадион Серхио Торес.
Мачът ще се играе в 17:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Луис Анхел Фирпо - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.08.2026 |
Примера Дивисион |
ФАС Санта Ана |
3 - 1 |
Луис А. Фирпо |
2.27 |
2.96 |
2.82 |
| 27.08.2026 |
Други Международни |
Кселаху |
1 - 1 |
Луис А. Фирпо |
2.19 |
3.28 |
2.86 |
| 24.08.2026 |
Примера Дивисион |
Луис А. Фирпо |
1 - 0 |
Платенсе Сак. |
1.47 |
3.73 |
5.50 |
| 21.08.2026 |
Други Международни |
Луис А. Фирпо |
1 - 0 |
ЛД Алахуеленсе |
- |
- |
- |
| 17.08.2026 |
Примера Дивисион |
ИНКА-Аруба |
0 - 0 |
Луис А. Фирпо |
7.92 |
4.60 |
1.28 |
| 14.08.2026 |
Други Международни |
Луис А. Фирпо |
4 - 0 |
Дирианген |
1.54 |
3.82 |
5.05 |
| 09.08.2026 |
Примера Дивисион |
Луис А. Фирпо |
2 - 0 |
Мунисипал Лименьо |
1.60 |
3.45 |
4.65 |
| 30.07.2026 |
Примера Дивисион |
Луис А. Фирпо |
4 - 0 |
Фуерте Сан Фр. |
1.37 |
3.95 |
6.74 |
| 27.07.2026 |
Примера Дивисион |
Агила Сан Мигел |
1 - 1 |
Луис А. Фирпо |
2.12 |
3.12 |
2.95 |
| 17.05.2026 |
Клаусура Финали |
Луис А. Фирпо |
0 - 1 |
Агила Сан Мигел |
2.06 |
3.00 |
3.18 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 5 победи и 1 загуба
в последните 6 домакинства.
Интер Санта Текла - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.08.2026 |
Примера Дивисион |
Платенсе Сак. |
0 - 3 |
Интер С. Текла |
3.36 |
3.02 |
2.05 |
| 22.08.2026 |
Примера Дивисион |
Интер С. Текла |
4 - 1 |
ИНКА-Аруба |
1.19 |
5.66 |
10.87 |
| 15.08.2026 |
Примера Дивисион |
Мунисипал Лименьо |
0 - 1 |
Интер С. Текла |
3.05 |
3.13 |
2.15 |
| 09.08.2026 |
Примера Дивисион |
Интер С. Текла |
2 - 0 |
Алианса Сан Салвадор |
2.57 |
3.02 |
2.54 |
| 02.08.2026 |
Примера Дивисион |
Фуерте Сан Фр. |
2 - 2 |
Интер С. Текла |
3.76 |
3.25 |
1.84 |
| 31.07.2026 |
Примера Дивисион |
Интер С. Текла |
0 - 0 |
Агила Сан Мигел |
2.54 |
3.14 |
2.50 |
| 26.07.2026 |
Примера Дивисион |
Атлетико Балбоа |
0 - 0 |
Интер С. Текла |
5.12 |
3.60 |
1.56 |
| 11.05.2026 |
Клаусура Финали |
Интер С. Текла |
2 - 1 |
Мунисипал Лименьо |
2.25 |
3.05 |
2.75 |
| 08.05.2026 |
Клаусура Финали |
Мунисипал Лименьо |
2 - 0 |
Интер С. Текла |
2.05 |
3.10 |
3.07 |
| 02.05.2026 |
Примера Дивисион |
Сакатеколука |
2 - 0 |
Интер С. Текла |
4.35 |
3.36 |
1.66 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 2 равенства и 2 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 29.03.2026 |
Примера Дивисион |
Интер С. Текла |
0 - 3 |
Луис А. Фирпо |
3.12 |
3.10 |
2.02 |
| 01.02.2026 |
Примера Дивисион |
Луис А. Фирпо |
0 - 0 |
Интер С. Текла |
1.47 |
3.92 |
5.68 |
| 05.10.2025 |
Примера Дивисион |
Интер С. Текла |
1 - 1 |
Луис А. Фирпо |
4.14 |
3.34 |
1.77 |
| 03.08.2025 |
Примера Дивисион |
Луис А. Фирпо |
2 - 0 |
Интер С. Текла |
1.40 |
3.87 |
7.09 |
В последните 4 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
нямат победа
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Луис Анхел Фирпо имат изиграни 2 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите нямат победа
и 1 път са завършили наравно.
Примера Дивисион класиране към 07.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Интер Санта Текла |
7 |
4 |
3 |
0 |
12 |
3 |
+9 |
15 |
| 2 |
ФАС Санта Ана |
7 |
4 |
1 |
2 |
13 |
7 |
+6 |
13 |
| 3 |
Исидро Метапан |
7 |
4 |
1 |
2 |
11 |
7 |
+4 |
13 |
| 4 |
Луис Анхел Фирпо |
6 |
3 |
2 |
1 |
9 |
4 |
+5 |
11 |
| 5 |
Мунисипал Лименьо |
7 |
3 |
1 |
3 |
10 |
9 |
+1 |
10 |
| 6 |
Атлетико Балбоа |
7 |
2 |
3 |
2 |
8 |
9 |
-1 |
9 |
| 6 |
Платенсе Сакатеколука |
7 |
2 |
3 |
2 |
8 |
9 |
-1 |
9 |
| 8 |
Алианса Сан Салвадор |
6 |
2 |
2 |
2 |
7 |
7 |
0 |
8 |
| 9 |
Какауатике |
7 |
1 |
4 |
2 |
10 |
12 |
-2 |
7 |
| 10 |
Агила Сан Мигел |
7 |
1 |
3 |
3 |
10 |
11 |
-1 |
6 |
| 11 |
Фуерте Сан Франциско |
7 |
1 |
3 |
3 |
5 |
12 |
-7 |
6 |
| 12 |
ИНКА-Аруба |
7 |
0 |
2 |
5 |
3 |
16 |
-13 |
2 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Луис Анхел Фирпо |
|
| Интер Санта Текла |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Луис Анхел Фирпо |
Луис Анхел Фирпо |
|
Интер Санта Текла |
Интер Санта Текла |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Интер Санта Текла |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 2 |
ФАС Санта Ана |
|
3 - 1 |
|
|
|
|
|
| 3 |
Исидро Метапан |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Луис Анхел Фирпо |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 5 |
Мунисипал Лименьо |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
| 6 |
Атлетико Балбоа |
|
|
|
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
| 6 |
Платенсе Сакатеколука |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
0 - 3 |
0 - 3 |
| 8 |
Алианса Сан Салвадор |
|
|
|
|
2 - 0 |
|
|
| 9 |
Какауатике |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Агила Сан Мигел |
|
1 - 1 |
|
|
0 - 0 |
|
|
| 11 |
Фуерте Сан Франциско |
4 - 0 |
|
4 - 0 |
|
|
2 - 2 |
2 - 2 |
| 12 |
ИНКА-Аруба |
|
0 - 0 |
|
|
4 - 1 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Луис Анхел Фирпо |
Интер Санта Текла |
| Победи |
3 |
4 |
| Равни |
2 |
3 |
| Загуби |
1 |
0 |
| Вкарани Голове |
9 |
12 |
| Получени Голове |
4 |
3 |
| Средно Вкарани |
1.50 |
1.71 |
| Средно Получени |
0.67 |
0.43 |
| Мачове Вкарал |
83% |
71% |
| Мачове Получил |
33% |
29% |
| Гол/Гол |
33% |
29% |
| Над 1.5 |
67% |
57% |
| Над 2.5 |
33% |
43% |
| Над 3.5 |
33% |
29% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
3 |
2 |
| Равни |
0 |
2 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
7 |
6 |
| Получени Голове |
0 |
2 |
| Средно Вкарани |
2.33 |
1.50 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.50 |
| Мачове Вкарал |
100% |
75% |
| Мачове Получил |
0% |
25% |
| Гол/Гол |
0% |
25% |
| Над 1.5 |
67% |
50% |
| Над 2.5 |
33% |
50% |
| Над 3.5 |
33% |
25% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.94 |
3.23 |
3.51 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.23 |
1.27 |
1.72 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.43 |
2.56 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.23 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.76 |
1.96 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.29 |
3.28 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.77 |
1.91 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.09.2026 00:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Интер Санта Текла
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака