Италия - Серия С - Група А (2017 - 2018)
21:45
Лукезе
Арецо
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.29 | 3.20 | 2.89 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 1.36 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.62 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.35 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.19 | 4.33 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.72 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 02.02.2018 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Лука, а гостите от Арецо. Разстоянието между двата града е 118.8 км. Мачът ще се играе в 20:45 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Лукезе - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.01.2018 | Серия С - А | Монца | 1 - 0 | Лукезе | 2.01 | 3.09 | 3.46 |
| 22.01.2018 | Серия С - А | Лукезе | 1 - 1 | Ливорно | 3.49 | 3.22 | 1.95 |
| 30.12.2017 | Серия С - А | Понтедера | 3 - 2 | Лукезе | 2.31 | 3.12 | 2.82 |
| 23.12.2017 | Серия С - А | Лукезе | 1 - 4 | Сиена | 2.75 | 3.04 | 2.39 |
| 17.12.2017 | Серия С - А | Про Пиаченца | 1 - 0 | Лукезе | 2.57 | 2.98 | 2.60 |
| 03.12.2017 | Серия С - А | Олбия | 1 - 1 | Лукезе | 1.90 | 3.17 | 3.80 |
| 26.11.2017 | Серия С - А | Лукезе | 0 - 3 | Джиана Ерминио | 2.00 | 3.11 | 3.50 |
| 22.11.2017 | Купа Серия С | Понтедера | 1 - 0 | Лукезе | 2.59 | 3.04 | 2.54 |
| 18.11.2017 | Серия С - А | Арцакена | 1 - 2 | Лукезе | 2.17 | 3.08 | 3.13 |
| 12.11.2017 | Серия С - А | Лукезе | 2 - 1 | Алесандрия | 2.30 | 3.05 | 2.91 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Арецо - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.01.2018 | Серия С - А | Арецо | 1 - 2 | Пиаченца | 2.08 | 3.09 | 3.27 |
| 21.01.2018 | Серия С - А | Пистоезе | 1 - 0 | Арецо | 2.18 | 3.01 | 3.16 |
| 30.12.2017 | Серия С - А | Арецо | 4 - 2 | Джиана Ерминио | 2.35 | 3.09 | 2.78 |
| 23.12.2017 | Серия С - А | Арцакена | 2 - 1 | Арецо | 2.40 | 3.03 | 2.74 |
| 17.12.2017 | Серия С - А | Арецо | 1 - 1 | Карарезе | 1.76 | 3.33 | 4.15 |
| 10.12.2017 | Серия С - А | Пиза | 2 - 3 | Арецо | 1.78 | 3.17 | 4.33 |
| 03.12.2017 | Серия С - А | Арецо | 1 - 0 | Прато | 1.67 | 3.39 | 4.65 |
| 29.11.2017 | Купа Серия С | Ливорно | 2 - 1 | Арецо | 1.53 | 3.72 | 5.16 |
| 26.11.2017 | Серия С - А | Сиена | 1 - 0 | Арецо | 1.87 | 3.13 | 3.96 |
| 19.11.2017 | Серия С - А | Арецо | 2 - 0 | Кунео | 1.89 | 3.14 | 3.82 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 4 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.09.2017 | Серия С - А | Арецо | 0 - 1 | Лукезе | 1.75 | 3.26 | 4.25 |
| 13.05.2017 | Плейофи | Арецо | 1 - 2 | Лукезе | 1.63 | 3.35 | 4.93 |
| 12.02.2017 | Серия С - А | Арецо | 0 - 0 | Лукезе | 1.59 | 3.44 | 5.34 |
| 25.09.2016 | Серия С - А | Лукезе | 2 - 2 | Арецо | 2.80 | 2.99 | 2.40 |
| 24.03.2016 | Серия С - В | Лукезе | 0 - 0 | Арецо | 2.20 | 3.00 | 3.07 |
| 15.11.2015 | Серия С - В | Арецо | 1 - 2 | Лукезе | 1.75 | 3.27 | 4.23 |
В последните 6 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Лукезе имат изиграни 2 срещи, като домакините нямат победа, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно.
Серия С - Група А класиране към 02.02.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ливорно | 22 | +27 | 50 |
| 2 | Сиена | 22 | +10 | 44 |
| 3 | Витербезе | 22 | +12 | 41 |
| 4 | Пиза | 22 | +13 | 40 |
| 5 | Джиана Ерминио | 22 | +7 | 33 |
| 6 | Монца | 22 | +5 | 33 |
| 7 | Олбия | 22 | -2 | 31 |
| 8 | Алесандрия | 21 | +5 | 30 |
| 9 | Карарезе | 22 | +1 | 29 |
| 10 | Пистоезе | 21 | -3 | 29 |
| 11 | Арцакена | 22 | +1 | 27 |
| 12 | Пиаченца | 22 | 0 | 27 |
| 13 | Лукезе | 22 | -7 | 25 |
| 14 | Понтедера | 22 | -12 | 24 |
| 15 | Про Пиаченца | 22 | -8 | 22 |
| 16 | Кунео | 22 | -15 | 21 |
| 17 | Арецо | 22 | +3 | 14 |
| 18 | Прато | 21 | -21 | 14 |
| 19 | Гаворано | 21 | -16 | 12 |
Хронология в първенството
| Лукезе | |
| Арецо | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Лукезе | Лукезе | Арецо | Арецо | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Ливорно | 1 - 1 | 3 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 2 | Сиена | 1 - 4 | 1 - 0 | 1 - 4 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 3 | Витербезе | 2 - 2 | 1 - 1 | |||||
| 4 | Пиза | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 3 | 2 - 3 | |||
| 5 | Джиана Ерминио | 0 - 3 | 0 - 3 | 4 - 2 | 2 - 3 | 2 - 3 | ||
| 6 | Монца | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 0 - 3 | 0 - 3 | ||
| 7 | Олбия | 1 - 1 | 0 - 1 | |||||
| 8 | Алесандрия | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 9 | Карарезе | 3 - 2 | 3 - 2 | 1 - 1 | ||||
| 10 | Пистоезе | 2 - 2 | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 11 | Арцакена | 1 - 2 | 2 - 3 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 12 | Пиаченца | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 13 | Лукезе | - | - | - | 0 - 1 | |||
| 14 | Понтедера | 1 - 0 | 3 - 2 | 1 - 0 | 2 - 1 | |||
| 15 | Про Пиаченца | 1 - 0 | 1 - 1 | |||||
| 16 | Кунео | 0 - 3 | 2 - 0 | |||||
| 17 | Арецо | 0 - 1 | - | - | - | |||
| 18 | Прато | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 19 | Гаворано | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
Класиране в шампионата
| Лукезе | Арецо | |
| Позиция | 13 | 17 |
| Точки | 25 | 14 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 16 | 5 |
| Точки | 13 | 14 |
Форма в шампионата
| Лукезе | Арецо | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
7 9 |
8
5 9 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
4 3 |
4
2 4 |
Голове в шампионата
| Лукезе | Арецо | |
|
Вкарани
Получени |
23
30 |
29
26 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
10
14 |
13
11 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.29 | 3.20 | 2.89 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 1.36 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.62 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.35 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.19 | 4.33 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.72 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 02.02.2018 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!
