Италия - Серия С - Група А (2016 - 2017)
17:45
Лукезе
Про Пиаченца
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 3.10 | 3.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.36 | 1.62 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.35 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.03.2017 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Лука, а гостите от Пиаченца. Разстоянието между двата града е 148.5 км. Мачът ще се играе в 16:45 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Лукезе - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.03.2017 | Серия С - А | Прато | 3 - 2 | Лукезе | 2.47 | 2.92 | 2.77 |
| 05.03.2017 | Серия С - А | Лукезе | 1 - 1 | Комо | 2.69 | 2.98 | 2.51 |
| 26.02.2017 | Серия С - А | Лупа Рома | 3 - 1 | Лукезе | 2.80 | 3.04 | 2.36 |
| 19.02.2017 | Серия С - А | Лукезе | 0 - 1 | Понтедера | 2.09 | 3.05 | 3.36 |
| 12.02.2017 | Серия С - А | Арецо | 0 - 0 | Лукезе | 1.59 | 3.44 | 5.34 |
| 05.02.2017 | Серия С - А | Лукезе | 0 - 0 | Ливорно | 2.55 | 3.00 | 2.59 |
| 28.01.2017 | Серия С - А | Лукезе | 3 - 1 | Тутокуойо | 1.79 | 3.26 | 4.02 |
| 22.01.2017 | Серия С - А | Алесандрия | 2 - 1 | Лукезе | 1.40 | 3.91 | 7.14 |
| 29.12.2016 | Серия С - А | Лукезе | 1 - 1 | Олбия | 1.99 | 3.11 | 3.52 |
| 23.12.2016 | Серия С - А | Пиаченца | 1 - 2 | Лукезе | 2.10 | 3.06 | 3.25 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 3 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Про Пиаченца - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.03.2017 | Серия С - А | Витербезе | 0 - 2 | Про Пиаченца | 2.12 | 3.14 | 3.15 |
| 04.03.2017 | Серия С - А | Про Пиаченца | 2 - 0 | Прато | 1.71 | 3.29 | 4.54 |
| 26.02.2017 | Серия С - А | Карарезе | 0 - 3 | Про Пиаченца | 2.28 | 2.96 | 2.99 |
| 19.02.2017 | Серия С - А | Про Пиаченца | 3 - 1 | Арецо | 2.88 | 2.94 | 2.40 |
| 12.02.2017 | Серия С - А | Понтедера | 1 - 0 | Про Пиаченца | 2.25 | 2.94 | 3.06 |
| 05.02.2017 | Серия С - А | Про Пиаченца | 1 - 0 | Ренате | 2.53 | 2.97 | 2.66 |
| 29.01.2017 | Серия С - А | Про Пиаченца | 2 - 0 | Олбия | 2.31 | 3.01 | 2.94 |
| 25.01.2017 | Серия С - А | Про Пиаченца | 2 - 1 | Сиена | 2.68 | 3.03 | 2.48 |
| 22.01.2017 | Серия С - А | Кремонезе | 1 - 1 | Про Пиаченца | 1.41 | 3.90 | 6.96 |
| 29.12.2016 | Серия С - А | Про Пиаченца | 1 - 1 | Пистоезе | 2.12 | 3.01 | 3.29 |
Общо 7 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.10.2016 | Серия С - А | Про Пиаченца | 0 - 0 | Лукезе | 2.58 | 2.94 | 2.61 |
| 09.05.2015 | Серия С - В | Про Пиаченца | 1 - 1 | Лукезе | - | - | - |
| 06.01.2015 | Серия С - В | Лукезе | 3 - 2 | Про Пиаченца | 2.09 | 3.08 | 3.27 |
В последните 3 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Лукезе имат изиграна само 1 среща, като победители са били домакините.
Серия С - Група А класиране към 18.03.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Алесандрия | 29 | +31 | 63 |
| 2 | Кремонезе | 29 | +23 | 59 |
| 3 | Арецо | 29 | +12 | 53 |
| 4 | Ливорно | 29 | +13 | 50 |
| 5 | Джиана Ерминио | 29 | +11 | 49 |
| 6 | Пиаченца | 29 | +10 | 46 |
| 7 | Комо | 29 | +3 | 44 |
| 8 | Ренате | 29 | +4 | 42 |
| 9 | Про Пиаченца | 29 | +6 | 41 |
| 10 | Витербезе | 29 | -1 | 41 |
| 11 | Лукезе | 29 | +7 | 37 |
| 12 | Сиена | 29 | -3 | 35 |
| 13 | Пистоезе | 29 | -1 | 32 |
| 14 | Понтедера | 29 | -12 | 32 |
| 15 | Олбия | 29 | -11 | 31 |
| 16 | Карарезе | 29 | -10 | 29 |
| 17 | Тутокуойо | 29 | -17 | 28 |
| 18 | Лупа Рома | 29 | -16 | 28 |
| 19 | Прато | 29 | -23 | 26 |
| 20 | Расинг Рома | 29 | -26 | 24 |
Хронология в първенството
| Лукезе | |
| Про Пиаченца | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Лукезе | Лукезе | Про Пиаченца | Про Пиаченца | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Алесандрия | 0 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 2 | Кремонезе | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 3 | Арецо | 2 - 2 | 0 - 0 | 2 - 2 | 3 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 4 | Ливорно | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
| 5 | Джиана Ерминио | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 1 | ||||
| 6 | Пиаченца | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 0 - 1 | |||
| 7 | Комо | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 3 - 2 | 3 - 2 | ||
| 8 | Ренате | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 9 | Про Пиаченца | 0 - 0 | - | - | - | |||
| 10 | Витербезе | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||
| 11 | Лукезе | - | - | - | 0 - 0 | |||
| 12 | Сиена | 1 - 2 | 2 - 1 | |||||
| 13 | Пистоезе | 2 - 0 | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||
| 14 | Понтедера | 0 - 1 | 2 - 4 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 15 | Олбия | 1 - 1 | 2 - 2 | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 16 | Карарезе | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 3 | 0 - 3 | |||
| 17 | Тутокуойо | 3 - 1 | 2 - 0 | 3 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 18 | Лупа Рома | 4 - 0 | 3 - 1 | 4 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||
| 19 | Прато | 3 - 0 | 3 - 2 | 3 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 20 | Расинг Рома | 0 - 0 | 3 - 0 | |||||
Класиране в шампионата
| Лукезе | Про Пиаченца | |
| Позиция | 11 | 9 |
| Точки | 37 | 41 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 12 |
| Точки | 24 | 14 |
Форма в шампионата
| Лукезе | Про Пиаченца | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
12 8 |
12
5 12 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
6 3 |
4
2 8 |
Голове в шампионата
| Лукезе | Про Пиаченца | |
|
Вкарани
Получени |
38
31 |
34
28 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
22
12 |
14
17 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 3.10 | 3.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.36 | 1.62 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.35 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.03.2017 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
