Италия - Серия С - Група А (2016 - 2017)
15:30
Лукезе
Тутокуойо
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 3.30 | 4.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.33 | 1.91 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.67 | 2.15 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.01.2017 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Лука, а гостите от Сан Миниато. Разстоянието между двата града е 32.4 км. Мачът ще се играе в 14:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Лукезе - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.01.2017 | Серия С - А | Алесандрия | 2 - 1 | Лукезе | 1.40 | 3.91 | 7.14 |
| 29.12.2016 | Серия С - А | Лукезе | 1 - 1 | Олбия | 1.99 | 3.11 | 3.52 |
| 23.12.2016 | Серия С - А | Пиаченца | 1 - 2 | Лукезе | 2.10 | 3.06 | 3.25 |
| 18.12.2016 | Серия С - А | Лукезе | 1 - 2 | Джиана Ерминио | 2.06 | 3.06 | 3.36 |
| 11.12.2016 | Серия С - А | Карарезе | 1 - 1 | Лукезе | 2.38 | 3.03 | 2.78 |
| 08.12.2016 | Серия С - А | Лукезе | 1 - 0 | Кремонезе | 3.46 | 3.06 | 2.03 |
| 05.12.2016 | Серия С - А | Сиена | 1 - 2 | Лукезе | 2.12 | 3.10 | 3.17 |
| 27.11.2016 | Серия С - А | Лукезе | 2 - 0 | Пистоезе | 2.22 | 2.97 | 3.12 |
| 20.11.2016 | Серия С - А | Расинг Рома | 0 - 0 | Лукезе | 3.37 | 3.08 | 2.05 |
| 13.11.2016 | Серия С - А | Лукезе | 1 - 1 | Ренате | 2.15 | 3.09 | 3.18 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Тутокуойо - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.01.2017 | Серия С - А | Тутокуойо | 0 - 0 | Лупа Рома | 2.29 | 3.02 | 2.94 |
| 30.12.2016 | Серия С - А | Витербезе | 2 - 0 | Тутокуойо | 1.94 | 2.98 | 3.87 |
| 23.12.2016 | Серия С - А | Тутокуойо | 3 - 1 | Прато | 1.60 | 3.35 | 5.33 |
| 18.12.2016 | Серия С - А | Ренате | 1 - 0 | Тутокуойо | 1.82 | 3.18 | 4.05 |
| 11.12.2016 | Серия С - А | Тутокуойо | 0 - 0 | Про Пиаченца | 2.22 | 2.99 | 3.10 |
| 07.12.2016 | Серия С - А | Расинг Рома | 1 - 2 | Тутокуойо | 2.55 | 2.93 | 2.66 |
| 03.12.2016 | Серия С - А | Тутокуойо | 0 - 1 | Ливорно | 2.62 | 2.94 | 2.63 |
| 27.11.2016 | Серия С - А | Тутокуойо | 1 - 1 | Комо | 3.01 | 2.95 | 2.29 |
| 23.11.2016 | Италия | Понтедера | 1 - 3 | Тутокуойо | 2.28 | 3.04 | 2.91 |
| 20.11.2016 | Серия С - А | Сиена | 2 - 0 | Тутокуойо | 1.84 | 3.22 | 3.89 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.09.2016 | Серия С - А | Тутокуойо | 2 - 0 | Лукезе | 2.55 | 3.06 | 2.56 |
| 23.04.2016 | Серия С - В | Лукезе | 2 - 0 | Тутокуойо | 2.22 | 2.86 | 3.21 |
| 13.12.2015 | Серия С - В | Тутокуойо | 0 - 2 | Лукезе | 2.01 | 3.10 | 3.38 |
| 04.11.2015 | Италия | Тутокуойо | 1 - 1 | Лукезе | 1.71 | 3.43 | 4.20 |
| 26.04.2015 | Серия С - В | Тутокуойо | 2 - 1 | Лукезе | - | - | - |
| 14.12.2014 | Серия С - В | Лукезе | 0 - 0 | Тутокуойо | 2.33 | 3.05 | 2.76 |
В последните 6 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Лукезе имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Серия С - Група А класиране към 28.01.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Алесандрия | 22 | +29 | 53 |
| 2 | Кремонезе | 22 | +21 | 46 |
| 3 | Ливорно | 22 | +16 | 45 |
| 4 | Арецо | 22 | +10 | 42 |
| 5 | Ренате | 22 | +3 | 33 |
| 6 | Лукезе | 22 | +9 | 31 |
| 7 | Джиана Ерминио | 22 | +5 | 31 |
| 8 | Витербезе | 22 | +1 | 31 |
| 9 | Олбия | 22 | 0 | 31 |
| 10 | Пиаченца | 22 | 0 | 31 |
| 11 | Комо | 22 | 0 | 30 |
| 12 | Сиена | 22 | +2 | 29 |
| 13 | Пистоезе | 22 | +3 | 27 |
| 14 | Про Пиаченца | 22 | -5 | 23 |
| 15 | Тутокуойо | 22 | -7 | 22 |
| 16 | Карарезе | 22 | -8 | 22 |
| 17 | Понтедера | 22 | -15 | 20 |
| 18 | Лупа Рома | 22 | -15 | 19 |
| 19 | Расинг Рома | 22 | -22 | 13 |
| 20 | Прато | 22 | -27 | 13 |
Хронология в първенството
| Лукезе | |
| Тутокуойо | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Лукезе | Лукезе | Тутокуойо | Тутокуойо | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Алесандрия | 0 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 1 - 4 | |||
| 2 | Кремонезе | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 1 | ||||
| 3 | Ливорно | 1 - 1 | 0 - 1 | |||||
| 4 | Арецо | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 5 | Ренате | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 6 | Лукезе | - | - | - | 2 - 0 | |||
| 7 | Джиана Ерминио | 1 - 2 | 1 - 2 | 0 - 1 | ||||
| 8 | Витербезе | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 9 | Олбия | 1 - 1 | 2 - 2 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 10 | Пиаченца | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 11 | Комо | 1 - 0 | 1 - 1 | |||||
| 12 | Сиена | 1 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||||
| 13 | Пистоезе | 2 - 0 | 2 - 0 | 0 - 1 | ||||
| 14 | Про Пиаченца | 0 - 0 | 0 - 0 | |||||
| 15 | Тутокуойо | 2 - 0 | - | - | - | |||
| 16 | Карарезе | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 17 | Понтедера | 2 - 4 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||||
| 18 | Лупа Рома | 4 - 0 | 4 - 0 | 0 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||
| 19 | Расинг Рома | 0 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||||
| 20 | Прато | 3 - 0 | 3 - 0 | 3 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||
Класиране в шампионата
| Лукезе | Тутокуойо | |
| Позиция | 6 | 15 |
| Точки | 31 | 22 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 10 |
| Точки | 19 | 12 |
Форма в шампионата
| Лукезе | Тутокуойо | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
9 5 |
5
7 10 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
4 2 |
3
3 5 |
Голове в шампионата
| Лукезе | Тутокуойо | |
|
Вкарани
Получени |
31
22 |
17
24 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
18
9 |
10
14 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 3.30 | 4.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.33 | 1.91 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.67 | 2.15 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.01.2017 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
