Италия - Серия С - Група В (2016 - 2017)
17:30
Лумецане
Албинолефе
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.63 | 2.88 | 2.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 1.40 | 1.44 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.48 | 2.60 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.04.2017 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Лумецане, а гостите от Албино. Разстоянието между двата града е 38.6 км. Мачът ще се играе в 16:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Лумецане - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.04.2017 | Серия С - В | Лумецане | 0 - 1 | Судтирол | 2.34 | 2.89 | 2.95 |
| 05.04.2017 | Серия С - В | Самбенедетезе | 1 - 1 | Лумецане | 1.87 | 3.27 | 3.73 |
| 02.04.2017 | Серия С - В | Лумецане | 2 - 1 | Анкона | 1.97 | 2.99 | 3.81 |
| 25.03.2017 | Серия С - В | Порденоне | 7 - 2 | Лумецане | 1.54 | 3.56 | 5.58 |
| 19.03.2017 | Серия С - В | Лумецане | 1 - 1 | Мачератезе 1922 | 2.28 | 2.86 | 3.12 |
| 12.03.2017 | Серия С - В | Форли | 1 - 3 | Лумецане | 2.08 | 2.97 | 3.41 |
| 04.03.2017 | Серия С - В | Модена | 1 - 1 | Лумецане | 1.71 | 3.34 | 4.57 |
| 26.02.2017 | Серия С - В | Лумецане | 0 - 0 | Сантарканджело | 2.80 | 2.87 | 2.46 |
| 19.02.2017 | Серия С - В | Реджиана | 2 - 0 | Лумецане | 1.53 | 3.50 | 6.10 |
| 12.02.2017 | Серия С - В | Лумецане | 1 - 2 | Венеция | 4.38 | 3.27 | 1.73 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Албинолефе - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.04.2017 | Серия С - В | Албинолефе | 0 - 0 | Самбенедетезе | 1.97 | 3.04 | 3.65 |
| 05.04.2017 | Серия С - В | Албинолефе | 1 - 1 | Реджиана | 2.45 | 2.93 | 2.77 |
| 02.04.2017 | Серия С - В | Басано Виртус | 0 - 0 | Албинолефе | 2.18 | 2.99 | 3.20 |
| 26.03.2017 | Серия С - В | Албинолефе | 0 - 1 | Модена | 1.94 | 3.04 | 3.79 |
| 19.03.2017 | Серия С - В | Судтирол | 0 - 1 | Албинолефе | 2.32 | 2.94 | 2.93 |
| 12.03.2017 | Серия С - В | Албинолефе | 1 - 0 | Терамо | 1.82 | 3.26 | 3.92 |
| 05.03.2017 | Серия С - В | Унион Бреша | 1 - 0 | Албинолефе | 2.20 | 2.90 | 3.29 |
| 26.02.2017 | Серия С - В | Албинолефе | 2 - 0 | Анкона | 1.82 | 3.18 | 4.05 |
| 19.02.2017 | Серия С - В | Губио | 0 - 0 | Албинолефе | 1.97 | 3.12 | 3.65 |
| 12.02.2017 | Серия С - В | Албинолефе | 0 - 1 | Парма | 2.96 | 2.99 | 2.32 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.12.2016 | Серия С - В | Албинолефе | 2 - 0 | Лумецане | 2.02 | 3.00 | 3.54 |
| 30.04.2016 | Серия С - А | Албинолефе | 1 - 2 | Лумецане | 6.69 | 4.61 | 1.35 |
| 20.12.2015 | Серия С - А | Лумецане | 2 - 0 | Албинолефе | 1.91 | 3.18 | 3.60 |
| 25.04.2015 | Серия С - А | Лумецане | 1 - 0 | Албинолефе | 2.22 | 2.99 | 3.01 |
| 14.12.2014 | Серия С - А | Албинолефе | 0 - 1 | Лумецане | 2.12 | 3.06 | 3.13 |
| 27.04.2014 | Лига Про C1 A | Лумецане | 0 - 0 | Албинолефе | 5.62 | 3.46 | 1.54 |
| 15.12.2013 | Лига Про C1 A | Албинолефе | 2 - 0 | Лумецане | 1.75 | 3.28 | 4.32 |
| 07.04.2013 | Лига Про C1 A | Лумецане | 1 - 2 | Албинолефе | 2.45 | 2.82 | 2.80 |
| 18.11.2012 | Лига Про C1 A | Албинолефе | 1 - 2 | Лумецане | - | - | - |
В последните 9 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 3 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Лумецане имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Серия С - Група В класиране към 15.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Венеция | 34 | +29 | 77 |
| 2 | Парма | 34 | +20 | 66 |
| 3 | Порденоне | 34 | +27 | 62 |
| 4 | Падуа | 34 | +19 | 62 |
| 5 | Реджиана | 34 | +9 | 57 |
| 6 | Губио | 34 | -3 | 53 |
| 7 | Самбенедетезе | 34 | +6 | 50 |
| 8 | Унион Бреша | 34 | +2 | 48 |
| 9 | Албинолефе | 34 | +2 | 46 |
| 10 | Сантарканджело | 34 | +3 | 44 |
| 11 | Басано Виртус | 34 | -9 | 42 |
| 12 | Мачератезе 1922 | 34 | -1 | 41 |
| 13 | Судтирол | 34 | -8 | 38 |
| 14 | Модена | 34 | -6 | 37 |
| 15 | Мантова | 34 | -14 | 34 |
| 16 | Терамо | 34 | -5 | 34 |
| 17 | Форли | 34 | -21 | 33 |
| 18 | Лумецане | 34 | -15 | 32 |
| 19 | Алма Ювентус Фано | 34 | -16 | 31 |
| 20 | Анкона | 34 | -19 | 26 |
Хронология в първенството
| Лумецане | |
| Албинолефе | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Лумецане | Лумецане | Албинолефе | Албинолефе | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Венеция | 1 - 2 | 2 - 0 | 1 - 2 | 0 - 1 | |||
| 2 | Парма | 0 - 2 | 1 - 0 | 0 - 2 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 3 | Порденоне | 0 - 1 | 7 - 2 | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 4 | Падуа | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 5 | Реджиана | 0 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 6 | Губио | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 7 | Самбенедетезе | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 8 | Унион Бреша | 0 - 1 | 2 - 2 | 0 - 1 | 2 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 9 | Албинолефе | 2 - 0 | - | - | - | |||
| 10 | Сантарканджело | 0 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 11 | Басано Виртус | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 12 | Мачератезе 1922 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 3 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 13 | Судтирол | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 1 | 2 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 14 | Модена | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 15 | Мантова | 2 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||
| 16 | Терамо | 2 - 0 | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 17 | Форли | 0 - 0 | 1 - 3 | 0 - 0 | 1 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 18 | Лумецане | - | - | - | 2 - 0 | |||
| 19 | Алма Ювентус Фано | 0 - 2 | 1 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |||
| 20 | Анкона | 2 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
*** Римини - оттегляне от първенството
Класиране в шампионата
| Лумецане | Албинолефе | |
| Позиция | 18 | 9 |
| Точки | 32 | 46 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 17 | 7 |
| Точки | 18 | 22 |
Форма в шампионата
| Лумецане | Албинолефе | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
11 16 |
11
13 10 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
6 7 |
5
7 5 |
Голове в шампионата
| Лумецане | Албинолефе | |
|
Вкарани
Получени |
23
38 |
32
30 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
10
12 |
13
13 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.63 | 2.88 | 2.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 1.40 | 1.44 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.48 | 2.60 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.04.2017 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
