Италия - Серия С - Група В (2016 - 2017)
неделя, 2 април, 2017
17:30
17:30
Лумецане
Анкона
2 - 1
(1 - 0, 1 - 1)
Прогнози на потребителите
1 100% за Лумецане
X 0% за равен
2 0% за Анкона
Общо гласували: 1
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 3.30 | 3.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.33 | 1.73 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.25 | 1.57 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.44 | 2.70 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.14 | 5.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.38 | 1.53 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 02.04.2017 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Лумецане, а гостите от Анкона. Разстоянието между двата града е 343.3 км. Мачът ще се играе в 16:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Лумецане - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.03.2017 | Серия С - В | Порденоне | 7 - 2 | Лумецане | 1.54 | 3.56 | 5.58 |
| 19.03.2017 | Серия С - В | Лумецане | 1 - 1 | Мачератезе 1922 | 2.28 | 2.86 | 3.12 |
| 12.03.2017 | Серия С - В | Форли | 1 - 3 | Лумецане | 2.08 | 2.97 | 3.41 |
| 04.03.2017 | Серия С - В | Модена | 1 - 1 | Лумецане | 1.71 | 3.34 | 4.57 |
| 26.02.2017 | Серия С - В | Лумецане | 0 - 0 | Сантарканджело | 2.80 | 2.87 | 2.46 |
| 19.02.2017 | Серия С - В | Реджиана | 2 - 0 | Лумецане | 1.53 | 3.50 | 6.10 |
| 12.02.2017 | Серия С - В | Лумецане | 1 - 2 | Венеция | 4.38 | 3.27 | 1.73 |
| 08.02.2017 | Серия С - В | Губио | 1 - 0 | Лумецане | 1.93 | 3.16 | 3.62 |
| 05.02.2017 | Серия С - В | Басано Виртус | 2 - 0 | Лумецане | 1.59 | 3.40 | 5.37 |
| 29.01.2017 | Серия С - В | Лумецане | 0 - 1 | Унион Бреша | 2.56 | 2.90 | 2.67 |
Общо 1 победа, 3 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Анкона - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.03.2017 | Серия С - В | Анкона | 0 - 1 | Судтирол | 2.35 | 2.89 | 2.97 |
| 19.03.2017 | Серия С - В | Анкона | 0 - 2 | Порденоне | 3.35 | 3.09 | 2.05 |
| 12.03.2017 | Серия С - В | Губио | 3 - 2 | Анкона | 1.54 | 3.40 | 5.99 |
| 08.03.2017 | Италия | Анкона | 2 - 2 | Матера | 3.67 | 3.22 | 1.90 |
| 05.03.2017 | Серия С - В | Анкона | 0 - 2 | Алма Ювентус Фано | 2.05 | 3.00 | 3.54 |
| 01.03.2017 | Италия | Матера | 1 - 0 | Анкона | 1.43 | 3.92 | 6.20 |
| 26.02.2017 | Серия С - В | Албинолефе | 2 - 0 | Анкона | 1.82 | 3.18 | 4.05 |
| 19.02.2017 | Серия С - В | Анкона | 0 - 0 | Сантарканджело | 2.32 | 2.92 | 3.01 |
| 12.02.2017 | Серия С - В | Модена | 2 - 1 | Анкона | 2.11 | 3.05 | 3.26 |
| 08.02.2017 | Италия | Терамо | 1 - 1 | Анкона | 2.19 | 3.09 | 2.98 |
Общо 3 равенства и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 4 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.11.2016 | Серия С - В | Анкона | 0 - 1 | Лумецане | 2.18 | 2.94 | 3.26 |
Серия С - Група В класиране към 02.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Венеция | 31 | +25 | 68 |
| 2 | Падуа | 31 | +22 | 62 |
| 3 | Парма | 31 | +19 | 60 |
| 4 | Порденоне | 32 | +26 | 58 |
| 5 | Реджиана | 32 | +8 | 53 |
| 6 | Самбенедетезе | 32 | +6 | 48 |
| 7 | Губио | 31 | -4 | 47 |
| 8 | Албинолефе | 31 | +2 | 43 |
| 9 | Унион Бреша | 31 | -1 | 42 |
| 10 | Басано Виртус | 31 | -6 | 40 |
| 11 | Сантарканджело | 31 | +2 | 38 |
| 12 | Мачератезе 1922 | 31 | 0 | 37 |
| 13 | Судтирол | 31 | -6 | 35 |
| 14 | Модена | 32 | -7 | 33 |
| 15 | Мантова | 31 | -13 | 32 |
| 16 | Форли | 32 | -20 | 32 |
| 17 | Терамо | 32 | -5 | 31 |
| 18 | Алма Ювентус Фано | 31 | -14 | 30 |
| 19 | Лумецане | 31 | -15 | 28 |
| 20 | Анкона | 31 | -19 | 23 |
Хронология в първенството
| Лумецане | |
| Анкона | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Лумецане | Лумецане | Анкона | Анкона | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Венеция | 1 - 2 | 2 - 0 | 1 - 2 | 0 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 2 | Падуа | 0 - 0 | 0 - 0 | 2 - 2 | ||||
| 3 | Парма | 0 - 2 | 1 - 0 | 0 - 2 | 2 - 1 | |||
| 4 | Порденоне | 0 - 1 | 7 - 2 | 0 - 1 | 0 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 5 | Реджиана | 0 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 6 | Самбенедетезе | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 7 | Губио | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 2 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 8 | Албинолефе | 2 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 9 | Унион Бреша | 0 - 1 | 2 - 2 | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 10 | Басано Виртус | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 11 | Сантарканджело | 0 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 12 | Мачератезе 1922 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 13 | Судтирол | 0 - 0 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 14 | Модена | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 15 | Мантова | 2 - 0 | 2 - 0 | 1 - 1 | 3 - 2 | 3 - 2 | ||
| 16 | Форли | 0 - 0 | 1 - 3 | 0 - 0 | 0 - 1 | |||
| 17 | Терамо | 2 - 0 | 1 - 1 | 2 - 0 | 3 - 2 | 3 - 2 | ||
| 18 | Алма Ювентус Фано | 0 - 2 | 0 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 19 | Лумецане | - | - | - | 0 - 1 | |||
| 20 | Анкона | 0 - 1 | - | - | - | |||
*** Римини - оттегляне от първенството
Класиране в шампионата
| Лумецане | Анкона | |
| Позиция | 19 | 20 |
| Точки | 28 | 23 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 18 | 20 |
| Точки | 15 | 9 |
Форма в шампионата
| Лумецане | Анкона | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
10 15 |
5
9 17 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
6 6 |
1
6 8 |
Голове в шампионата
| Лумецане | Анкона | |
|
Вкарани
Получени |
20
35 |
20
39 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
8
10 |
11
22 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 3.30 | 3.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.33 | 1.73 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.25 | 1.57 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.44 | 2.70 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.14 | 5.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.38 | 1.53 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 02.04.2017 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Прогнози на потребителите
1 100% за Лумецане
X 0% за равен
2 0% за Анкона
Общо гласували: 1
