Италия - Серия С - Група В (2016 - 2017)
неделя, 19 март, 2017
17:45
17:45
Лумецане
Мачератезе 1922
1 - 1
(1 - 0, 0 - 1)
Прогнози на потребителите
1 0% за Лумецане
X 100% за равен
2 0% за Мачератезе 1922
Общо гласували: 1
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 3.10 | 3.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.36 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.40 | 2.88 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 19.03.2017 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Лумецане, а гостите от Мачерата. Разстоянието между двата града е 363.3 км. Мачът ще се играе в 16:45 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Лумецане - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.03.2017 | Серия С - В | Форли | 1 - 3 | Лумецане | 2.08 | 2.97 | 3.41 |
| 04.03.2017 | Серия С - В | Модена | 1 - 1 | Лумецане | 1.71 | 3.34 | 4.57 |
| 26.02.2017 | Серия С - В | Лумецане | 0 - 0 | Сантарканджело | 2.80 | 2.87 | 2.46 |
| 19.02.2017 | Серия С - В | Реджиана | 2 - 0 | Лумецане | 1.53 | 3.50 | 6.10 |
| 12.02.2017 | Серия С - В | Лумецане | 1 - 2 | Венеция | 4.38 | 3.27 | 1.73 |
| 08.02.2017 | Серия С - В | Губио | 1 - 0 | Лумецане | 1.93 | 3.16 | 3.62 |
| 05.02.2017 | Серия С - В | Басано Виртус | 2 - 0 | Лумецане | 1.59 | 3.40 | 5.37 |
| 29.01.2017 | Серия С - В | Лумецане | 0 - 1 | Унион Бреша | 2.56 | 2.90 | 2.67 |
| 30.12.2016 | Серия С - В | Лумецане | 0 - 2 | Парма | 3.61 | 3.02 | 1.98 |
| 23.12.2016 | Серия С - В | Терамо | 1 - 1 | Лумецане | 1.94 | 3.09 | 3.69 |
Общо 1 победа, 3 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 3 загуби в последните 4 домакинства.
Мачератезе 1922 - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.03.2017 | Серия С - В | Мачератезе 1922 | 2 - 1 | Реджиана | 2.95 | 2.98 | 2.30 |
| 05.03.2017 | Серия С - В | Мачератезе 1922 | 0 - 0 | Губио | 2.21 | 3.03 | 3.12 |
| 26.02.2017 | Серия С - В | Мантова | 3 - 1 | Мачератезе 1922 | 2.28 | 2.88 | 3.10 |
| 19.02.2017 | Серия С - В | Мачератезе 1922 | 1 - 1 | Алма Ювентус Фано | 1.76 | 3.19 | 4.50 |
| 12.02.2017 | Серия С - В | Порденоне | 2 - 1 | Мачератезе 1922 | 1.73 | 3.33 | 4.38 |
| 08.02.2017 | Серия С - В | Мачератезе 1922 | 1 - 0 | Модена | 2.09 | 2.97 | 3.43 |
| 05.02.2017 | Серия С - В | Мачератезе 1922 | 0 - 1 | Падуа | 2.83 | 2.99 | 2.37 |
| 29.01.2017 | Серия С - В | Анкона | 0 - 1 | Мачератезе 1922 | 2.32 | 2.98 | 2.92 |
| 30.12.2016 | Серия С - В | Самбенедетезе | 0 - 1 | Мачератезе 1922 | 1.77 | 3.20 | 4.32 |
| 23.12.2016 | Серия С - В | Мачератезе 1922 | 0 - 0 | Албинолефе | 2.40 | 2.88 | 2.90 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.12.2016 | Серия С - В | Мачератезе 1922 | 1 - 0 | Лумецане | 2.29 | 2.93 | 3.00 |
Серия С - Група В класиране към 19.03.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Венеция | 29 | +24 | 64 |
| 2 | Парма | 29 | +17 | 57 |
| 3 | Падуа | 29 | +20 | 56 |
| 4 | Порденоне | 29 | +19 | 51 |
| 5 | Реджиана | 29 | +10 | 51 |
| 6 | Губио | 29 | +5 | 47 |
| 7 | Самбенедетезе | 29 | +5 | 44 |
| 8 | Унион Бреша | 29 | +1 | 41 |
| 9 | Албинолефе | 29 | +2 | 40 |
| 10 | Басано Виртус | 29 | -4 | 40 |
| 11 | Сантарканджело | 29 | 0 | 34 |
| 12 | Мачератезе 1922 | 29 | -2 | 33 |
| 13 | Судтирол | 29 | -6 | 32 |
| 14 | Мантова | 29 | -13 | 30 |
| 15 | Форли | 29 | -18 | 30 |
| 16 | Модена | 29 | -7 | 29 |
| 17 | Лумецане | 29 | -10 | 27 |
| 18 | Алма Ювентус Фано | 29 | -15 | 26 |
| 19 | Терамо | 29 | -12 | 24 |
| 20 | Анкона | 29 | -16 | 23 |
Хронология в първенството
| Лумецане | |
| Мачератезе 1922 | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Лумецане | Лумецане | Мачератезе 1922 | Мачератезе 1922 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Венеция | 1 - 2 | 2 - 0 | 1 - 2 | 3 - 3 | 3 - 3 | ||
| 2 | Парма | 0 - 2 | 1 - 0 | 0 - 2 | 0 - 0 | |||
| 3 | Падуа | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 4 | Порденоне | 0 - 1 | 0 - 1 | 2 - 4 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 5 | Реджиана | 0 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 6 | Губио | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 7 | Самбенедетезе | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 8 | Унион Бреша | 0 - 1 | 2 - 2 | 0 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 9 | Албинолефе | 2 - 0 | 0 - 0 | 3 - 2 | 3 - 2 | |||
| 10 | Басано Виртус | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||
| 11 | Сантарканджело | 0 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | |||
| 12 | Мачератезе 1922 | 1 - 0 | - | - | - | |||
| 13 | Судтирол | 0 - 0 | 1 - 2 | |||||
| 14 | Мантова | 2 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
| 15 | Форли | 0 - 0 | 1 - 3 | 0 - 0 | 1 - 1 | |||
| 16 | Модена | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 17 | Лумецане | - | - | - | 1 - 0 | |||
| 18 | Алма Ювентус Фано | 0 - 2 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 19 | Терамо | 2 - 0 | 1 - 1 | 2 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 20 | Анкона | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
*** Римини - оттегляне от първенството
Класиране в шампионата
| Лумецане | Мачератезе 1922 | |
| Позиция | 17 | 12 |
| Точки | 27 | 33 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 20 | 8 |
| Точки | 14 | 19 |
Форма в шампионата
| Лумецане | Мачератезе 1922 | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
9 14 |
9
11 9 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
5 6 |
5
4 5 |
Голове в шампионата
| Лумецане | Мачератезе 1922 | |
|
Вкарани
Получени |
17
27 |
26
28 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
7
9 |
14
15 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 3.10 | 3.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.36 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.40 | 2.88 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 19.03.2017 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Прогнози на потребителите
1 0% за Лумецане
X 100% за равен
2 0% за Мачератезе 1922
Общо гласували: 1
