Италия - Купа на Италия - Серия С (2026 - 2027)
19:00
Лумецане
Ренате
с резултат 3 - 5 в продълженията
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.49 | 2.84 | 2.62 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.38 | 1.29 | 1.44 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.74 | 1.82 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.53 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.51 | 2.23 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.17 | 4.01 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.89 | 1.71 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.08.2026 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Лумецане, а гостите от Ренате. Разстоянието между двата града е 76.8 км. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Отговорна Игра
Лумецане - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.05.2026 | Плейофи | Читадела | 1 - 0 | Лумецане | 2.09 | 3.11 | 3.31 |
| 03.05.2026 | Плейофи | Лумецане | 0 - 0 | Алчоне Милано | 2.28 | 3.01 | 3.02 |
| 25.04.2026 | Серия С - А | Лумецане | 4 - 1 | Виртус Верона | 1.86 | 3.43 | 3.68 |
| 19.04.2026 | Серия С - А | Леко | 2 - 2 | Лумецане | 1.73 | 3.40 | 4.39 |
| 11.04.2026 | Серия С - А | Лумецане | 1 - 0 | Унион Бреша | 4.13 | 3.38 | 1.77 |
| 03.04.2026 | Серия С - А | Новара | 1 - 3 | Лумецане | 1.78 | 3.33 | 4.20 |
| 28.03.2026 | Серия С - А | Лумецане | 1 - 1 | Албинолефе | 2.52 | 2.96 | 2.71 |
| 21.03.2026 | Серия С - А | Про Верчели | 1 - 1 | Лумецане | 2.06 | 3.08 | 3.39 |
| 15.03.2026 | Серия С - А | Лумецане | 1 - 0 | Аурора Про Патрия | 1.74 | 3.37 | 4.32 |
| 07.03.2026 | Серия С - А | Ренате | 0 - 0 | Лумецане | 1.76 | 3.40 | 4.14 |
Общо 4 победи, 5 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 равенства в последните 5 домакинства.
Ренате - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.05.2026 | Плейофи | Ренате | 0 - 3 | Казарано | 2.22 | 3.16 | 2.96 |
| 10.05.2026 | Плейофи | Казарано | 0 - 2 | Ренате | 1.73 | 3.52 | 4.19 |
| 25.04.2026 | Серия С - А | Ренате | 2 - 1 | Аурора Про Патрия | 1.38 | 4.35 | 6.76 |
| 19.04.2026 | Серия С - А | Тренто 1921 | 3 - 3 | Ренате | 1.93 | 3.30 | 3.54 |
| 13.04.2026 | Серия С - А | Ренате | 2 - 1 | Про Верчели | 2.16 | 3.08 | 3.14 |
| 03.04.2026 | Серия С - А | Арциняно Валк. | 0 - 0 | Ренате | 2.64 | 2.87 | 2.64 |
| 28.03.2026 | Серия С - А | Ренате | 3 - 1 | Новара | 2.34 | 2.92 | 3.03 |
| 21.03.2026 | Серия С - А | Ренате | 1 - 3 | Виченца | 3.10 | 3.09 | 2.17 |
| 15.03.2026 | Серия С - А | Виртус Верона | 2 - 2 | Ренате | 3.44 | 3.12 | 2.03 |
| 07.03.2026 | Серия С - А | Ренате | 0 - 0 | Лумецане | 1.76 | 3.40 | 4.14 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 3 равенства в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.03.2026 | Серия С - А | Ренате | 0 - 0 | Лумецане | 1.76 | 3.40 | 4.14 |
| 02.11.2025 | Серия С - А | Лумецане | 0 - 0 | Ренате | 2.40 | 2.93 | 2.90 |
| 16.03.2025 | Серия С - А | Лумецане | 0 - 2 | Ренате | 2.10 | 2.86 | 3.47 |
| 02.11.2024 | Серия С - А | Ренате | 1 - 2 | Лумецане | 2.48 | 2.79 | 2.82 |
| 10.02.2024 | Серия С - А | Ренате | 0 - 1 | Лумецане | 2.26 | 2.94 | 3.04 |
| 01.10.2023 | Серия С - А | Лумецане | 2 - 3 | Ренате | 2.56 | 2.87 | 2.66 |
| 13.08.2016 | Италия | Ренате | 0 - 2 | Лумецане | 2.15 | 3.25 | 2.88 |
| 13.02.2016 | Серия С - А | Лумецане | 1 - 3 | Ренате | 2.19 | 2.97 | 3.09 |
| 03.10.2015 | Серия С - А | Ренате | 0 - 2 | Лумецане | 2.29 | 2.99 | 2.91 |
| 23.08.2015 | Италия | Ренате | 0 - 1 | Лумецане | 2.06 | 3.02 | 3.39 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 3 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Лумецане имат изиграни 4 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 3 победи и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Класиране в Серия С - Група А
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Виченца | 38 | +43 | 89 |
| 2 | Унион Бреша | 38 | +25 | 69 |
| 3 | Ренате | 38 | +16 | 64 |
| 4 | Леко | 38 | +13 | 64 |
| 5 | Тренто 1921 | 38 | +16 | 63 |
| 6 | Читадела | 38 | +2 | 59 |
| 7 | Лумецане | 38 | +7 | 56 |
| 8 | Алчоне Милано | 38 | +7 | 55 |
| 9 | Арциняно Валкиампо | 38 | +2 | 53 |
| 10 | Джиана Ерминио | 38 | -1 | 52 |
| 11 | Албинолефе | 38 | +2 | 50 |
| 12 | Интер Б | 38 | -1 | 48 |
| 13 | Новара | 38 | +1 | 47 |
| 14 | Про Верчели | 38 | -16 | 46 |
| 15 | Оспиталето | 38 | -2 | 45 |
| 16 | Перджолетезе | 38 | -13 | 41 |
| 17 | Доломити Белунези | 38 | -23 | 40 |
| 18 | Виртус Верона | 38 | -28 | 25 |
| 19 | Аурора Про Патрия | 38 | -36 | 23 |
| 20 | Триестина | 38 | -14 | 12 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.49 | 2.84 | 2.62 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.38 | 1.29 | 1.44 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.74 | 1.82 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.53 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.51 | 2.23 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.17 | 4.01 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.89 | 1.71 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.08.2026 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра