Швеция - Първа Дивизия - Юг (2026)
петък, 16 октомври, 2026
20:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.30 |
3.44 |
2.62 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.40 |
1.25 |
1.52 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.72 |
1.97 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.23 |
1.19 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.16 |
1.62 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.44 |
2.57 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.52 |
2.32 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Лунд, а гостите от Трелеборг.
Разстоянието между двата града е 36.9 км.
Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Лунд - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.10.2026 |
Д1 Юг |
Лунд |
4 - 3 |
Тролхетан |
1.76 |
3.76 |
3.68 |
| 02.10.2026 |
Д1 Юг |
Лунд |
0 - 1 |
Лахолмс |
1.38 |
4.54 |
6.11 |
| 25.09.2026 |
Д1 Юг |
Лунд |
0 - 1 |
Кристианстад |
1.49 |
4.12 |
5.19 |
| 19.09.2026 |
Д1 Юг |
Атвидаберг |
1 - 0 |
Лунд |
2.21 |
3.52 |
2.72 |
| 16.09.2026 |
Д1 Юг |
Лунд |
2 - 0 |
Енгелхолм |
1.41 |
4.57 |
5.67 |
| 11.09.2026 |
Д1 Юг |
Лунд |
2 - 0 |
Розенгард 1917 |
2.23 |
3.49 |
2.68 |
| 05.09.2026 |
Д1 Юг |
Утсиктенс |
1 - 1 |
Лунд |
7.70 |
5.07 |
1.29 |
| 28.08.2026 |
Д1 Юг |
Лунд |
7 - 1 |
Олимпик Малмьо |
1.70 |
3.94 |
3.79 |
| 22.08.2026 |
Д1 Юг |
АФК Малмьо |
2 - 5 |
Лунд |
1.97 |
3.50 |
3.19 |
| 14.08.2026 |
Д1 Юг |
Лунд |
0 - 3 |
Хеслехолм |
1.88 |
3.64 |
3.37 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи и 3 загуби
в последните 7 домакинства.
Трелеборг - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.10.2026 |
Д1 Юг |
Трелеборг |
2 - 0 |
Кристианстад |
1.36 |
4.62 |
6.52 |
| 04.10.2026 |
Д1 Юг |
Олимпик Малмьо |
0 - 2 |
Трелеборг |
2.88 |
3.62 |
2.06 |
| 27.09.2026 |
Д1 Юг |
Трелеборг |
4 - 1 |
Енгелхолм |
1.53 |
4.04 |
4.98 |
| 20.09.2026 |
Д1 Юг |
Твоокерш |
0 - 1 |
Трелеборг |
4.00 |
3.82 |
1.69 |
| 17.09.2026 |
Д1 Юг |
Розенгард 1917 |
3 - 4 |
Трелеборг |
2.68 |
3.48 |
2.26 |
| 12.09.2026 |
Д1 Юг |
Трелеборг |
2 - 1 |
Хеслехолм |
1.68 |
3.72 |
4.18 |
| 06.09.2026 |
Д1 Юг |
Шьовде АИК |
2 - 1 |
Трелеборг |
4.70 |
3.94 |
1.56 |
| 30.08.2026 |
Д1 Юг |
Трелеборг |
2 - 1 |
Утсиктенс |
1.18 |
6.43 |
10.31 |
| 22.08.2026 |
Д1 Юг |
Тролхетан |
2 - 1 |
Трелеборг |
4.56 |
3.81 |
1.61 |
| 16.08.2026 |
Д1 Юг |
Трелеборг |
1 - 3 |
Ескилсмине |
1.51 |
4.12 |
4.98 |
Общо 7 победи и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 02.08.2026 |
Д1 Юг |
Трелеборг |
2 - 2 |
Лунд |
1.65 |
3.78 |
4.25 |
| 20.08.2025 |
Купа на Швеция |
Лунд |
2 - 3 |
Трелеборг |
3.04 |
3.50 |
2.02 |
| 18.03.2023 |
Приятелски срещи |
Лунд |
1 - 2 |
Трелеборг |
- |
- |
- |
| 26.02.2020 |
Приятелски срещи |
Лунд |
2 - 2 |
Трелеборг |
4.88 |
4.50 |
1.48 |
| 07.09.2015 |
Д1 Юг |
Лунд |
1 - 2 |
Трелеборг |
15.76 |
7.69 |
1.10 |
| 06.07.2015 |
Д1 Юг |
Трелеборг |
4 - 0 |
Лунд |
1.11 |
7.63 |
13.97 |
| 12.10.2014 |
Д1 Юг |
Лунд |
2 - 1 |
Трелеборг |
2.17 |
3.49 |
2.76 |
| 15.06.2014 |
Д1 Юг |
Трелеборг |
0 - 0 |
Лунд |
2.13 |
3.52 |
2.81 |
В последните 8 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 4 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Лунд имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 3 победи
и 1 път са завършили наравно.
Първа Дивизия - Юг класиране към 16.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Трелеборг |
26 |
17 |
6 |
3 |
57 |
28 |
+29 |
57 |
| 2 |
Хеслехолм |
26 |
15 |
3 |
8 |
47 |
30 |
+17 |
48 |
| 3 |
Атвидаберг |
26 |
13 |
8 |
5 |
50 |
36 |
+14 |
47 |
| 4 |
Лунд |
26 |
12 |
8 |
6 |
50 |
32 |
+18 |
44 |
| 5 |
АФК Малмьо |
26 |
12 |
8 |
6 |
49 |
37 |
+12 |
44 |
| 6 |
Розенгард 1917 |
26 |
10 |
9 |
7 |
42 |
38 |
+4 |
39 |
| 7 |
Тролхетан |
26 |
10 |
8 |
8 |
45 |
41 |
+4 |
38 |
| 8 |
Твоокерш |
26 |
9 |
7 |
10 |
34 |
40 |
-6 |
34 |
| 9 |
Йонкьопинг Содра |
26 |
9 |
6 |
11 |
29 |
27 |
+2 |
33 |
| 10 |
Олимпик Малмьо |
26 |
10 |
3 |
13 |
48 |
50 |
-2 |
33 |
| 11 |
Шьовде АИК |
26 |
8 |
9 |
9 |
33 |
42 |
-9 |
33 |
| 12 |
Ескилсмине |
26 |
9 |
5 |
12 |
42 |
51 |
-9 |
32 |
| 13 |
Кристианстад |
26 |
7 |
6 |
13 |
29 |
39 |
-10 |
27 |
| 14 |
Лахолмс |
26 |
7 |
5 |
14 |
33 |
44 |
-11 |
26 |
| 15 |
Енгелхолм |
26 |
5 |
9 |
12 |
33 |
47 |
-14 |
24 |
| 16 |
Утсиктенс |
26 |
2 |
6 |
18 |
23 |
62 |
-39 |
12 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Лунд |
|
| Трелеборг |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Лунд |
Лунд |
|
Трелеборг |
Трелеборг |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Трелеборг |
|
2 - 2 |
|
|
- |
- |
- |
| 2 |
Хеслехолм |
0 - 3 |
0 - 1 |
0 - 3 |
|
2 - 1 |
0 - 2 |
0 - 2 |
| 3 |
Атвидаберг |
2 - 0 |
1 - 0 |
2 - 0 |
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 4 |
Лунд |
- |
- |
- |
|
2 - 2 |
|
|
| 5 |
АФК Малмьо |
1 - 4 |
2 - 5 |
1 - 4 |
|
1 - 1 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 6 |
Розенгард 1917 |
2 - 0 |
2 - 2 |
2 - 0 |
|
3 - 2 |
3 - 4 |
3 - 4 |
| 7 |
Тролхетан |
4 - 3 |
1 - 1 |
4 - 3 |
|
2 - 2 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 8 |
Твоокерш |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
4 - 1 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 9 |
Йонкьопинг Содра |
|
0 - 0 |
|
|
1 - 1 |
|
|
| 10 |
Олимпик Малмьо |
7 - 1 |
1 - 3 |
7 - 1 |
|
2 - 1 |
0 - 2 |
0 - 2 |
| 11 |
Шьовде АИК |
2 - 1 |
1 - 1 |
2 - 1 |
|
4 - 0 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 12 |
Ескилсмине |
4 - 2 |
|
4 - 2 |
|
1 - 3 |
2 - 3 |
2 - 3 |
| 13 |
Кристианстад |
0 - 1 |
1 - 1 |
0 - 1 |
|
2 - 0 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 14 |
Лахолмс |
0 - 1 |
4 - 3 |
0 - 1 |
|
|
0 - 4 |
0 - 4 |
| 15 |
Енгелхолм |
2 - 0 |
0 - 0 |
2 - 0 |
|
4 - 1 |
1 - 5 |
1 - 5 |
| 16 |
Утсиктенс |
5 - 0 |
1 - 1 |
5 - 0 |
|
2 - 1 |
0 - 0 |
0 - 0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Лунд |
Трелеборг |
| Победи |
12 |
17 |
| Равни |
8 |
6 |
| Загуби |
6 |
3 |
| Вкарани Голове |
50 |
57 |
| Получени Голове |
32 |
28 |
| Средно Вкарани |
1.92 |
2.19 |
| Средно Получени |
1.23 |
1.08 |
| Мачове Вкарал |
77% |
92% |
| Мачове Получил |
69% |
69% |
| Гол/Гол |
54% |
69% |
| Над 1.5 |
73% |
88% |
| Над 2.5 |
46% |
69% |
| Над 3.5 |
38% |
42% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
9 |
9 |
| Равни |
0 |
2 |
| Загуби |
4 |
2 |
| Вкарани Голове |
30 |
27 |
| Получени Голове |
16 |
12 |
| Средно Вкарани |
2.31 |
2.08 |
| Средно Получени |
1.23 |
0.92 |
| Мачове Вкарал |
77% |
85% |
| Мачове Получил |
62% |
54% |
| Гол/Гол |
38% |
54% |
| Над 1.5 |
77% |
77% |
| Над 2.5 |
54% |
62% |
| Над 3.5 |
38% |
31% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.30 |
3.44 |
2.62 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.40 |
1.25 |
1.52 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.72 |
1.97 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.23 |
1.19 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.16 |
1.62 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.44 |
2.57 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.52 |
2.32 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака