Италия - Серия С - Група А (2016 - 2017)
15:30
Лупа Рома
Лукезе
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.88 | 3.10 | 2.38 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 1.36 | 1.40 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.73 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.35 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.73 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 26.02.2017 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Рим, а гостите от Лука. Разстоянието между двата града е 270.1 км. Мачът ще се играе в 14:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Лупа Рома - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.02.2017 | Серия С - А | Витербезе | 1 - 0 | Лупа Рома | 1.82 | 3.22 | 4.13 |
| 11.02.2017 | Серия С - А | Лупа Рома | 0 - 2 | Расинг Рома | 1.66 | 3.35 | 4.70 |
| 05.02.2017 | Серия С - А | Олбия | 0 - 1 | Лупа Рома | 1.79 | 3.31 | 4.03 |
| 29.01.2017 | Серия С - А | Лупа Рома | 2 - 0 | Сиена | 2.34 | 2.97 | 2.91 |
| 22.01.2017 | Серия С - А | Тутокуойо | 0 - 0 | Лупа Рома | 2.29 | 3.02 | 2.94 |
| 30.12.2016 | Серия С - А | Лупа Рома | 1 - 1 | Пиаченца | 2.83 | 3.05 | 2.33 |
| 23.12.2016 | Серия С - А | Пистоезе | 1 - 1 | Лупа Рома | 1.65 | 3.38 | 4.80 |
| 17.12.2016 | Серия С - А | Лупа Рома | 2 - 1 | Карарезе | 2.59 | 2.95 | 2.57 |
| 11.12.2016 | Серия С - А | Алесандрия | 3 - 0 | Лупа Рома | 1.19 | 5.75 | 10.44 |
| 07.12.2016 | Серия С - А | Лупа Рома | 0 - 1 | Комо | 3.18 | 3.08 | 2.12 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Лукезе - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.02.2017 | Серия С - А | Лукезе | 0 - 1 | Понтедера | 2.09 | 3.05 | 3.36 |
| 12.02.2017 | Серия С - А | Арецо | 0 - 0 | Лукезе | 1.59 | 3.44 | 5.34 |
| 05.02.2017 | Серия С - А | Лукезе | 0 - 0 | Ливорно | 2.55 | 3.00 | 2.59 |
| 28.01.2017 | Серия С - А | Лукезе | 3 - 1 | Тутокуойо | 1.79 | 3.26 | 4.02 |
| 22.01.2017 | Серия С - А | Алесандрия | 2 - 1 | Лукезе | 1.40 | 3.91 | 7.14 |
| 29.12.2016 | Серия С - А | Лукезе | 1 - 1 | Олбия | 1.99 | 3.11 | 3.52 |
| 23.12.2016 | Серия С - А | Пиаченца | 1 - 2 | Лукезе | 2.10 | 3.06 | 3.25 |
| 18.12.2016 | Серия С - А | Лукезе | 1 - 2 | Джиана Ерминио | 2.06 | 3.06 | 3.36 |
| 11.12.2016 | Серия С - А | Карарезе | 1 - 1 | Лукезе | 2.38 | 3.03 | 2.78 |
| 08.12.2016 | Серия С - А | Лукезе | 1 - 0 | Кремонезе | 3.46 | 3.06 | 2.03 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.2016 | Серия С - А | Лукезе | 4 - 0 | Лупа Рома | 1.73 | 3.33 | 4.33 |
| 24.01.2016 | Серия С - В | Лупа Рома | 0 - 2 | Лукезе | 2.76 | 2.98 | 2.39 |
| 12.09.2015 | Серия С - В | Лукезе | 3 - 0 | Лупа Рома | 2.03 | 3.10 | 3.38 |
В последните 3 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 3 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Лупа Рома имат изиграна само 1 среща, като победители са били гостите.
Серия С - Група А класиране към 26.02.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Алесандрия | 26 | +27 | 56 |
| 2 | Кремонезе | 26 | +18 | 50 |
| 3 | Ливорно | 26 | +16 | 49 |
| 4 | Арецо | 26 | +12 | 49 |
| 5 | Джиана Ерминио | 26 | +8 | 40 |
| 6 | Комо | 26 | +2 | 39 |
| 7 | Витербезе | 26 | +1 | 38 |
| 8 | Пиаченца | 26 | +3 | 37 |
| 9 | Ренате | 26 | +3 | 37 |
| 10 | Лукезе | 26 | +10 | 36 |
| 11 | Про Пиаченца | 26 | -1 | 32 |
| 12 | Сиена | 27 | -2 | 32 |
| 13 | Пистоезе | 26 | +1 | 31 |
| 14 | Олбия | 26 | -7 | 31 |
| 15 | Тутокуойо | 26 | -9 | 28 |
| 16 | Понтедера | 26 | -13 | 28 |
| 17 | Карарезе | 26 | -12 | 26 |
| 18 | Лупа Рома | 26 | -15 | 25 |
| 19 | Расинг Рома | 27 | -20 | 23 |
| 20 | Прато | 26 | -22 | 22 |
Хронология в първенството
| Лупа Рома | |
| Лукезе | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Лупа Рома | Лупа Рома | Лукезе | Лукезе | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Алесандрия | 3 - 0 | 0 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 2 | Кремонезе | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 0 | ||||
| 3 | Ливорно | 1 - 2 | 1 - 2 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 4 | Арецо | 3 - 1 | 2 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 5 | Джиана Ерминио | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 2 | ||||
| 6 | Комо | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 7 | Витербезе | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 2 - 1 | |||
| 8 | Пиаченца | 1 - 1 | 3 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 9 | Ренате | 2 - 0 | 1 - 1 | |||||
| 10 | Лукезе | 4 - 0 | - | - | - | |||
| 11 | Про Пиаченца | 1 - 2 | 1 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 12 | Сиена | 2 - 0 | 0 - 0 | 2 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||
| 13 | Пистоезе | 2 - 2 | 1 - 1 | 2 - 2 | 2 - 0 | |||
| 14 | Олбия | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 15 | Тутокуойо | 1 - 2 | 0 - 0 | 1 - 2 | 3 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 16 | Понтедера | 0 - 0 | 0 - 1 | 2 - 4 | 2 - 4 | |||
| 17 | Карарезе | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 18 | Лупа Рома | - | - | - | 4 - 0 | |||
| 19 | Расинг Рома | 0 - 2 | 2 - 0 | 0 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 20 | Прато | 1 - 2 | 3 - 0 | |||||
Класиране в шампионата
| Лупа Рома | Лукезе | |
| Позиция | 18 | 10 |
| Точки | 25 | 36 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 18 | 8 |
| Точки | 15 | 15 |
Форма в шампионата
| Лупа Рома | Лукезе | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
7 13 |
9
11 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
3 6 |
3
6 3 |
Голове в шампионата
| Лупа Рома | Лукезе | |
|
Вкарани
Получени |
20
35 |
34
24 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
13
15 |
13
13 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.88 | 3.10 | 2.38 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 1.36 | 1.40 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.73 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.35 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.73 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 26.02.2017 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
