Франция - Лига 2 (2016 - 2017)
21:00
Льо Авър
Газелек Аячо
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.38 | 2.88 | 3.40 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.42 | 1.60 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.63 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.53 | 2.40 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.18 | 4.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.73 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 20.01.2017 20:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Льо Авър, а гостите от Аячо. Разстоянието между двата града е 1 074.0 км. Треньорът на домакините е Дидие Дигар (Фра). Мачът ще се играе на стадион Стад Осиан, който има капацитет от 25 178 места. Снимки от Google карта стадион Стад Осиан. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Льо Авър - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.01.2017 | Лига 2 | Ним | 0 - 0 | Льо Авър | 2.65 | 2.98 | 2.68 |
| 07.01.2017 | Купа на Франция | Гингам | 2 - 1 | Льо Авър | 1.51 | 3.91 | 5.96 |
| 16.12.2016 | Лига 2 | Льо Авър | 0 - 2 | Тур | 1.80 | 3.25 | 4.46 |
| 09.12.2016 | Лига 2 | Шамоа Ниор | 1 - 1 | Льо Авър | 2.59 | 2.90 | 2.79 |
| 29.11.2016 | Лига 2 | Льо Авър | 0 - 1 | Страсбург | 2.16 | 2.86 | 3.67 |
| 25.11.2016 | Лига 2 | Ланс | 1 - 0 | Льо Авър | 2.11 | 2.99 | 3.56 |
| 19.11.2016 | Лига 2 | Льо Авър | 0 - 0 | Амиен | 1.87 | 3.15 | 4.25 |
| 04.11.2016 | Лига 2 | Лавал | 0 - 2 | Льо Авър | 2.90 | 2.84 | 2.55 |
| 28.10.2016 | Лига 2 | Реймс | 1 - 0 | Льо Авър | 2.08 | 3.07 | 3.56 |
| 21.10.2016 | Лига 2 | Льо Авър | 2 - 0 | Аячо | 1.72 | 3.16 | 5.23 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Газелек Аячо - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.01.2017 | Лига 2 | Газелек Аячо | 2 - 0 | Оксер | 1.90 | 3.05 | 4.33 |
| 06.01.2017 | Купа на Франция | Лез Ербиер | 4 - 3 | Газелек Аячо | 3.10 | 3.01 | 2.31 |
| 17.12.2016 | Лига 2 | Ланс | 2 - 1 | Газелек Аячо | 2.03 | 2.98 | 3.86 |
| 09.12.2016 | Лига 2 | Газелек Аячо | 4 - 1 | Аячо | 2.07 | 2.90 | 3.80 |
| 29.11.2016 | Лига 2 | Валансиен | 0 - 0 | Газелек Аячо | 2.47 | 2.78 | 3.10 |
| 25.11.2016 | Лига 2 | Газелек Аячо | 0 - 1 | Сошо | 2.33 | 2.72 | 3.41 |
| 18.11.2016 | Лига 2 | Клермонт Фут | 3 - 1 | Газелек Аячо | 2.67 | 2.87 | 2.75 |
| 04.11.2016 | Лига 2 | Газелек Аячо | 2 - 1 | Ред Стар Париж | 1.81 | 3.12 | 4.62 |
| 28.10.2016 | Лига 2 | Бурж-Перона | 1 - 0 | Газелек Аячо | 2.97 | 2.87 | 2.49 |
| 21.10.2016 | Лига 2 | Газелек Аячо | 2 - 0 | Орлеан | 1.91 | 3.03 | 4.24 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 4 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.08.2016 | Лига 2 | Газелек Аячо | 1 - 1 | Льо Авър | 2.39 | 2.88 | 3.14 |
| 16.01.2015 | Лига 2 | Газелек Аячо | 1 - 0 | Льо Авър | 2.14 | 2.99 | 3.55 |
| 08.08.2014 | Лига 2 | Льо Авър | 1 - 1 | Газелек Аячо | 1.95 | 3.09 | 4.07 |
| 25.01.2013 | Лига 2 | Газелек Аячо | 0 - 1 | Льо Авър | 2.22 | 3.05 | 3.22 |
| 17.08.2012 | Лига 2 | Льо Авър | 2 - 1 | Газелек Аячо | 1.84 | 3.10 | 4.47 |
В последните 5 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Льо Авър имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Лига 2 класиране към 20.01.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Брест | 20 | +6 | 38 |
| 2 | Ланс | 20 | +8 | 35 |
| 3 | Реймс | 20 | +5 | 33 |
| 4 | Амиен | 20 | +9 | 32 |
| 5 | Страсбург | 20 | +5 | 32 |
| 6 | Сошо | 20 | +5 | 32 |
| 7 | Троа | 20 | +3 | 32 |
| 8 | Клермонт Фут | 20 | +4 | 28 |
| 9 | Льо Авър | 20 | +2 | 28 |
| 10 | Валансиен | 20 | +3 | 27 |
| 11 | Газелек Аячо | 20 | +3 | 27 |
| 12 | Ним | 20 | +3 | 26 |
| 13 | Шамоа Ниор | 20 | -3 | 26 |
| 14 | Бурж-Перона | 20 | 0 | 25 |
| 15 | Аячо | 20 | -4 | 24 |
| 16 | Ред Стар Париж | 20 | -11 | 19 |
| 17 | Тур | 20 | -9 | 18 |
| 18 | Лавал | 20 | -6 | 17 |
| 19 | Оксер | 20 | -11 | 16 |
| 20 | Орлеан | 20 | -12 | 11 |
Хронология в първенството
| Льо Авър | |
| Газелек Аячо | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Льо Авър | Льо Авър | Газелек Аячо | Газелек Аячо | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Брест | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 0 | ||||
| 2 | Ланс | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 3 | Реймс | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||||
| 4 | Амиен | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | ||||
| 5 | Страсбург | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 6 | Сошо | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | ||||
| 7 | Троа | 1 - 3 | 1 - 3 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 8 | Клермонт Фут | 1 - 3 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||||
| 9 | Льо Авър | - | - | - | 1 - 1 | |||
| 10 | Валансиен | 2 - 2 | 2 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 11 | Газелек Аячо | 1 - 1 | - | - | - | |||
| 12 | Ним | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 2 | |||
| 13 | Шамоа Ниор | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 14 | Бурж-Перона | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 15 | Аячо | 2 - 0 | 2 - 0 | 4 - 1 | ||||
| 16 | Ред Стар Париж | 0 - 0 | 2 - 1 | |||||
| 17 | Тур | 0 - 2 | 0 - 2 | 0 - 3 | 0 - 3 | |||
| 18 | Лавал | 0 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||||
| 19 | Оксер | 0 - 1 | 2 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 20 | Орлеан | 0 - 1 | 2 - 0 | |||||
Класиране в шампионата
| Льо Авър | Газелек Аячо | |
| Позиция | 9 | 11 |
| Точки | 28 | 27 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 16 | 12 |
| Точки | 12 | 11 |
Форма в шампионата
| Льо Авър | Газелек Аячо | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
7 6 |
7
6 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
3 3 |
3
2 5 |
Голове в шампионата
| Льо Авър | Газелек Аячо | |
|
Вкарани
Получени |
19
17 |
21
18 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
9
10 |
8
10 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.38 | 2.88 | 3.40 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.42 | 1.60 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.63 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.53 | 2.40 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.18 | 4.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.73 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 20.01.2017 20:00. Възможни са промени към настоящия момент!
