Франция - Лига 1 (2026 - 2027)
неделя, 8 ноември, 2026
18:15
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.80 |
3.30 |
2.55 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.50 |
1.33 |
1.40 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.91 |
1.80 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.50 |
1.30 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.83 |
2.03 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.30 |
3.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.75 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.11.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Льо Авър, а гостите от Лориен.
Разстоянието между двата града е 320.6 км.
Треньорът на гостите е Александър Дюжу (Фра).
Мачът ще се играе на стадион
Стад Осиан,
който има капацитет от
25 178 места.
Снимки от Google карта
стадион Стад Осиан.
Мачът ще се играе в 17:15 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Льо Авър - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.10.2026 |
Лига 1 |
Льо Авър |
1 - 5 |
Пари Сен Жермен |
8.32 |
5.75 |
1.31 |
| 25.10.2026 |
Лига 1 |
Олимпик Марсилия |
4 - 3 |
Льо Авър |
1.47 |
4.70 |
5.89 |
| 18.10.2026 |
Лига 1 |
Льо Авър |
1 - 3 |
Оксер |
2.27 |
3.42 |
3.06 |
| 10.10.2026 |
Лига 1 |
Лил |
1 - 0 |
Льо Авър |
1.42 |
4.72 |
6.85 |
| 02.10.2026 |
Приятелски срещи |
Льо Авър |
6 - 1 |
Булон |
- |
- |
- |
| 19.09.2026 |
Лига 1 |
Тулуза |
3 - 2 |
Льо Авър |
1.69 |
3.94 |
4.67 |
| 12.09.2026 |
Лига 1 |
Льо Авър |
0 - 0 |
Анже |
2.75 |
3.26 |
2.56 |
| 05.09.2026 |
Лига 1 |
Льо Авър |
1 - 2 |
Брест |
2.62 |
3.26 |
2.69 |
| 29.08.2026 |
Лига 1 |
Лион |
1 - 1 |
Льо Авър |
1.46 |
4.43 |
6.58 |
| 23.08.2026 |
Лига 1 |
Льо Авър |
0 - 1 |
Монако |
3.61 |
3.69 |
1.95 |
Общо 1 победа, 2 равенства и 7 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 4 загуби
в последните 6 домакинства.
Лориен - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 02.11.2026 |
Лига 1 |
Лориен |
0 - 2 |
Брест |
2.44 |
3.22 |
2.92 |
| 25.10.2026 |
Лига 1 |
Анже |
0 - 0 |
Лориен |
2.96 |
3.27 |
2.40 |
| 18.10.2026 |
Лига 1 |
Лориен |
1 - 0 |
Монако |
3.53 |
3.39 |
2.07 |
| 10.10.2026 |
Лига 1 |
Лориен |
1 - 0 |
Париж ФК |
3.45 |
3.38 |
2.10 |
| 19.09.2026 |
Лига 1 |
Льо Ман |
2 - 1 |
Лориен |
2.71 |
3.36 |
2.54 |
| 12.09.2026 |
Лига 1 |
Лориен |
2 - 2 |
Тулуза |
2.49 |
3.29 |
2.81 |
| 05.09.2026 |
Лига 1 |
Ланс |
0 - 1 |
Лориен |
1.52 |
4.34 |
5.88 |
| 29.08.2026 |
Лига 1 |
Лориен |
1 - 2 |
Троа |
1.86 |
3.48 |
4.27 |
| 22.08.2026 |
Лига 1 |
Ница |
0 - 0 |
Лориен |
2.15 |
3.36 |
3.39 |
| 15.08.2026 |
Приятелски срещи |
Елверсберг |
4 - 1 |
Лориен |
2.11 |
3.50 |
2.92 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 17.05.2026 |
Лига 1 |
Лориен |
0 - 2 |
Льо Авър |
2.57 |
3.42 |
2.59 |
| 21.09.2025 |
Лига 1 |
Льо Авър |
1 - 1 |
Лориен |
2.15 |
3.32 |
3.39 |
| 28.01.2024 |
Лига 1 |
Лориен |
3 - 3 |
Льо Авър |
2.93 |
3.09 |
2.57 |
| 03.09.2023 |
Лига 1 |
Льо Авър |
3 - 0 |
Лориен |
2.62 |
3.15 |
2.80 |
| 29.07.2023 |
Приятелски срещи |
Льо Авър |
0 - 2 |
Лориен |
- |
- |
- |
| 19.10.2019 |
Лига 2 |
Льо Авър |
2 - 2 |
Лориен |
2.63 |
3.08 |
2.75 |
| 17.05.2019 |
Лига 2 |
Льо Авър |
2 - 3 |
Лориен |
3.20 |
3.33 |
2.16 |
| 28.07.2018 |
Лига 2 |
Лориен |
0 - 0 |
Льо Авър |
1.96 |
3.10 |
3.93 |
| 05.03.2018 |
Лига 2 |
Лориен |
1 - 0 |
Льо Авър |
1.86 |
3.31 |
4.00 |
| 02.10.2017 |
Лига 2 |
Льо Авър |
3 - 2 |
Лориен |
2.47 |
3.03 |
2.83 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 3 победи
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Льо Авър имат изиграни 6 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 2 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
Лига 1 класиране към 08.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Пари Сен Жермен |
9 |
6 |
2 |
1 |
21 |
10 |
+11 |
20 |
| 2 |
Лил |
9 |
5 |
3 |
1 |
12 |
6 |
+6 |
18 |
| 3 |
Лион |
9 |
5 |
2 |
2 |
15 |
7 |
+8 |
17 |
| 4 |
Париж ФК |
9 |
5 |
2 |
2 |
16 |
10 |
+6 |
17 |
| 5 |
Рен |
9 |
5 |
1 |
3 |
20 |
19 |
+1 |
16 |
| 6 |
Олимпик Марсилия |
9 |
5 |
0 |
4 |
20 |
13 |
+7 |
15 |
| 7 |
Монако |
9 |
4 |
3 |
2 |
12 |
10 |
+2 |
15 |
| 8 |
Ница |
9 |
4 |
2 |
3 |
13 |
12 |
+1 |
14 |
| 9 |
Ланс |
9 |
4 |
1 |
4 |
16 |
13 |
+3 |
13 |
| 10 |
Брест |
9 |
3 |
3 |
3 |
16 |
12 |
+4 |
12 |
| 11 |
Лориен |
9 |
3 |
3 |
3 |
7 |
8 |
-1 |
12 |
| 12 |
Тулуза |
9 |
2 |
4 |
3 |
12 |
13 |
-1 |
10 |
| 13 |
Страсбург |
9 |
3 |
1 |
5 |
17 |
19 |
-2 |
10 |
| 14 |
Оксер |
9 |
3 |
1 |
5 |
13 |
23 |
-10 |
10 |
| 15 |
Анже |
9 |
2 |
2 |
5 |
9 |
17 |
-8 |
8 |
| 16 |
Троа |
9 |
2 |
2 |
5 |
7 |
16 |
-9 |
8 |
| 17 |
Льо Ман |
9 |
1 |
4 |
4 |
11 |
18 |
-7 |
7 |
| 18 |
Льо Авър |
9 |
0 |
2 |
7 |
9 |
20 |
-11 |
2 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Льо Авър |
|
| Лориен |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Льо Авър |
Льо Авър |
|
Лориен |
Лориен |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Пари Сен Жермен |
1 - 5 |
|
1 - 5 |
|
|
|
|
| 2 |
Лил |
|
1 - 0 |
|
|
|
|
|
| 3 |
Лион |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
|
| 4 |
Париж ФК |
|
|
|
|
1 - 0 |
|
|
| 5 |
Рен |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Олимпик Марсилия |
|
4 - 3 |
|
|
|
|
|
| 7 |
Монако |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
1 - 0 |
|
|
| 8 |
Ница |
|
|
|
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
| 9 |
Ланс |
|
|
|
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
| 10 |
Брест |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
0 - 2 |
|
|
| 11 |
Лориен |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 12 |
Тулуза |
|
3 - 2 |
|
|
2 - 2 |
|
|
| 13 |
Страсбург |
|
|
|
|
|
|
|
| 14 |
Оксер |
1 - 3 |
|
1 - 3 |
|
|
|
|
| 15 |
Анже |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
| 16 |
Троа |
|
|
|
|
1 - 2 |
|
|
| 17 |
Льо Ман |
|
|
|
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 18 |
Льо Авър |
- |
- |
- |
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Льо Авър |
Лориен |
| Победи |
0 |
3 |
| Равни |
2 |
3 |
| Загуби |
7 |
3 |
| Вкарани Голове |
9 |
7 |
| Получени Голове |
20 |
8 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
0.78 |
| Средно Получени |
2.22 |
0.89 |
| Мачове Вкарал |
67% |
67% |
| Мачове Получил |
89% |
44% |
| Гол/Гол |
67% |
33% |
| Над 1.5 |
67% |
44% |
| Над 2.5 |
56% |
33% |
| Над 3.5 |
44% |
11% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
1 |
| Равни |
1 |
2 |
| Загуби |
4 |
1 |
| Вкарани Голове |
3 |
2 |
| Получени Голове |
11 |
2 |
| Средно Вкарани |
0.60 |
0.50 |
| Средно Получени |
2.20 |
0.50 |
| Мачове Вкарал |
60% |
50% |
| Мачове Получил |
80% |
25% |
| Гол/Гол |
60% |
25% |
| Над 1.5 |
60% |
25% |
| Над 2.5 |
60% |
25% |
| Над 3.5 |
40% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.80 |
3.30 |
2.55 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.50 |
1.33 |
1.40 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.91 |
1.80 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.50 |
1.30 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.83 |
2.03 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.30 |
3.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.75 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.11.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака