Франция - Лига 2 (2020 - 2021)
20:00
Льо Авър
Тулуза
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.33 | 3.40 | 1.85 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.30 | 1.20 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.75 | 1.40 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.66 | 2.15 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.05.2021 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Льо Авър, а гостите от Тулуза. Разстоянието между двата града е 662.8 км. Треньорът на гостите е Йенс Бертел Аску (Дан). Мачът ще се играе на стадион Стад Осиан, който има капацитет от 25 178 места. Снимки от Google карта стадион Стад Осиан. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Отговорна Игра
Льо Авър - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.05.2021 | Лига 2 | Льо Авър | 2 - 4 | Шамбли | 1.98 | 3.15 | 4.09 |
| 24.04.2021 | Лига 2 | Родес | 1 - 1 | Льо Авър | 2.53 | 2.77 | 3.24 |
| 17.04.2021 | Лига 2 | Клермонт Фут | 1 - 1 | Льо Авър | 1.53 | 3.75 | 6.81 |
| 10.04.2021 | Лига 2 | Льо Авър | 1 - 1 | Аячо | 2.84 | 2.75 | 2.83 |
| 05.04.2021 | Лига 2 | Оксер | 1 - 1 | Льо Авър | 2.06 | 3.18 | 3.82 |
| 20.03.2021 | Лига 2 | Льо Авър | 0 - 2 | Сошо | 2.84 | 2.88 | 2.70 |
| 15.03.2021 | Лига 2 | Каен | 0 - 2 | Льо Авър | 2.62 | 2.88 | 2.94 |
| 02.03.2021 | Лига 2 | Льо Авър | 0 - 2 | Гренобъл Фут 38 | 2.47 | 2.99 | 3.02 |
| 27.02.2021 | Лига 2 | По | 2 - 0 | Льо Авър | 3.01 | 2.82 | 2.59 |
| 20.02.2021 | Лига 2 | Льо Авър | 1 - 1 | Дюнкерк | 1.88 | 3.15 | 4.45 |
Общо 1 победа, 5 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Тулуза - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.05.2021 | Лига 2 | Париж ФК | 3 - 1 | Тулуза | 2.56 | 3.17 | 2.77 |
| 17.04.2021 | Лига 2 | Тулуза | 1 - 0 | Шатору | 1.43 | 4.26 | 7.07 |
| 12.04.2021 | Лига 2 | Гингам | 1 - 1 | Тулуза | 3.77 | 3.22 | 2.02 |
| 03.04.2021 | Лига 2 | Тулуза | 4 - 1 | Нанси | 1.77 | 3.50 | 4.56 |
| 20.03.2021 | Лига 2 | Шамоа Ниор | 1 - 0 | Тулуза | 5.52 | 3.62 | 1.64 |
| 13.03.2021 | Лига 2 | Тулуза | 4 - 0 | Шамбли | 1.29 | 5.10 | 10.31 |
| 02.03.2021 | Лига 2 | Валансиен | 1 - 0 | Тулуза | 4.68 | 3.67 | 1.71 |
| 27.02.2021 | Лига 2 | Тулуза | 3 - 0 | Амиен | 1.82 | 3.36 | 4.53 |
| 20.02.2021 | Лига 2 | Родес | 1 - 0 | Тулуза | 3.61 | 3.24 | 2.06 |
| 15.02.2021 | Лига 2 | Тулуза | 3 - 0 | Аячо | 2.05 | 3.16 | 3.78 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 4 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.12.2020 | Лига 2 | Тулуза | 4 - 3 | Льо Авър | 2.02 | 3.30 | 3.67 |
| 10.01.2009 | Лига 1 | Льо Авър | 0 - 1 | Тулуза | 2.76 | 2.88 | 2.60 |
| 16.08.2008 | Лига 1 | Тулуза | 2 - 1 | Льо Авър | 2.11 | 2.98 | 3.52 |
| 26.10.2005 | Купа на Франция | Льо Авър | 0 - 0 | Тулуза | 2.75 | 2.85 | 2.49 |
В последните 4 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 3 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Льо Авър имат изиграни 2 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Лига 2 класиране към 04.05.2021
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Троа | 36 | +23 | 74 |
| 2 | Клермонт Фут | 36 | +35 | 69 |
| 3 | Тулуза | 34 | +25 | 62 |
| 4 | Гренобъл Фут 38 | 36 | +15 | 61 |
| 5 | Париж ФК | 36 | +13 | 60 |
| 6 | Оксер | 36 | +20 | 58 |
| 7 | Сошо | 36 | +11 | 51 |
| 8 | Валансиен | 36 | -6 | 47 |
| 9 | Нанси | 36 | 0 | 45 |
| 10 | Амиен | 36 | -6 | 45 |
| 11 | Аячо | 36 | -9 | 44 |
| 12 | Родес | 36 | -5 | 42 |
| 13 | Гингам | 36 | -6 | 41 |
| 14 | Льо Авър | 35 | -12 | 41 |
| 15 | По | 35 | -7 | 40 |
| 16 | Дюнкерк | 36 | -11 | 40 |
| 17 | Шамоа Ниор | 36 | -22 | 40 |
| 18 | Каен | 36 | -13 | 38 |
| 19 | Шамбли | 36 | -21 | 35 |
| 20 | Шатору | 36 | -24 | 22 |
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Льо Авър | |
| Тулуза | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Льо Авър | Льо Авър | Тулуза | Тулуза | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Троа | 2 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 2 | Клермонт Фут | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 3 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 3 | Тулуза | 4 - 3 | - | - | - | |||
| 4 | Гренобъл Фут 38 | 0 - 2 | 2 - 1 | 0 - 2 | 2 - 0 | 5 - 3 | 5 - 3 | |
| 5 | Париж ФК | 1 - 0 | 3 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 6 | Оксер | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 7 | Сошо | 0 - 2 | 4 - 0 | 0 - 2 | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 8 | Валансиен | 0 - 2 | 0 - 2 | 4 - 5 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 9 | Нанси | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 4 - 1 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 10 | Амиен | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 3 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 11 | Аячо | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 3 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 12 | Родес | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 3 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 13 | Гингам | 1 - 1 | 1 - 3 | 1 - 1 | 2 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 14 | Льо Авър | - | - | - | 4 - 3 | |||
| 15 | По | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 0 - 3 | 0 - 3 | ||
| 16 | Дюнкерк | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | |||
| 17 | Шамоа Ниор | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 1 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 18 | Каен | 1 - 2 | 0 - 2 | 1 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||
| 19 | Шамбли | 2 - 4 | 0 - 1 | 2 - 4 | 4 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 20 | Шатору | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | 0 - 3 | 0 - 3 | |
Отговорна Игра
Класиране в шампионата
| Льо Авър | Тулуза | |
| Позиция | 14 | 3 |
| Точки | 41 | 62 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 19 | 6 |
| Точки | 17 | 23 |
Форма в шампионата
| Льо Авър | Тулуза | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
14 12 |
18
8 8 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
8 6 |
6
5 6 |
Голове в шампионата
| Льо Авър | Тулуза | |
|
Вкарани
Получени |
30
42 |
62
37 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
13
20 |
23
21 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.33 | 3.40 | 1.85 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.30 | 1.20 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.75 | 1.40 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.66 | 2.15 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.05.2021 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра