Франция - Лига 1 (2026 - 2027)
неделя, 8 ноември, 2026
18:15
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 2
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
4.50 |
4.00 |
1.73 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.05 |
1.22 |
1.18 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
3.40 |
1.30 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.00 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.30 |
1.62 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.57 |
2.38 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.11.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Льо Ман, а гостите от Монако.
Разстоянието между двата града е 732.5 км.
Треньорът на домакините е Патрик Видейра (Фра), а на гостите Филипе Луиш (Бра).
Мачът ще се играе на стадион
ММ Арена,
който има капацитет от
25 064 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион ММ Арена.
Мачът ще се играе в 17:15 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Льо Ман - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.10.2026 |
Лига 1 |
Троа |
2 - 0 |
Льо Ман |
2.22 |
3.37 |
3.20 |
| 25.10.2026 |
Лига 1 |
Оксер |
1 - 1 |
Льо Ман |
2.08 |
3.59 |
3.30 |
| 16.10.2026 |
Лига 1 |
Льо Ман |
0 - 3 |
Тулуза |
2.91 |
3.50 |
2.32 |
| 10.10.2026 |
Лига 1 |
Пари Сен Жермен |
3 - 1 |
Льо Ман |
1.09 |
10.67 |
21.44 |
| 02.10.2026 |
Приятелски срещи |
Гингам |
2 - 1 |
Льо Ман |
- |
- |
- |
| 19.09.2026 |
Лига 1 |
Льо Ман |
2 - 1 |
Лориен |
2.71 |
3.36 |
2.54 |
| 13.09.2026 |
Лига 1 |
Льо Ман |
2 - 2 |
Ланс |
4.70 |
4.08 |
1.66 |
| 05.09.2026 |
Лига 1 |
Ница |
1 - 1 |
Льо Ман |
1.83 |
3.63 |
4.22 |
| 30.08.2026 |
Лига 1 |
Рен |
3 - 2 |
Льо Ман |
1.42 |
4.84 |
6.73 |
| 22.08.2026 |
Лига 1 |
Льо Ман |
2 - 2 |
Брест |
2.50 |
3.35 |
2.76 |
Общо 1 победа, 4 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба
в последните 4 домакинства.
Монако - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 05.11.2026 |
ЛК Група |
Монако |
2 - 0 |
Нордселанд |
1.39 |
4.96 |
6.62 |
| 01.11.2026 |
Лига 1 |
Париж ФК |
3 - 1 |
Монако |
2.42 |
3.47 |
2.78 |
| 25.10.2026 |
Лига 1 |
Монако |
1 - 1 |
Лил |
1.97 |
3.48 |
3.79 |
| 22.10.2026 |
ЛК Група |
Монако |
3 - 0 |
Фрайбург |
2.16 |
3.53 |
3.09 |
| 18.10.2026 |
Лига 1 |
Лориен |
1 - 0 |
Монако |
3.53 |
3.39 |
2.07 |
| 15.10.2026 |
ЛК Група |
ЦСКА София |
1 - 2 |
Монако |
5.78 |
4.39 |
1.50 |
| 10.10.2026 |
Лига 1 |
Монако |
2 - 2 |
Тулуза |
1.62 |
4.17 |
4.89 |
| 18.09.2026 |
Лига 1 |
Монако |
2 - 1 |
Ланс |
1.95 |
3.75 |
3.56 |
| 12.09.2026 |
Лига 1 |
Страсбург |
1 - 1 |
Монако |
3.16 |
3.76 |
2.09 |
| 04.09.2026 |
Лига 1 |
Пари Сен Жермен |
1 - 2 |
Монако |
1.34 |
5.56 |
7.54 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 17.05.2013 |
Лига 2 |
Монако |
2 - 1 |
Льо Ман |
1.48 |
3.87 |
6.64 |
| 22.12.2012 |
Лига 2 |
Льо Ман |
2 - 3 |
Монако |
2.99 |
2.98 |
2.40 |
| 30.03.2012 |
Лига 2 |
Льо Ман |
0 - 1 |
Монако |
2.45 |
2.94 |
2.92 |
| 05.11.2011 |
Лига 2 |
Монако |
2 - 2 |
Льо Ман |
2.16 |
2.94 |
3.53 |
| 27.04.2010 |
Лига 1 |
Монако |
1 - 1 |
Льо Ман |
1.88 |
3.30 |
4.30 |
| 23.12.2009 |
Лига 1 |
Льо Ман |
1 - 1 |
Монако |
2.21 |
3.11 |
3.25 |
| 26.04.2009 |
Лига 1 |
Льо Ман |
0 - 1 |
Монако |
2.17 |
2.96 |
3.48 |
| 23.11.2008 |
Лига 1 |
Монако |
3 - 0 |
Льо Ман |
2.12 |
2.98 |
3.54 |
| 26.01.2008 |
Лига 1 |
Льо Ман |
1 - 0 |
Монако |
2.61 |
2.90 |
2.68 |
| 25.08.2007 |
Лига 1 |
Монако |
3 - 1 |
Льо Ман |
1.94 |
3.01 |
3.99 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 6 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Льо Ман имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 3 победи
и 1 път са завършили наравно.
Лига 1 класиране към 08.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Пари Сен Жермен |
9 |
6 |
2 |
1 |
21 |
10 |
+11 |
20 |
| 2 |
Лил |
9 |
5 |
3 |
1 |
12 |
6 |
+6 |
18 |
| 3 |
Лион |
9 |
5 |
2 |
2 |
15 |
7 |
+8 |
17 |
| 4 |
Париж ФК |
9 |
5 |
2 |
2 |
16 |
10 |
+6 |
17 |
| 5 |
Рен |
9 |
5 |
1 |
3 |
20 |
19 |
+1 |
16 |
| 6 |
Олимпик Марсилия |
9 |
5 |
0 |
4 |
20 |
13 |
+7 |
15 |
| 7 |
Монако |
9 |
4 |
3 |
2 |
12 |
10 |
+2 |
15 |
| 8 |
Ница |
9 |
4 |
2 |
3 |
13 |
12 |
+1 |
14 |
| 9 |
Ланс |
9 |
4 |
1 |
4 |
16 |
13 |
+3 |
13 |
| 10 |
Брест |
9 |
3 |
3 |
3 |
16 |
12 |
+4 |
12 |
| 11 |
Лориен |
9 |
3 |
3 |
3 |
7 |
8 |
-1 |
12 |
| 12 |
Тулуза |
9 |
2 |
4 |
3 |
12 |
13 |
-1 |
10 |
| 13 |
Страсбург |
9 |
3 |
1 |
5 |
17 |
19 |
-2 |
10 |
| 14 |
Оксер |
9 |
3 |
1 |
5 |
13 |
23 |
-10 |
10 |
| 15 |
Анже |
9 |
2 |
2 |
5 |
9 |
17 |
-8 |
8 |
| 16 |
Троа |
9 |
2 |
2 |
5 |
7 |
16 |
-9 |
8 |
| 17 |
Льо Ман |
9 |
1 |
4 |
4 |
11 |
18 |
-7 |
7 |
| 18 |
Льо Авър |
9 |
0 |
2 |
7 |
9 |
20 |
-11 |
2 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Льо Ман |
|
| Монако |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Льо Ман |
Льо Ман |
|
Монако |
Монако |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Пари Сен Жермен |
|
3 - 1 |
|
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 2 |
Лил |
|
|
|
|
1 - 1 |
|
|
| 3 |
Лион |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Париж ФК |
|
|
|
|
|
3 - 1 |
3 - 1 |
| 5 |
Рен |
|
3 - 2 |
|
|
|
|
|
| 6 |
Олимпик Марсилия |
|
|
|
|
2 - 0 |
|
|
| 7 |
Монако |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 8 |
Ница |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
|
| 9 |
Ланс |
2 - 2 |
|
2 - 2 |
|
2 - 1 |
|
|
| 10 |
Брест |
2 - 2 |
|
2 - 2 |
|
|
|
|
| 11 |
Лориен |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 12 |
Тулуза |
0 - 3 |
|
0 - 3 |
|
2 - 2 |
|
|
| 13 |
Страсбург |
|
|
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 14 |
Оксер |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
|
| 15 |
Анже |
|
|
|
|
|
|
|
| 16 |
Троа |
|
2 - 0 |
|
|
|
|
|
| 17 |
Льо Ман |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 18 |
Льо Авър |
|
|
|
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Льо Ман |
Монако |
| Победи |
1 |
4 |
| Равни |
4 |
3 |
| Загуби |
4 |
2 |
| Вкарани Голове |
11 |
12 |
| Получени Голове |
18 |
10 |
| Средно Вкарани |
1.22 |
1.33 |
| Средно Получени |
2.00 |
1.11 |
| Мачове Вкарал |
78% |
89% |
| Мачове Получил |
100% |
78% |
| Гол/Гол |
78% |
67% |
| Над 1.5 |
100% |
78% |
| Над 2.5 |
67% |
44% |
| Над 3.5 |
44% |
22% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
2 |
| Равни |
2 |
1 |
| Загуби |
1 |
2 |
| Вкарани Голове |
6 |
5 |
| Получени Голове |
8 |
6 |
| Средно Вкарани |
1.50 |
1.00 |
| Средно Получени |
2.00 |
1.20 |
| Мачове Вкарал |
75% |
80% |
| Мачове Получил |
100% |
80% |
| Гол/Гол |
75% |
60% |
| Над 1.5 |
100% |
60% |
| Над 2.5 |
100% |
40% |
| Над 3.5 |
50% |
20% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
4.50 |
4.00 |
1.73 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.05 |
1.22 |
1.18 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
3.40 |
1.30 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.00 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.30 |
1.62 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.57 |
2.38 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.11.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 2
За да гласувате, щракнете на знака