Норвегия - Купа на Норвегия (2026 - 2027)
събота, 22 август, 2026
17:00
0 - 3
(0 - 1, 0 - 2)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.10 |
4.00 |
1.83 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.80 |
1.20 |
1.33 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.50 |
1.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.00 |
1.13 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.70 |
1.44 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.67 |
2.10 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.44 |
2.63 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
22.08.2026 16:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Льоренског, а гостите от Мос.
Разстоянието между двата града е 54.2 км.
Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Льоренског - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 15.08.2026 |
Д2 Група 2 |
Льоренског |
1 - 7 |
Ейдсволд ТФ |
3.36 |
3.71 |
1.85 |
| 09.08.2026 |
Д2 Група 2 |
Тромсдален |
2 - 0 |
Льоренског |
1.96 |
3.63 |
3.08 |
| 01.08.2026 |
Д2 Група 2 |
Льоренског |
1 - 3 |
Хьонефос |
2.41 |
3.65 |
2.38 |
| 25.07.2026 |
Д2 Група 2 |
Юнкерен |
1 - 0 |
Льоренског |
4.04 |
4.12 |
1.61 |
| 27.06.2026 |
Д2 Група 2 |
Льоренског |
1 - 0 |
Гроруд |
2.10 |
3.56 |
2.81 |
| 21.06.2026 |
Д2 Група 2 |
Триг/Ладе |
1 - 4 |
Льоренског |
4.11 |
3.87 |
1.65 |
| 14.06.2026 |
Д2 Група 2 |
Льоренског |
6 - 0 |
Тромсдален |
2.03 |
3.55 |
2.94 |
| 31.05.2026 |
Д2 Група 2 |
Хьонефос |
1 - 1 |
Льоренског |
1.88 |
3.89 |
3.09 |
| 25.05.2026 |
Д2 Група 2 |
Льоренског |
1 - 0 |
Левангер |
2.04 |
3.54 |
2.93 |
| 16.05.2026 |
Д2 Група 2 |
Фолу |
0 - 1 |
Льоренског |
3.00 |
3.82 |
1.93 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Мос - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 15.08.2026 |
Първа Дивизия |
Брюне |
2 - 1 |
Мос |
1.56 |
4.22 |
4.49 |
| 10.08.2026 |
Първа Дивизия |
Мос |
3 - 3 |
Од БК |
2.82 |
3.81 |
2.08 |
| 02.08.2026 |
Първа Дивизия |
Хьодд |
2 - 1 |
Мос |
2.04 |
3.75 |
2.93 |
| 26.07.2026 |
Първа Дивизия |
Мос |
1 - 2 |
Рауфос |
1.61 |
4.08 |
4.33 |
| 04.07.2026 |
Първа Дивизия |
Айерсун |
3 - 0 |
Мос |
1.99 |
3.71 |
3.05 |
| 27.06.2026 |
Първа Дивизия |
Стрьомен |
3 - 2 |
Мос |
2.59 |
3.69 |
2.26 |
| 21.06.2026 |
Първа Дивизия |
Мос |
1 - 4 |
Саннес Улф |
1.90 |
3.75 |
3.27 |
| 14.06.2026 |
Първа Дивизия |
Согндал |
2 - 4 |
Мос |
1.90 |
3.93 |
3.16 |
| 30.05.2026 |
Първа Дивизия |
Мос |
2 - 2 |
Стабек |
2.92 |
3.73 |
2.05 |
| 25.05.2026 |
Първа Дивизия |
Хаугесунд |
3 - 1 |
Мос |
1.73 |
3.91 |
3.80 |
Общо 1 победа, 2 равенства и 7 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 5 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.10.2015 |
Д2 Група 2 |
Льоренског |
3 - 1 |
Мос |
2.68 |
4.12 |
2.00 |
| 27.06.2015 |
Д2 Група 2 |
Мос |
5 - 0 |
Льоренског |
1.43 |
4.49 |
5.13 |
| 09.08.2014 |
Д2 Група 4 |
Льоренског |
2 - 4 |
Мос |
3.12 |
4.19 |
1.79 |
| 27.04.2014 |
Д2 Група 4 |
Мос |
4 - 0 |
Льоренског |
1.38 |
5.00 |
5.25 |
В последните 4 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 3 победи
и нямат равен мач.
На домашния терен на Льоренског имат изиграни 2 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 1 победа
и нямат равен мач.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Льоренског класиране във Втора Дивизия - Група 2
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Ейдсволд ТФ |
16 |
12 |
2 |
2 |
41 |
14 |
+27 |
38 |
| 2 |
Киелсос |
16 |
12 |
1 |
3 |
36 |
21 |
+15 |
37 |
| 3 |
Левангер |
16 |
11 |
0 |
5 |
35 |
19 |
+16 |
33 |
| 4 |
Хьонефос |
16 |
10 |
2 |
4 |
44 |
24 |
+20 |
32 |
| 5 |
Гроруд |
15 |
8 |
2 |
5 |
24 |
15 |
+9 |
26 |
| 6 |
Льоренског |
16 |
8 |
2 |
6 |
27 |
24 |
+3 |
26 |
| 7 |
Стьордалс Блинк |
16 |
7 |
2 |
7 |
29 |
28 |
+1 |
23 |
| 8 |
Тромсдален |
15 |
7 |
2 |
6 |
24 |
27 |
-3 |
23 |
| 9 |
Рана |
15 |
6 |
2 |
7 |
27 |
28 |
-1 |
20 |
| 10 |
Юнкерен |
16 |
6 |
2 |
8 |
22 |
28 |
-6 |
20 |
| 11 |
Шайд |
16 |
4 |
1 |
11 |
22 |
34 |
-12 |
13 |
| 12 |
Уленсакер Киса |
16 |
3 |
1 |
12 |
21 |
54 |
-33 |
10 |
| 13 |
Фолу |
15 |
2 |
3 |
10 |
16 |
32 |
-16 |
9 |
| 14 |
Триг/Ладе |
16 |
2 |
2 |
12 |
19 |
39 |
-20 |
8 |
Мос класиране в Първа Дивизия
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Стабек |
18 |
12 |
3 |
3 |
48 |
19 |
+29 |
39 |
| 2 |
Конгсвингер |
18 |
12 |
3 |
3 |
48 |
28 |
+20 |
39 |
| 3 |
Хаугесунд |
18 |
12 |
1 |
5 |
57 |
36 |
+21 |
37 |
| 4 |
Стрьомгодсет |
18 |
10 |
5 |
3 |
47 |
26 |
+21 |
35 |
| 5 |
Хьодд |
18 |
9 |
3 |
6 |
32 |
32 |
0 |
30 |
| 6 |
Од БК |
18 |
8 |
5 |
5 |
35 |
28 |
+7 |
29 |
| 7 |
Айерсун |
18 |
8 |
2 |
8 |
31 |
32 |
-1 |
26 |
| 8 |
Брюне |
18 |
8 |
2 |
8 |
25 |
27 |
-2 |
26 |
| 9 |
Ранхайм |
18 |
7 |
2 |
9 |
44 |
45 |
-1 |
23 |
| 10 |
Согндал |
18 |
6 |
3 |
9 |
32 |
43 |
-11 |
21 |
| 11 |
Саннес Улф |
18 |
6 |
2 |
10 |
26 |
34 |
-8 |
20 |
| 12 |
Лин Осло |
18 |
6 |
2 |
10 |
29 |
38 |
-9 |
20 |
| 13 |
Мос |
18 |
5 |
3 |
10 |
29 |
41 |
-12 |
18 |
| 14 |
Осане |
18 |
5 |
2 |
11 |
27 |
40 |
-13 |
16 |
| 15 |
Рауфос |
18 |
5 |
1 |
12 |
22 |
43 |
-21 |
16 |
| 16 |
Стрьомен |
18 |
4 |
3 |
11 |
25 |
45 |
-20 |
15 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.10 |
4.00 |
1.83 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.80 |
1.20 |
1.33 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.50 |
1.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.00 |
1.13 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.70 |
1.44 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.67 |
2.10 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.44 |
2.63 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
22.08.2026 16:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите