Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 (2026)
неделя, 6 септември, 2026
17:00
17:00
Льоренског
Юнкерен
Прогнози на потребителите
1 0% за Льоренског
X 0% за равен
2 0% за Юнкерен
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.52 | 4.10 | 4.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.11 | 1.14 | 2.14 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.21 | 3.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.65 | 1.37 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.68 | 1.96 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.47 | 2.43 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.09.2026 08:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Льоренског, а гостите от Бодьо. Разстоянието между двата града е 834.6 км. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Льоренског - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Д2 Група 2 | Левангер | 5 - 0 | Льоренског | 1.49 | 4.30 | 4.84 |
| 22.08.2026 | Купа на Норвегия | Льоренског | 0 - 3 | Мос | 3.31 | 3.87 | 1.83 |
| 15.08.2026 | Д2 Група 2 | Льоренског | 1 - 7 | Ейдсволд ТФ | 3.36 | 3.71 | 1.85 |
| 09.08.2026 | Д2 Група 2 | Тромсдален | 2 - 0 | Льоренског | 1.96 | 3.63 | 3.08 |
| 01.08.2026 | Д2 Група 2 | Льоренског | 1 - 3 | Хьонефос | 2.41 | 3.65 | 2.38 |
| 25.07.2026 | Д2 Група 2 | Юнкерен | 1 - 0 | Льоренског | 4.04 | 4.12 | 1.61 |
| 27.06.2026 | Д2 Група 2 | Льоренског | 1 - 0 | Гроруд | 2.10 | 3.56 | 2.81 |
| 21.06.2026 | Д2 Група 2 | Триг/Ладе | 1 - 4 | Льоренског | 4.11 | 3.87 | 1.65 |
| 14.06.2026 | Д2 Група 2 | Льоренског | 6 - 0 | Тромсдален | 2.03 | 3.55 | 2.94 |
| 31.05.2026 | Д2 Група 2 | Хьонефос | 1 - 1 | Льоренског | 1.88 | 3.89 | 3.09 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Юнкерен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Д2 Група 2 | Юнкерен | 2 - 2 | Стьордалс Блинк | 2.47 | 3.74 | 2.30 |
| 23.08.2026 | Купа на Норвегия | Флоя | 5 - 3 | Юнкерен | - | - | - |
| 16.08.2026 | Д2 Група 2 | Киелсос | 2 - 0 | Юнкерен | 1.27 | 5.41 | 7.50 |
| 08.08.2026 | Д2 Група 2 | Юнкерен | 4 - 1 | Фолу | 1.78 | 3.88 | 3.60 |
| 02.08.2026 | Д2 Група 2 | Ейдсволд ТФ | 4 - 1 | Юнкерен | 1.17 | 6.52 | 10.54 |
| 25.07.2026 | Д2 Група 2 | Юнкерен | 1 - 0 | Льоренског | 4.04 | 4.12 | 1.61 |
| 28.06.2026 | Д2 Група 2 | Стьордалс Блинк | 1 - 1 | Юнкерен | 1.62 | 4.06 | 4.06 |
| 21.06.2026 | Д2 Група 2 | Гроруд | 3 - 0 | Юнкерен | 1.33 | 5.01 | 6.37 |
| 14.06.2026 | Д2 Група 2 | Юнкерен | 4 - 3 | Хьонефос | 4.04 | 4.07 | 1.63 |
| 31.05.2026 | Д2 Група 2 | Левангер | 3 - 0 | Юнкерен | 1.28 | 5.07 | 7.38 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 5 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.07.2026 | Д2 Група 2 | Юнкерен | 1 - 0 | Льоренског | 4.04 | 4.12 | 1.61 |
Втора Дивизия - Група 2 класиране към 06.09.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Киелсос | 17 | +17 | 40 |
| 2 | Ейдсволд ТФ | 17 | +27 | 39 |
| 3 | Левангер | 17 | +21 | 36 |
| 4 | Хьонефос | 17 | +21 | 35 |
| 5 | Гроруд | 16 | +9 | 27 |
| 6 | Льоренског | 17 | -2 | 26 |
| 7 | Стьордалс Блинк | 17 | +1 | 24 |
| 8 | Рана | 17 | 0 | 24 |
| 9 | Тромсдален | 16 | -5 | 23 |
| 10 | Юнкерен | 17 | -6 | 21 |
| 11 | Шайд | 17 | -12 | 14 |
| 12 | Фолу | 17 | -17 | 10 |
| 13 | Уленсакер Киса | 17 | -34 | 10 |
| 14 | Триг/Ладе | 17 | -20 | 9 |
Хронология в първенството
| Льоренског | |
| Юнкерен | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Льоренског | Льоренског | Юнкерен | Юнкерен | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Киелсос | 4 - 1 | 2 - 3 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 2 | Ейдсволд ТФ | 1 - 7 | 0 - 0 | 1 - 7 | 0 - 1 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 3 | Левангер | 1 - 0 | 5 - 0 | 1 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||
| 4 | Хьонефос | 1 - 3 | 1 - 1 | 1 - 3 | 4 - 3 | |||
| 5 | Гроруд | 1 - 0 | 1 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | |||
| 6 | Льоренског | - | - | - | 1 - 0 | |||
| 7 | Стьордалс Блинк | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 8 | Рана | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 9 | Тромсдален | 6 - 0 | 2 - 0 | 6 - 0 | 1 - 1 | |||
| 10 | Юнкерен | 1 - 0 | - | - | - | |||
| 11 | Шайд | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 12 | Фолу | 0 - 1 | 4 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 13 | Уленсакер Киса | 5 - 1 | 5 - 1 | 3 - 0 | ||||
| 14 | Триг/Ладе | 1 - 4 | 3 - 2 | |||||
Представяне в Шампионата
| Льоренског | Юнкерен | |
| Победи | 8 | 6 |
| Равни | 2 | 3 |
| Загуби | 7 | 8 |
| Вкарани Голове | 27 | 24 |
| Получени Голове | 29 | 30 |
| Средно Вкарани | 1.59 | 1.41 |
| Средно Получени | 1.71 | 1.76 |
| Мачове Вкарал | 76% | 65% |
| Мачове Получил | 71% | 88% |
| Гол/Гол | 53% | 53% |
| Над 1.5 | 71% | 82% |
| Над 2.5 | 59% | 59% |
| Над 3.5 | 41% | 35% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 5 | 1 |
| Равни | 0 | 1 |
| Загуби | 3 | 6 |
| Вкарани Голове | 18 | 4 |
| Получени Голове | 14 | 17 |
| Средно Вкарани | 2.25 | 0.50 |
| Средно Получени | 1.75 | 2.12 |
| Мачове Вкарал | 100% | 38% |
| Мачове Получил | 62% | 100% |
| Гол/Гол | 62% | 38% |
| Над 1.5 | 75% | 88% |
| Над 2.5 | 75% | 50% |
| Над 3.5 | 50% | 12% |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.52 | 4.10 | 4.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.11 | 1.14 | 2.14 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.21 | 3.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.65 | 1.37 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.68 | 1.96 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.47 | 2.43 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.09.2026 08:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Прогнози на потребителите
1 0% за Льоренског
X 0% за равен
2 0% за Юнкерен
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
