Швеция - Суперетан Лига (2026)
четвъртък, 14 май, 2026
18:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.65 |
3.70 |
4.50 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.17 |
1.25 |
2.10 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.30 |
3.40 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.08 |
1.73 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.70 |
2.05 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
11.05.2026 04:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Люнгшиле, а гостите от Сундсвал.
Разстоянието между двата града е 550.6 км.
Мачът ще се играе на стадион
Маркбъг Арена,
който има капацитет от
8 000 места, от които седящи 800.
Размерите на терена са 105 x 65 m.
Снимки от Google карта
стадион Маркбъг Арена.
Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Люнгшиле - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.05.2026 |
Суперетан Лига |
Сандвикен |
1 - 0 |
Люнгшиле |
2.61 |
3.41 |
2.38 |
| 02.05.2026 |
Суперетан Лига |
Люнгшиле |
0 - 2 |
Юнайтед Нордик |
1.71 |
3.73 |
4.21 |
| 24.04.2026 |
Суперетан Лига |
Люнгшиле |
4 - 1 |
Хелзинборг |
2.13 |
3.42 |
3.02 |
| 18.04.2026 |
Суперетан Лига |
Ландскрона БоИС |
1 - 0 |
Люнгшиле |
2.41 |
3.36 |
2.65 |
| 11.04.2026 |
Суперетан Лига |
Люнгшиле |
0 - 1 |
Норкьопинг |
3.49 |
3.76 |
1.85 |
| 06.04.2026 |
Суперетан Лига |
Фалкенберг |
1 - 1 |
Люнгшиле |
1.86 |
3.65 |
3.52 |
| 28.03.2026 |
Приятелски срещи |
Люнгшиле |
1 - 0 |
Розенгард 1917 |
- |
- |
- |
| 20.03.2026 |
Приятелски срещи |
Люнгшиле |
3 - 1 |
Оскаршхамн АИК |
- |
- |
- |
| 14.03.2026 |
Приятелски срещи |
Варберг БоИС |
0 - 2 |
Люнгшиле |
- |
- |
- |
| 07.03.2026 |
Приятелски срещи |
Люнгшиле |
2 - 1 |
Норбю |
- |
- |
- |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи и 2 загуби
в последните 6 домакинства.
Сундсвал - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.05.2026 |
Суперетан Лига |
Сундсвал |
1 - 3 |
Норкьопинг |
3.84 |
3.58 |
1.81 |
| 02.05.2026 |
Суперетан Лига |
Сундсвал |
1 - 3 |
Одеволд |
3.08 |
3.21 |
2.18 |
| 25.04.2026 |
Суперетан Лига |
Фалкенберг |
1 - 0 |
Сундсвал |
1.74 |
3.57 |
4.21 |
| 20.04.2026 |
Суперетан Лига |
Сундсвал |
1 - 2 |
Браге |
2.58 |
3.30 |
2.50 |
| 14.04.2026 |
Суперетан Лига |
Вернаму |
3 - 0 |
Сундсвал |
1.64 |
3.95 |
4.31 |
| 06.04.2026 |
Суперетан Лига |
Сундсвал |
3 - 2 |
Юнайтед Нордик |
2.24 |
3.42 |
2.84 |
| 28.03.2026 |
Приятелски срещи |
Сундсвал |
3 - 0 |
Хамарби ТФФ |
- |
- |
- |
| 20.03.2026 |
Приятелски срещи |
ВПС Вааса |
1 - 2 |
Сундсвал |
- |
- |
- |
| 14.03.2026 |
Приятелски срещи |
Сундсвал |
2 - 3 |
Сандвикен |
- |
- |
- |
| 08.03.2026 |
Купа на Швеция |
Хелзинборг |
1 - 1 |
Сундсвал |
1.94 |
3.53 |
3.04 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 26.10.2020 |
Суперетан Лига |
Люнгшиле |
0 - 0 |
Сундсвал |
3.20 |
3.36 |
2.13 |
| 07.08.2020 |
Суперетан Лига |
Сундсвал |
5 - 2 |
Люнгшиле |
1.85 |
3.48 |
3.97 |
| 25.09.2014 |
Суперетан Лига |
Люнгшиле |
0 - 0 |
Сундсвал |
2.22 |
3.28 |
2.95 |
| 24.05.2014 |
Суперетан Лига |
Сундсвал |
0 - 0 |
Люнгшиле |
1.64 |
3.67 |
4.68 |
| 17.09.2013 |
Суперетан Лига |
Люнгшиле |
0 - 1 |
Сундсвал |
2.73 |
3.33 |
2.34 |
| 23.05.2013 |
Суперетан Лига |
Сундсвал |
3 - 1 |
Люнгшиле |
1.68 |
3.66 |
4.39 |
| 14.08.2011 |
Суперетан Лига |
Люнгшиле |
3 - 1 |
Сундсвал |
2.60 |
3.26 |
2.50 |
| 02.05.2011 |
Суперетан Лига |
Сундсвал |
3 - 0 |
Люнгшиле |
1.94 |
3.38 |
3.57 |
| 19.08.2010 |
Суперетан Лига |
Сундсвал |
3 - 2 |
Люнгшиле |
1.81 |
3.52 |
3.87 |
| 11.05.2010 |
Суперетан Лига |
Люнгшиле |
0 - 0 |
Сундсвал |
2.35 |
3.15 |
2.70 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 5 победи
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Люнгшиле имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 1 победа
и 3 пъти са завършили наравно.
Суперетан Лига класиране към 14.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Юнайтед Нордик |
6 |
4 |
0 |
2 |
14 |
11 |
+3 |
12 |
| 2 |
Фалкенберг |
6 |
3 |
3 |
0 |
9 |
6 |
+3 |
12 |
| 3 |
Браге |
6 |
3 |
1 |
2 |
11 |
9 |
+2 |
10 |
| 4 |
Хелзинборг |
6 |
3 |
1 |
2 |
13 |
12 |
+1 |
10 |
| 5 |
Норкьопинг |
6 |
3 |
0 |
3 |
12 |
7 |
+5 |
9 |
| 6 |
Варберг БоИС |
6 |
2 |
3 |
1 |
12 |
9 |
+3 |
9 |
| 7 |
Йоребро |
6 |
2 |
3 |
1 |
4 |
5 |
-1 |
9 |
| 8 |
Вернаму |
6 |
3 |
0 |
3 |
11 |
13 |
-2 |
9 |
| 9 |
Ландскрона БоИС |
6 |
2 |
2 |
2 |
8 |
7 |
+1 |
8 |
| 10 |
Одеволд |
6 |
2 |
2 |
2 |
12 |
12 |
0 |
8 |
| 11 |
Йостерсунд |
6 |
2 |
2 |
2 |
9 |
9 |
0 |
8 |
| 12 |
Йостерс |
6 |
2 |
2 |
2 |
8 |
11 |
-3 |
8 |
| 13 |
Сандвикен |
6 |
1 |
3 |
2 |
8 |
9 |
-1 |
6 |
| 14 |
Норбю |
6 |
0 |
5 |
1 |
9 |
10 |
-1 |
5 |
| 15 |
Люнгшиле |
6 |
1 |
1 |
4 |
5 |
7 |
-2 |
4 |
| 16 |
Сундсвал |
6 |
1 |
0 |
5 |
6 |
14 |
-8 |
3 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Люнгшиле |
|
| Сундсвал |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Люнгшиле |
Люнгшиле |
|
Сундсвал |
Сундсвал |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Юнайтед Нордик |
0 - 2 |
|
0 - 2 |
|
3 - 2 |
|
|
| 2 |
Фалкенберг |
|
1 - 1 |
|
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 3 |
Браге |
|
|
|
|
1 - 2 |
|
|
| 4 |
Хелзинборг |
4 - 1 |
|
4 - 1 |
|
|
|
|
| 5 |
Норкьопинг |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
1 - 3 |
|
|
| 6 |
Варберг БоИС |
|
|
|
|
|
|
|
| 7 |
Йоребро |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Вернаму |
|
|
|
|
|
3 - 0 |
3 - 0 |
| 9 |
Ландскрона БоИС |
|
1 - 0 |
|
|
|
|
|
| 10 |
Одеволд |
|
|
|
|
1 - 3 |
|
|
| 11 |
Йостерсунд |
|
|
|
|
|
|
|
| 12 |
Йостерс |
|
|
|
|
|
|
|
| 13 |
Сандвикен |
|
1 - 0 |
|
|
|
|
|
| 14 |
Норбю |
|
|
|
|
|
|
|
| 15 |
Люнгшиле |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 16 |
Сундсвал |
|
|
|
|
- |
- |
- |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Люнгшиле |
Сундсвал |
| Победи |
1 |
1 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
4 |
5 |
| Вкарани Голове |
5 |
6 |
| Получени Голове |
7 |
14 |
| Средно Вкарани |
0.83 |
1.00 |
| Средно Получени |
1.17 |
2.33 |
| Мачове Вкарал |
33% |
67% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
33% |
67% |
| Над 1.5 |
50% |
83% |
| Над 2.5 |
17% |
83% |
| Над 3.5 |
17% |
50% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
2 |
2 |
| Вкарани Голове |
4 |
0 |
| Получени Голове |
4 |
4 |
| Средно Вкарани |
1.33 |
0.00 |
| Средно Получени |
1.33 |
2.00 |
| Мачове Вкарал |
33% |
0% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
33% |
0% |
| Над 1.5 |
67% |
50% |
| Над 2.5 |
33% |
50% |
| Над 3.5 |
33% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.65 |
3.70 |
4.50 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.17 |
1.25 |
2.10 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.30 |
3.40 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.08 |
1.73 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.70 |
2.05 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
11.05.2026 04:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака