Швейцария - Суперлига (2017 - 2018)
17:00
Люцерн
Санкт Гален
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 3.39 | 3.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.33 | 1.70 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.19 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.14 | 1.66 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.62 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 02.04.2018 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Люцерн, а гостите от Санкт Гален. Разстоянието между двата града е 90.7 км. Мачът ще се играе на стадион Суиспорарена, който има капацитет от 17 500 места, от които седящи 16 500. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Суиспорарена. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Люцерн - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.03.2018 | Суперлига | Лугано | 1 - 2 | Люцерн | 2.00 | 3.32 | 3.46 |
| 11.03.2018 | Суперлига | Люцерн | 1 - 0 | Базел | 4.16 | 3.69 | 1.74 |
| 04.03.2018 | Суперлига | Сион | 1 - 1 | Люцерн | 2.14 | 3.41 | 3.07 |
| 25.02.2018 | Суперлига | Люцерн | 2 - 1 | Тун | 2.14 | 3.39 | 3.09 |
| 18.02.2018 | Суперлига | Цюрих | 1 - 1 | Люцерн | 1.63 | 3.80 | 4.75 |
| 11.02.2018 | Суперлига | Грасхопърс | 1 - 2 | Люцерн | 1.98 | 3.36 | 3.55 |
| 03.02.2018 | Суперлига | Люцерн | 2 - 1 | Лозана Спорт | 1.86 | 3.65 | 3.68 |
| 30.01.2018 | Приятелски срещи | Люцерн | 3 - 0 | Раперсвил-Йона | - | - | - |
| 27.01.2018 | Приятелски срещи | Базел | 1 - 0 | Люцерн | 1.40 | 4.49 | 6.07 |
| 23.01.2018 | Приятелски срещи | Люцерн | 1 - 1 | Киасо | 1.43 | 4.09 | 6.10 |
Общо 6 победи, 3 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 1 равенство в последните 5 домакинства.
Санкт Гален - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.03.2018 | Суперлига | Санкт Гален | 2 - 1 | Грасхопърс | 2.30 | 3.35 | 2.83 |
| 10.03.2018 | Суперлига | Лозана Спорт | 1 - 4 | Санкт Гален | 2.56 | 3.37 | 2.51 |
| 04.03.2018 | Суперлига | Тун | 1 - 2 | Санкт Гален | 1.83 | 3.66 | 3.73 |
| 25.02.2018 | Суперлига | Санкт Гален | 3 - 0 | Лугано | 2.67 | 3.23 | 2.49 |
| 17.02.2018 | Суперлига | Базел | 0 - 2 | Санкт Гален | 1.20 | 6.33 | 10.80 |
| 11.02.2018 | Суперлига | Санкт Гален | 1 - 2 | Цюрих | 3.63 | 3.42 | 1.94 |
| 03.02.2018 | Суперлига | Йънг Бойс | 2 - 0 | Санкт Гален | 1.24 | 5.83 | 9.34 |
| 27.01.2018 | Приятелски срещи | Санкт Гален | 2 - 0 | Аустрия Лустенау | 1.39 | 4.12 | 6.82 |
| 19.01.2018 | Приятелски срещи | Динамо Киев | 0 - 2 | Санкт Гален | 1.80 | 3.49 | 3.80 |
| 16.01.2018 | Приятелски срещи | Щурм Грац | 1 - 1 | Санкт Гален | 2.01 | 3.62 | 3.04 |
Общо 7 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.11.2017 | Суперлига | Люцерн | 3 - 0 | Санкт Гален | 2.06 | 3.56 | 3.16 |
| 09.08.2017 | Суперлига | Санкт Гален | 0 - 2 | Люцерн | 2.21 | 3.36 | 2.98 |
| 17.04.2017 | Суперлига | Люцерн | 2 - 0 | Санкт Гален | 1.71 | 3.77 | 4.20 |
| 11.03.2017 | Суперлига | Санкт Гален | 1 - 1 | Люцерн | 2.65 | 3.49 | 2.36 |
| 23.10.2016 | Суперлига | Люцерн | 3 - 0 | Санкт Гален | 1.54 | 4.03 | 5.22 |
| 28.08.2016 | Суперлига | Санкт Гален | 3 - 0 | Люцерн | 3.77 | 3.72 | 1.81 |
| 22.05.2016 | Суперлига | Санкт Гален | 1 - 4 | Люцерн | 3.72 | 3.63 | 1.83 |
| 21.02.2016 | Суперлига | Люцерн | 0 - 1 | Санкт Гален | 1.73 | 3.70 | 4.18 |
| 01.11.2015 | Суперлига | Санкт Гален | 1 - 0 | Люцерн | 2.95 | 3.36 | 2.22 |
| 28.10.2015 | Купа на Швейцария | Санкт Гален | 2 - 3 | Люцерн | 2.75 | 3.27 | 2.41 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 6 победи, гостите имат 3 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Люцерн имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
Суперлига класиране към 02.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Йънг Бойс | 26 | +36 | 61 |
| 2 | Базел | 25 | +22 | 45 |
| 3 | Санкт Гален | 26 | -4 | 42 |
| 4 | Люцерн | 26 | -4 | 37 |
| 5 | Цюрих | 26 | +3 | 36 |
| 6 | Грасхопърс | 27 | -5 | 31 |
| 7 | Лугано | 26 | -14 | 31 |
| 8 | Тун | 27 | -12 | 28 |
| 9 | Лозана Спорт | 26 | -12 | 28 |
| 10 | Сион | 27 | -10 | 25 |
Хронология в първенството
| Люцерн | |
| Санкт Гален | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Люцерн | Люцерн | Санкт Гален | Санкт Гален | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Йънг Бойс | 2 - 4 | 4 - 1 | 2 - 4 | 2 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 2 | Базел | 1 - 0 | 3 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 3 | Санкт Гален | 3 - 0 | 0 - 2 | 3 - 0 | - | - | - | |
| 4 | Люцерн | - | - | - | 0 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 5 | Цюрих | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 6 | Грасхопърс | 2 - 2 | 1 - 2 | 2 - 2 | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 7 | Лугано | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 0 | 3 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 8 | Тун | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 1 | 3 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 9 | Лозана Спорт | 2 - 1 | 3 - 1 | 2 - 1 | 0 - 4 | 1 - 4 | 1 - 4 | |
| 10 | Сион | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 3 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
*** По 3 мача в редовния сезон, после 2 групи с по 6 отбора и още по един мач в групата - общо 38 мача
Класиране в шампионата
| Люцерн | Санкт Гален | |
| Позиция | 4 | 3 |
| Точки | 37 | 42 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 3 |
| Точки | 21 | 20 |
Форма в шампионата
| Люцерн | Санкт Гален | |
|
Победи
Равни Загуби |
10
7 9 |
13
3 10 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
3 4 |
6
2 5 |
Голове в шампионата
| Люцерн | Санкт Гален | |
|
Вкарани
Получени |
36
40 |
40
44 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
21
20 |
18
24 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 3.39 | 3.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.33 | 1.70 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.19 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.14 | 1.66 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.62 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 02.04.2018 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
