Швейцария - Група за Изпадане (2025 - 2026)
вторник, 12 май, 2026
21:30
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.46 |
4.33 |
5.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.14 |
1.18 |
2.38 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.22 |
4.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
7.00 |
1.10 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
3.10 |
1.36 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.83 |
1.83 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.44 |
2.63 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
11.05.2026 00:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Люцерн, а гостите от Цюрих.
Разстоянието между двата града е 39.7 км.
Мачът ще се играе на стадион
Суиспорарена,
който има капацитет от
17 500 места, от които седящи 16 500.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Суиспорарена.
Мачът ще се играе в 20:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Люцерн - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.05.2026 |
Група за Изпадане |
Люцерн |
3 - 3 |
Сервет |
2.12 |
3.67 |
2.93 |
| 02.05.2026 |
Група за Изпадане |
Лозана Спорт |
1 - 3 |
Люцерн |
2.36 |
3.69 |
2.53 |
| 25.04.2026 |
Група за Изпадане |
Грасхопърс |
1 - 2 |
Люцерн |
3.20 |
3.69 |
1.99 |
| 12.04.2026 |
Суперлига |
Люцерн |
2 - 2 |
Санкт Гален |
2.07 |
3.80 |
2.94 |
| 06.04.2026 |
Суперлига |
Сервет |
3 - 0 |
Люцерн |
2.06 |
3.73 |
2.99 |
| 22.03.2026 |
Суперлига |
Люцерн |
4 - 0 |
Лозана Спорт |
1.99 |
3.74 |
3.17 |
| 15.03.2026 |
Суперлига |
Люцерн |
1 - 2 |
Винтертур |
1.30 |
5.43 |
7.47 |
| 07.03.2026 |
Суперлига |
Лугано |
1 - 3 |
Люцерн |
1.98 |
3.57 |
3.28 |
| 04.03.2026 |
Суперлига |
Люцерн |
1 - 2 |
Йънг Бойс |
2.18 |
3.67 |
2.80 |
| 28.02.2026 |
Суперлига |
Тун |
2 - 1 |
Люцерн |
1.78 |
3.86 |
3.74 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Цюрих - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.05.2026 |
Група за Изпадане |
Цюрих |
2 - 1 |
Грасхопърс |
2.44 |
3.49 |
2.57 |
| 02.05.2026 |
Група за Изпадане |
Винтертур |
2 - 2 |
Цюрих |
2.59 |
3.69 |
2.32 |
| 25.04.2026 |
Група за Изпадане |
Лозана Спорт |
3 - 0 |
Цюрих |
1.72 |
3.97 |
3.92 |
| 11.04.2026 |
Суперлига |
Цюрих |
0 - 1 |
Лугано |
3.31 |
3.67 |
1.96 |
| 06.04.2026 |
Суперлига |
Санкт Гален |
2 - 1 |
Цюрих |
1.44 |
4.59 |
5.52 |
| 21.03.2026 |
Суперлига |
Цюрих |
2 - 1 |
Тун |
4.26 |
3.92 |
1.67 |
| 14.03.2026 |
Суперлига |
Цюрих |
1 - 2 |
Сион |
3.72 |
3.67 |
1.83 |
| 07.03.2026 |
Суперлига |
Сервет |
2 - 1 |
Цюрих |
1.61 |
4.01 |
4.59 |
| 04.03.2026 |
Суперлига |
Цюрих |
1 - 2 |
Лозана Спорт |
3.46 |
3.52 |
1.94 |
| 01.03.2026 |
Суперлига |
Йънг Бойс |
3 - 0 |
Цюрих |
1.58 |
4.20 |
4.61 |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 равенство и 4 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 14.02.2026 |
Суперлига |
Цюрих |
1 - 4 |
Люцерн |
2.76 |
3.31 |
2.35 |
| 08.11.2025 |
Суперлига |
Цюрих |
3 - 2 |
Люцерн |
2.28 |
3.59 |
2.71 |
| 03.08.2025 |
Суперлига |
Люцерн |
1 - 1 |
Цюрих |
2.09 |
3.64 |
3.03 |
| 15.03.2025 |
Суперлига |
Цюрих |
3 - 2 |
Люцерн |
2.17 |
3.41 |
3.05 |
| 26.01.2025 |
Суперлига |
Люцерн |
3 - 1 |
Цюрих |
2.07 |
3.42 |
3.27 |
| 01.09.2024 |
Суперлига |
Цюрих |
1 - 1 |
Люцерн |
1.91 |
3.65 |
3.48 |
| 18.02.2024 |
Суперлига |
Люцерн |
0 - 1 |
Цюрих |
2.34 |
3.37 |
2.84 |
| 10.12.2023 |
Суперлига |
Цюрих |
1 - 1 |
Люцерн |
1.85 |
3.62 |
3.79 |
| 01.10.2023 |
Суперлига |
Люцерн |
1 - 4 |
Цюрих |
2.27 |
3.49 |
2.87 |
| 15.04.2023 |
Суперлига |
Люцерн |
4 - 1 |
Цюрих |
2.38 |
3.33 |
2.80 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 4 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Люцерн имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 2 победи
и 1 път са завършили наравно.
Група за Изпадане класиране към 12.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Люцерн |
36 |
12 |
11 |
13 |
72 |
66 |
+6 |
47 |
| 2 |
Сервет |
36 |
11 |
14 |
11 |
67 |
63 |
+4 |
47 |
| 3 |
Лозана Спорт |
36 |
11 |
9 |
16 |
52 |
62 |
-10 |
42 |
| 4 |
Цюрих |
36 |
11 |
5 |
20 |
49 |
69 |
-20 |
38 |
| 5 |
Грасхопърс |
36 |
6 |
9 |
21 |
42 |
71 |
-29 |
27 |
| 6 |
Винтертур |
36 |
5 |
8 |
23 |
42 |
94 |
-52 |
23 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Люцерн |
|
| Цюрих |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
*** Хронологията е на база изиграните мачове само в групата
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Люцерн |
Люцерн |
|
Цюрих |
Цюрих |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Люцерн |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 2 |
Сервет |
3 - 3 |
|
3 - 3 |
|
|
|
|
| 3 |
Лозана Спорт |
|
1 - 3 |
|
|
|
3 - 0 |
3 - 0 |
| 4 |
Цюрих |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 5 |
Грасхопърс |
|
1 - 2 |
|
|
2 - 1 |
|
|
| 6 |
Винтертур |
|
|
|
|
|
2 - 2 |
2 - 2 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Люцерн |
Цюрих |
| Победи |
12 |
11 |
| Равни |
11 |
5 |
| Загуби |
13 |
20 |
| Вкарани Голове |
72 |
49 |
| Получени Голове |
66 |
69 |
| Средно Вкарани |
2.00 |
1.36 |
| Средно Получени |
1.83 |
1.92 |
| Мачове Вкарал |
89% |
75% |
| Мачове Получил |
86% |
94% |
| Гол/Гол |
78% |
69% |
| Над 1.5 |
94% |
89% |
| Над 2.5 |
83% |
81% |
| Над 3.5 |
58% |
33% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
4 |
4 |
| Равни |
7 |
4 |
| Загуби |
7 |
10 |
| Вкарани Голове |
41 |
20 |
| Получени Голове |
38 |
35 |
| Средно Вкарани |
2.28 |
1.11 |
| Средно Получени |
2.11 |
1.94 |
| Мачове Вкарал |
100% |
67% |
| Мачове Получил |
89% |
100% |
| Гол/Гол |
89% |
67% |
| Над 1.5 |
100% |
94% |
| Над 2.5 |
94% |
78% |
| Над 3.5 |
67% |
22% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.46 |
4.33 |
5.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.14 |
1.18 |
2.38 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.22 |
4.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
7.00 |
1.10 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
3.10 |
1.36 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.83 |
1.83 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.44 |
2.63 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
11.05.2026 00:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака