Швейцария - Суперлига (2017 - 2018)
17:00
Люцерн
Цюрих
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.29 | 3.50 | 2.87 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.41 | 1.30 | 1.61 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.04.2018 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Люцерн, а гостите от Цюрих. Разстоянието между двата града е 39.7 км. Мачът ще се играе на стадион Суиспорарена, който има капацитет от 17 500 места, от които седящи 16 500. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Суиспорарена. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Люцерн - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.04.2018 | Суперлига | Лозана Спорт | 0 - 1 | Люцерн | 2.86 | 3.46 | 2.25 |
| 15.04.2018 | Суперлига | Люцерн | 0 - 1 | Сион | 2.36 | 3.44 | 2.69 |
| 07.04.2018 | Суперлига | Тун | 1 - 0 | Люцерн | 2.17 | 3.42 | 2.99 |
| 02.04.2018 | Суперлига | Люцерн | 3 - 1 | Санкт Гален | 2.13 | 3.33 | 3.16 |
| 18.03.2018 | Суперлига | Лугано | 1 - 2 | Люцерн | 2.00 | 3.32 | 3.46 |
| 11.03.2018 | Суперлига | Люцерн | 1 - 0 | Базел | 4.16 | 3.69 | 1.74 |
| 04.03.2018 | Суперлига | Сион | 1 - 1 | Люцерн | 2.14 | 3.41 | 3.07 |
| 25.02.2018 | Суперлига | Люцерн | 2 - 1 | Тун | 2.14 | 3.39 | 3.09 |
| 18.02.2018 | Суперлига | Цюрих | 1 - 1 | Люцерн | 1.63 | 3.80 | 4.75 |
| 11.02.2018 | Суперлига | Грасхопърс | 1 - 2 | Люцерн | 1.98 | 3.36 | 3.55 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Цюрих - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.04.2018 | Суперлига | Цюрих | 4 - 0 | Санкт Гален | 1.89 | 3.54 | 3.69 |
| 15.04.2018 | Суперлига | Йънг Бойс | 1 - 0 | Цюрих | 1.33 | 5.00 | 7.32 |
| 11.04.2018 | Суперлига | Базел | 3 - 0 | Цюрих | 1.48 | 4.12 | 5.90 |
| 07.04.2018 | Суперлига | Цюрих | 1 - 1 | Грасхопърс | 2.10 | 3.26 | 3.29 |
| 31.03.2018 | Суперлига | Сион | 1 - 1 | Цюрих | 2.64 | 3.28 | 2.48 |
| 17.03.2018 | Суперлига | Цюрих | 1 - 2 | Йънг Бойс | 3.83 | 3.52 | 1.84 |
| 10.03.2018 | Суперлига | Цюрих | 3 - 0 | Лугано | 1.94 | 3.23 | 3.80 |
| 28.02.2018 | Купа на Швейцария | Цюрих | 2 - 1 | Грасхопърс | 1.96 | 3.29 | 3.58 |
| 25.02.2018 | Суперлига | Грасхопърс | 1 - 0 | Цюрих | 3.20 | 3.24 | 2.15 |
| 18.02.2018 | Суперлига | Цюрих | 1 - 1 | Люцерн | 1.63 | 3.80 | 4.75 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 3 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.02.2018 | Суперлига | Цюрих | 1 - 1 | Люцерн | 1.63 | 3.80 | 4.75 |
| 10.12.2017 | Суперлига | Цюрих | 1 - 2 | Люцерн | 1.55 | 3.95 | 5.24 |
| 27.08.2017 | Суперлига | Люцерн | 1 - 1 | Цюрих | 2.54 | 3.29 | 2.58 |
| 16.04.2016 | Суперлига | Цюрих | 0 - 1 | Люцерн | 2.21 | 3.38 | 2.94 |
| 14.02.2016 | Суперлига | Люцерн | 1 - 2 | Цюрих | 1.75 | 3.63 | 4.15 |
| 27.09.2015 | Суперлига | Люцерн | 1 - 0 | Цюрих | 2.04 | 3.46 | 3.28 |
| 22.08.2015 | Суперлига | Цюрих | 2 - 5 | Люцерн | 2.40 | 3.34 | 2.67 |
| 25.05.2015 | Суперлига | Люцерн | 0 - 1 | Цюрих | 1.76 | 3.71 | 4.01 |
| 04.04.2015 | Суперлига | Цюрих | 0 - 1 | Люцерн | 2.27 | 3.27 | 2.92 |
| 01.11.2014 | Суперлига | Цюрих | 2 - 3 | Люцерн | 1.71 | 3.70 | 4.28 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 6 победи, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Люцерн имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
Суперлига класиране към 22.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Йънг Бойс | 30 | +39 | 69 |
| 2 | Базел | 30 | +28 | 58 |
| 3 | Санкт Гален | 31 | -12 | 45 |
| 4 | Люцерн | 30 | -3 | 43 |
| 5 | Цюрих | 30 | +3 | 40 |
| 6 | Тун | 31 | -10 | 36 |
| 7 | Грасхопърс | 31 | -6 | 35 |
| 8 | Лугано | 31 | -16 | 35 |
| 9 | Сион | 30 | -8 | 31 |
| 10 | Лозана Спорт | 30 | -15 | 31 |
Хронология в първенството
| Люцерн | |
| Цюрих | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Люцерн | Люцерн | Цюрих | Цюрих | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Йънг Бойс | 2 - 4 | 4 - 1 | 2 - 4 | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 2 | Базел | 1 - 0 | 3 - 1 | 1 - 0 | 0 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 3 | Санкт Гален | 3 - 1 | 0 - 2 | 3 - 1 | 4 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 4 | Люцерн | - | - | - | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 5 | Цюрих | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | - | - | - | |
| 6 | Тун | 2 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 4 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 7 | Грасхопърс | 2 - 2 | 1 - 2 | 2 - 2 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 8 | Лугано | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 0 | 3 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 9 | Сион | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 10 | Лозана Спорт | 2 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 2 - 0 | 5 - 1 | 5 - 1 | |
*** По 3 мача в редовния сезон, после 2 групи с по 6 отбора и още по един мач в групата - общо 38 мача
Класиране в шампионата
| Люцерн | Цюрих | |
| Позиция | 4 | 5 |
| Точки | 43 | 40 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 7 |
| Точки | 24 | 17 |
Форма в шампионата
| Люцерн | Цюрих | |
|
Победи
Равни Загуби |
12
7 11 |
10
10 10 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
3 5 |
4
5 6 |
Голове в шампионата
| Люцерн | Цюрих | |
|
Вкарани
Получени |
40
43 |
39
36 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
24
22 |
16
20 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.29 | 3.50 | 2.87 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.41 | 1.30 | 1.61 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.04.2018 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
