Швейцария - Суперлига (2017 - 2018)
17:00
Люцерн
Тун
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 3.50 | 3.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.37 | 1.30 | 1.70 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.07 | 1.72 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.39 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 25.02.2018 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Люцерн, а гостите от Тун. Разстоянието между двата града е 61.8 км. Мачът ще се играе на стадион Суиспорарена, който има капацитет от 17 500 места, от които седящи 16 500. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Суиспорарена. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Люцерн - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.02.2018 | Суперлига | Цюрих | 1 - 1 | Люцерн | 1.63 | 3.80 | 4.75 |
| 11.02.2018 | Суперлига | Грасхопърс | 1 - 2 | Люцерн | 1.98 | 3.36 | 3.55 |
| 03.02.2018 | Суперлига | Люцерн | 2 - 1 | Лозана Спорт | 1.86 | 3.65 | 3.68 |
| 30.01.2018 | Приятелски срещи | Люцерн | 3 - 0 | Раперсвил-Йона | - | - | - |
| 27.01.2018 | Приятелски срещи | Базел | 1 - 0 | Люцерн | 1.40 | 4.49 | 6.07 |
| 23.01.2018 | Приятелски срещи | Люцерн | 1 - 1 | Киасо | 1.43 | 4.09 | 6.10 |
| 18.01.2018 | Приятелски срещи | Локомотив Москва | 0 - 3 | Люцерн | 1.54 | 3.90 | 5.06 |
| 16.01.2018 | Приятелски срещи | Шанхай Шенхуа | 1 - 1 | Люцерн | 3.78 | 3.80 | 1.74 |
| 13.01.2018 | Приятелски срещи | Фейенорд | 2 - 1 | Люцерн | 1.39 | 4.54 | 6.00 |
| 17.12.2017 | Суперлига | Люцерн | 2 - 4 | Йънг Бойс | 4.55 | 3.87 | 1.65 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Тун - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.02.2018 | Суперлига | Йънг Бойс | 3 - 1 | Тун | 1.34 | 4.98 | 7.15 |
| 10.02.2018 | Суперлига | Тун | 0 - 2 | Базел | 4.37 | 3.80 | 1.69 |
| 04.02.2018 | Суперлига | Цюрих | 2 - 4 | Тун | 1.62 | 3.88 | 4.79 |
| 27.01.2018 | Приятелски срещи | Тун | 1 - 1 | Лозана Спорт | 2.02 | 3.56 | 2.94 |
| 24.01.2018 | Приятелски срещи | Тун | 0 - 0 | Сион | 2.29 | 3.58 | 2.60 |
| 23.01.2018 | Приятелски срещи | Тун | 1 - 1 | Вил | 1.40 | 4.39 | 6.01 |
| 19.01.2018 | Приятелски срещи | Тун | 4 - 1 | Шафхаузен | 1.82 | 4.01 | 3.24 |
| 13.01.2018 | Приятелски срещи | Тун | 7 - 1 | Волен | 1.54 | 4.37 | 4.37 |
| 12.01.2018 | Приятелски срещи | Тун | 5 - 2 | Раперсвил-Йона | 1.42 | 4.58 | 5.68 |
| 16.12.2017 | Суперлига | Тун | 0 - 2 | Лугано | 2.13 | 3.38 | 3.13 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 1 загуба в последните 2 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.10.2017 | Суперлига | Тун | 2 - 0 | Люцерн | 2.16 | 3.55 | 2.92 |
| 10.09.2017 | Суперлига | Люцерн | 2 - 2 | Тун | 2.02 | 3.49 | 3.27 |
| 06.05.2017 | Суперлига | Тун | 3 - 1 | Люцерн | 1.95 | 3.57 | 3.38 |
| 18.02.2017 | Суперлига | Люцерн | 1 - 1 | Тун | 1.74 | 3.71 | 4.11 |
| 26.11.2016 | Суперлига | Тун | 1 - 2 | Люцерн | 2.68 | 3.35 | 2.39 |
| 21.08.2016 | Суперлига | Люцерн | 3 - 0 | Тун | 1.53 | 4.05 | 5.25 |
| 24.04.2016 | Суперлига | Люцерн | 3 - 0 | Тун | 1.70 | 3.67 | 4.39 |
| 19.03.2016 | Суперлига | Тун | 1 - 1 | Люцерн | 2.32 | 3.28 | 2.82 |
| 21.11.2015 | Суперлига | Люцерн | 1 - 0 | Тун | 1.73 | 3.57 | 4.29 |
| 02.08.2015 | Суперлига | Тун | 0 - 1 | Люцерн | 2.55 | 3.28 | 2.56 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 2 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Люцерн имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно.
Суперлига класиране към 25.02.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Йънг Бойс | 23 | +31 | 52 |
| 2 | Базел | 22 | +22 | 41 |
| 3 | Цюрих | 22 | +2 | 32 |
| 4 | Лугано | 22 | -5 | 31 |
| 5 | Санкт Гален | 22 | -12 | 30 |
| 6 | Грасхопърс | 22 | -1 | 27 |
| 7 | Люцерн | 22 | -7 | 27 |
| 8 | Лозана Спорт | 22 | -9 | 25 |
| 9 | Тун | 22 | -7 | 24 |
| 10 | Сион | 23 | -14 | 20 |
Хронология в първенството
| Люцерн | |
| Тун | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Люцерн | Люцерн | Тун | Тун | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Йънг Бойс | 2 - 4 | 4 - 1 | 2 - 4 | 3 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 2 | Базел | 1 - 4 | 3 - 1 | 1 - 4 | 0 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 3 | Цюрих | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 3 | 2 - 4 | 2 - 4 | |
| 4 | Лугано | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 2 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 5 | Санкт Гален | 3 - 0 | 0 - 2 | 3 - 0 | 1 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 6 | Грасхопърс | 2 - 2 | 1 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 7 | Люцерн | - | - | - | 2 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 8 | Лозана Спорт | 2 - 1 | 3 - 1 | 2 - 1 | 5 - 2 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 9 | Тун | 2 - 2 | 2 - 0 | 2 - 2 | - | - | - | |
| 10 | Сион | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 2 - 3 | 2 - 3 | |
*** По 3 мача в редовния сезон, после 2 групи с по 6 отбора и още по един мач в групата - общо 38 мача
Класиране в шампионата
| Люцерн | Тун | |
| Позиция | 7 | 9 |
| Точки | 27 | 24 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 7 |
| Точки | 15 | 13 |
Форма в шампионата
| Люцерн | Тун | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
6 9 |
7
3 12 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
3 4 |
4
1 6 |
Голове в шампионата
| Люцерн | Тун | |
|
Вкарани
Получени |
30
37 |
35
42 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
18
19 |
20
23 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 3.50 | 3.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.37 | 1.30 | 1.70 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.07 | 1.72 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.39 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 25.02.2018 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
