Приятелски Срещи - Клубни
19:00
Люцерн
(Швейцария)
Вадуц
(Швейцария)
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 5.25 | 6.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.12 | 5.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.70 | 1.44 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 30.06.2018 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Люцерн (Швейцария), а гостите от Вадуц (Лихтенщайн). Разстоянието между двата града е 92.5 км. Мачът ще се играе на стадион Суиспорарена, който има капацитет от 17 500 места, от които седящи 16 500. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Суиспорарена. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Люцерн - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.06.2018 | Приятелски срещи | Люцерн | 3 - 1 | Винтертур | 1.39 | 4.96 | 5.58 |
| 19.05.2018 | Суперлига | Базел | 2 - 2 | Люцерн | 1.38 | 5.05 | 6.41 |
| 13.05.2018 | Суперлига | Люцерн | 1 - 1 | Грасхопърс | 2.12 | 3.51 | 3.07 |
| 09.05.2018 | Суперлига | Санкт Гален | 2 - 3 | Люцерн | 2.39 | 3.43 | 2.69 |
| 05.05.2018 | Суперлига | Люцерн | 2 - 0 | Лугано | 2.35 | 3.32 | 2.79 |
| 28.04.2018 | Суперлига | Йънг Бойс | 2 - 1 | Люцерн | 1.27 | 5.40 | 9.14 |
| 22.04.2018 | Суперлига | Люцерн | 2 - 1 | Цюрих | 2.33 | 3.34 | 2.79 |
| 19.04.2018 | Суперлига | Лозана Спорт | 0 - 1 | Люцерн | 2.86 | 3.46 | 2.25 |
| 15.04.2018 | Суперлига | Люцерн | 0 - 1 | Сион | 2.36 | 3.44 | 2.69 |
| 07.04.2018 | Суперлига | Тун | 1 - 0 | Люцерн | 2.17 | 3.42 | 2.99 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Вадуц - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.05.2018 | Чалъндж Лига | Аарау | 4 - 1 | Вадуц | 3.11 | 3.82 | 1.95 |
| 18.05.2018 | Чалъндж Лига | Вадуц | 5 - 2 | Киасо | 1.41 | 4.71 | 5.70 |
| 12.05.2018 | Чалъндж Лига | Шафхаузен | 3 - 3 | Вадуц | 2.22 | 3.43 | 2.79 |
| 09.05.2018 | Чалъндж Лига | Вадуц | 2 - 2 | Вил | 1.58 | 4.00 | 4.59 |
| 05.05.2018 | Чалъндж Лига | Сервет | 0 - 1 | Вадуц | 2.17 | 3.55 | 2.81 |
| 27.04.2018 | Чалъндж Лига | Вадуц | 1 - 1 | Винтертур | 1.46 | 4.25 | 5.54 |
| 22.04.2018 | Чалъндж Лига | Волен | 2 - 2 | Вадуц | 7.05 | 5.18 | 1.31 |
| 19.04.2018 | Чалъндж Лига | Вадуц | 4 - 0 | Раперсвил-Йона | 1.82 | 3.53 | 3.69 |
| 13.04.2018 | Чалъндж Лига | Ксамакс | 3 - 1 | Вадуц | 1.76 | 3.67 | 3.82 |
| 08.04.2018 | Чалъндж Лига | Вадуц | 5 - 1 | Аарау | 1.50 | 4.10 | 5.24 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.05.2017 | Суперлига | Люцерн | 2 - 2 | Вадуц | 1.34 | 5.13 | 6.91 |
| 09.04.2017 | Суперлига | Вадуц | 0 - 2 | Люцерн | 3.73 | 3.61 | 1.85 |
| 03.12.2016 | Суперлига | Люцерн | 3 - 0 | Вадуц | 1.36 | 4.82 | 6.82 |
| 10.08.2016 | Суперлига | Вадуц | 1 - 3 | Люцерн | 3.52 | 3.50 | 1.93 |
| 08.05.2016 | Суперлига | Вадуц | 1 - 2 | Люцерн | 3.28 | 3.48 | 2.02 |
| 02.04.2016 | Суперлига | Люцерн | 5 - 1 | Вадуц | 1.56 | 3.99 | 5.14 |
| 24.10.2015 | Суперлига | Люцерн | 1 - 1 | Вадуц | 1.44 | 4.31 | 6.24 |
| 23.09.2015 | Суперлига | Вадуц | 1 - 2 | Люцерн | 3.74 | 3.48 | 1.87 |
| 16.05.2015 | Суперлига | Вадуц | 0 - 2 | Люцерн | 3.63 | 3.44 | 1.92 |
| 14.03.2015 | Суперлига | Люцерн | 2 - 0 | Вадуц | 1.56 | 3.65 | 5.68 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 8 победи, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Люцерн имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно.
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 5.25 | 6.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.12 | 5.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.70 | 1.44 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 30.06.2018 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
