Приятелски Срещи - Клубни
17:00
Люцерн
(Швейцария)
Винтертур
(Швейцария)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 4.85 | 4.85 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 1.13 | 2.56 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 4.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 6.61 | 1.08 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.08 | 1.31 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.85 | 1.83 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.45 | 2.52 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.07.2026 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Люцерн, а гостите от Винтертур. Разстоянието между двата града е 60.2 км.
Отговорна Игра
Люцерн - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.05.2026 | Група за Изпадане | Винтертур | 0 - 3 | Люцерн | 3.41 | 4.02 | 1.84 |
| 12.05.2026 | Група за Изпадане | Люцерн | 1 - 0 | Цюрих | 1.45 | 4.67 | 5.55 |
| 09.05.2026 | Група за Изпадане | Люцерн | 3 - 3 | Сервет | 2.12 | 3.67 | 2.93 |
| 02.05.2026 | Група за Изпадане | Лозана Спорт | 1 - 3 | Люцерн | 2.36 | 3.69 | 2.53 |
| 25.04.2026 | Група за Изпадане | Грасхопърс | 1 - 2 | Люцерн | 3.20 | 3.69 | 1.99 |
| 12.04.2026 | Суперлига | Люцерн | 2 - 2 | Санкт Гален | 2.07 | 3.80 | 2.94 |
| 06.04.2026 | Суперлига | Сервет | 3 - 0 | Люцерн | 2.06 | 3.73 | 2.99 |
| 22.03.2026 | Суперлига | Люцерн | 4 - 0 | Лозана Спорт | 1.99 | 3.74 | 3.17 |
| 15.03.2026 | Суперлига | Люцерн | 1 - 2 | Винтертур | 1.30 | 5.43 | 7.47 |
| 07.03.2026 | Суперлига | Лугано | 1 - 3 | Люцерн | 1.98 | 3.57 | 3.28 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Винтертур - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.07.2026 | Приятелски срещи | Винтертур | 0 - 1 | Санкт Гален | 5.70 | 4.64 | 1.39 |
| 16.05.2026 | Група за Изпадане | Винтертур | 0 - 3 | Люцерн | 3.41 | 4.02 | 1.84 |
| 12.05.2026 | Група за Изпадане | Грасхопърс | 3 - 2 | Винтертур | 1.85 | 3.69 | 3.63 |
| 09.05.2026 | Група за Изпадане | Винтертур | 2 - 1 | Лозана Спорт | 3.11 | 3.70 | 2.03 |
| 02.05.2026 | Група за Изпадане | Винтертур | 2 - 2 | Цюрих | 2.59 | 3.69 | 2.32 |
| 26.04.2026 | Група за Изпадане | Сервет | 5 - 3 | Винтертур | 1.37 | 4.97 | 6.33 |
| 11.04.2026 | Суперлига | Винтертур | 0 - 2 | Грасхопърс | 2.83 | 3.45 | 2.25 |
| 04.04.2026 | Суперлига | Лозана Спорт | 2 - 1 | Винтертур | 1.49 | 4.42 | 5.29 |
| 27.03.2026 | Приятелски срещи | Винтертур | 2 - 1 | Ксамакс | - | - | - |
| 22.03.2026 | Суперлига | Винтертур | 0 - 2 | Базел | 4.21 | 4.10 | 1.65 |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 загуби в последните 3 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.05.2026 | Група за Изпадане | Винтертур | 0 - 3 | Люцерн | 3.41 | 4.02 | 1.84 |
| 15.03.2026 | Суперлига | Люцерн | 1 - 2 | Винтертур | 1.30 | 5.43 | 7.47 |
| 29.11.2025 | Суперлига | Люцерн | 1 - 3 | Винтертур | 1.44 | 4.45 | 5.90 |
| 25.10.2025 | Суперлига | Винтертур | 2 - 2 | Люцерн | 3.18 | 3.61 | 2.02 |
| 05.07.2025 | Приятелски срещи | Люцерн | 1 - 1 | Винтертур | 1.53 | 4.53 | 4.48 |
| 09.02.2025 | Суперлига | Люцерн | 3 - 2 | Винтертур | 1.54 | 4.14 | 5.18 |
| 11.01.2025 | Приятелски срещи | Винтертур | 1 - 5 | Люцерн | - | - | - |
| 14.12.2024 | Суперлига | Винтертур | 3 - 4 | Люцерн | 3.37 | 3.57 | 1.96 |
| 24.08.2024 | Суперлига | Люцерн | 3 - 0 | Винтертур | 1.58 | 4.25 | 4.62 |
| 11.02.2024 | Суперлига | Винтертур | 2 - 1 | Люцерн | 2.65 | 3.45 | 2.39 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 3 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Люцерн имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 4.85 | 4.85 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 1.13 | 2.56 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 4.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 6.61 | 1.08 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.08 | 1.31 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.85 | 1.83 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.45 | 2.52 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.07.2026 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра