Швейцария - Суперлига (2026 - 2027)
събота, 7 ноември, 2026
19:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.60 |
4.20 |
1.71 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.00 |
1.22 |
1.29 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
3.00 |
1.36 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
10.00 |
1.06 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
4.00 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
2.20 |
1.62 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.30 |
3.40 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.11.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Люцерн, а гостите от Берн.
Разстоянието между двата града е 66.1 км.
Мачът ще се играе на стадион
Суиспорарена,
който има капацитет от
17 500 места, от които седящи 16 500.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Суиспорарена.
Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Люцерн - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.10.2026 |
Суперлига |
Люцерн |
1 - 1 |
Сион |
2.44 |
3.88 |
2.39 |
| 24.10.2026 |
Суперлига |
Цюрих |
2 - 1 |
Люцерн |
2.54 |
3.76 |
2.36 |
| 17.10.2026 |
Купа на Швейцария |
Винтертур |
0 - 1 |
Люцерн |
3.31 |
4.19 |
1.71 |
| 10.10.2026 |
Суперлига |
Лугано |
4 - 0 |
Люцерн |
1.66 |
4.19 |
4.16 |
| 03.10.2026 |
Приятелски срещи |
Фрайбург |
4 - 2 |
Люцерн |
- |
- |
- |
| 19.09.2026 |
Суперлига |
Люцерн |
5 - 1 |
Грасхопърс |
1.65 |
4.31 |
4.07 |
| 13.09.2026 |
Суперлига |
Люцерн |
2 - 4 |
Базел |
2.05 |
3.83 |
2.96 |
| 05.09.2026 |
Суперлига |
Йънг Бойс |
3 - 3 |
Люцерн |
1.45 |
4.87 |
5.23 |
| 02.09.2026 |
Суперлига |
Люцерн |
2 - 1 |
Вадуц |
1.70 |
4.16 |
3.94 |
| 29.08.2026 |
Суперлига |
Сервет |
1 - 1 |
Люцерн |
1.84 |
3.87 |
3.53 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 4 домакинства.
Йънг Бойс - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.11.2026 |
Суперлига |
Йънг Бойс |
3 - 5 |
Цюрих |
1.24 |
6.47 |
8.05 |
| 24.10.2026 |
Суперлига |
Йънг Бойс |
2 - 0 |
Санкт Гален |
1.77 |
4.21 |
3.55 |
| 11.10.2026 |
Суперлига |
Грасхопърс |
0 - 2 |
Йънг Бойс |
4.70 |
4.87 |
1.49 |
| 02.10.2026 |
Приятелски срещи |
Аарау |
1 - 2 |
Йънг Бойс |
6.08 |
5.11 |
1.35 |
| 19.09.2026 |
Суперлига |
Йънг Бойс |
3 - 2 |
Сервет |
1.58 |
4.35 |
4.53 |
| 12.09.2026 |
Суперлига |
Лугано |
2 - 2 |
Йънг Бойс |
2.19 |
3.89 |
2.70 |
| 05.09.2026 |
Суперлига |
Йънг Бойс |
3 - 3 |
Люцерн |
1.45 |
4.87 |
5.23 |
| 01.09.2026 |
Суперлига |
Цюрих |
2 - 4 |
Йънг Бойс |
4.68 |
4.52 |
1.54 |
| 29.08.2026 |
Суперлига |
Йънг Бойс |
3 - 3 |
Базел |
1.55 |
4.44 |
4.62 |
| 23.08.2026 |
Суперлига |
Йънг Бойс |
4 - 2 |
Вадуц |
1.26 |
5.78 |
8.29 |
Общо 6 победи, 3 равенства и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 1 равенство
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 05.09.2026 |
Суперлига |
Йънг Бойс |
3 - 3 |
Люцерн |
1.45 |
4.87 |
5.23 |
| 04.03.2026 |
Суперлига |
Люцерн |
1 - 2 |
Йънг Бойс |
2.18 |
3.67 |
2.80 |
| 14.12.2025 |
Суперлига |
Йънг Бойс |
2 - 0 |
Люцерн |
1.76 |
3.98 |
3.76 |
| 14.09.2025 |
Суперлига |
Люцерн |
1 - 2 |
Йънг Бойс |
2.82 |
3.60 |
2.21 |
| 15.05.2025 |
Група за Титлата |
Йънг Бойс |
2 - 1 |
Люцерн |
1.65 |
4.23 |
4.17 |
| 13.04.2025 |
Суперлига |
Люцерн |
5 - 0 |
Йънг Бойс |
2.98 |
3.44 |
2.19 |
| 23.11.2024 |
Суперлига |
Люцерн |
1 - 1 |
Йънг Бойс |
2.75 |
3.50 |
2.29 |
| 19.10.2024 |
Суперлига |
Йънг Бойс |
2 - 1 |
Люцерн |
1.98 |
3.74 |
3.23 |
| 14.04.2024 |
Суперлига |
Йънг Бойс |
4 - 2 |
Люцерн |
1.64 |
4.17 |
4.40 |
| 11.11.2023 |
Суперлига |
Йънг Бойс |
6 - 1 |
Люцерн |
1.72 |
4.03 |
3.92 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 7 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Люцерн имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 2 победи
и 1 път са завършили наравно.
Суперлига класиране към 07.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Лугано |
12 |
11 |
1 |
0 |
36 |
10 |
+26 |
34 |
| 2 |
Йънг Бойс |
12 |
7 |
4 |
1 |
38 |
23 |
+15 |
25 |
| 3 |
Сион |
12 |
7 |
2 |
3 |
25 |
18 |
+7 |
23 |
| 4 |
Цюрих |
12 |
6 |
2 |
4 |
25 |
26 |
-1 |
20 |
| 5 |
Санкт Гален |
12 |
6 |
1 |
5 |
19 |
22 |
-3 |
19 |
| 6 |
Сервет |
12 |
5 |
1 |
6 |
17 |
16 |
+1 |
16 |
| 7 |
Базел |
12 |
4 |
2 |
6 |
18 |
22 |
-4 |
14 |
| 8 |
Люцерн |
12 |
3 |
4 |
5 |
19 |
25 |
-6 |
13 |
| 9 |
Тун |
12 |
4 |
1 |
7 |
24 |
34 |
-10 |
13 |
| 10 |
Вадуц |
12 |
3 |
1 |
8 |
24 |
25 |
-1 |
10 |
| 11 |
Грасхопърс |
12 |
2 |
4 |
6 |
15 |
28 |
-13 |
10 |
| 12 |
Лозана Спорт |
12 |
1 |
3 |
8 |
11 |
22 |
-11 |
6 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Люцерн |
|
| Йънг Бойс |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Люцерн |
Люцерн |
|
Йънг Бойс |
Йънг Бойс |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Лугано |
|
4 - 0 |
|
|
|
2 - 2 |
2 - 2 |
| 2 |
Йънг Бойс |
|
3 - 3 |
|
|
- |
- |
- |
| 3 |
Сион |
1 - 1 |
3 - 0 |
1 - 1 |
|
4 - 2 |
|
|
| 4 |
Цюрих |
|
2 - 1 |
|
|
3 - 5 |
2 - 4 |
2 - 4 |
| 5 |
Санкт Гален |
|
2 - 2 |
|
|
2 - 0 |
|
|
| 6 |
Сервет |
|
1 - 1 |
|
|
3 - 2 |
|
|
| 7 |
Базел |
2 - 4 |
|
2 - 4 |
|
3 - 3 |
|
|
| 8 |
Люцерн |
- |
- |
- |
|
3 - 3 |
|
|
| 9 |
Тун |
1 - 3 |
|
1 - 3 |
|
|
0 - 6 |
0 - 6 |
| 10 |
Вадуц |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
4 - 2 |
|
|
| 11 |
Грасхопърс |
5 - 1 |
|
5 - 1 |
|
|
0 - 2 |
0 - 2 |
| 12 |
Лозана Спорт |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
2 - 2 |
2 - 2 |
*** По 3 мача в редовния сезон, после 2 групи с по 6 отбора и още по един мач в групата - общо 38 мача
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Люцерн |
Йънг Бойс |
| Победи |
3 |
7 |
| Равни |
4 |
4 |
| Загуби |
5 |
1 |
| Вкарани Голове |
19 |
38 |
| Получени Голове |
25 |
23 |
| Средно Вкарани |
1.58 |
3.17 |
| Средно Получени |
2.08 |
1.92 |
| Мачове Вкарал |
83% |
100% |
| Мачове Получил |
92% |
75% |
| Гол/Гол |
75% |
75% |
| Над 1.5 |
92% |
100% |
| Над 2.5 |
75% |
83% |
| Над 3.5 |
50% |
83% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
3 |
3 |
| Равни |
1 |
2 |
| Загуби |
2 |
0 |
| Вкарани Голове |
12 |
16 |
| Получени Голове |
10 |
6 |
| Средно Вкарани |
2.00 |
3.20 |
| Средно Получени |
1.67 |
1.20 |
| Мачове Вкарал |
100% |
100% |
| Мачове Получил |
83% |
60% |
| Гол/Гол |
83% |
60% |
| Над 1.5 |
83% |
100% |
| Над 2.5 |
67% |
80% |
| Над 3.5 |
50% |
80% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.60 |
4.20 |
1.71 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.00 |
1.22 |
1.29 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
3.00 |
1.36 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
10.00 |
1.06 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
4.00 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
2.20 |
1.62 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.30 |
3.40 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.11.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака