Сърбия - Суперлига (2017 - 2018)
четвъртък, 5 април, 2018
18:00
18:00
Мачва Шабац
Младост Лучани
2 - 1
(0 - 0, 2 - 1)
Прогнози на потребителите
1 67% за Мачва Шабац
X 33% за равен
2 0% за Младост Лучани
Общо гласували: 3
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 3.20 | 6.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 1.36 | 2.37 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.16 | 4.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.60 | 2.29 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.04.2018 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Шабац, а гостите от Лучани. Разстоянието между двата града е 105.2 км. Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Мачва Шабац - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.03.2018 | Суперлига | Борац Чачак | 2 - 0 | Мачва Шабац | 2.00 | 3.07 | 3.38 |
| 18.03.2018 | Суперлига | Мачва Шабац | 0 - 2 | Цървена Звезда Белград | 10.31 | 5.40 | 1.20 |
| 14.03.2018 | Купа на Сърбия | Мачва Шабац | 0 - 0 | Цървена Звезда Белград | 13.09 | 6.26 | 1.15 |
| 11.03.2018 | Суперлига | Бачка Б. Паланка | 2 - 1 | Мачва Шабац | 5.35 | 3.61 | 1.52 |
| 07.03.2018 | Суперлига | Мачва Шабац | 1 - 0 | Напредак Крушевац | 2.53 | 3.07 | 2.53 |
| 03.03.2018 | Суперлига | Радник Сурдулица | 2 - 1 | Мачва Шабац | 1.47 | 3.60 | 6.07 |
| 24.02.2018 | Суперлига | Мачва Шабац | 1 - 1 | Войводина | 2.80 | 2.91 | 2.39 |
| 17.02.2018 | Суперлига | Чукарички | 2 - 0 | Мачва Шабац | 1.25 | 4.95 | 8.89 |
| 13.12.2017 | Суперлига | Мачва Шабац | 1 - 1 | Вождовац Белград | 2.41 | 2.90 | 2.83 |
| 09.12.2017 | Суперлига | Рад Белград | 0 - 2 | Мачва Шабац | 2.20 | 3.05 | 3.01 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 3 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Младост Лучани - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.04.2018 | Суперлига | Младост Лучани | 2 - 5 | Цървена Звезда Белград | 8.24 | 5.08 | 1.26 |
| 18.03.2018 | Суперлига | Напредак Крушевац | 0 - 0 | Младост Лучани | 1.70 | 3.44 | 4.47 |
| 14.03.2018 | Купа на Сърбия | Войводина | 0 - 1 | Младост Лучани | 1.42 | 3.96 | 6.50 |
| 11.03.2018 | Суперлига | Младост Лучани | 0 - 3 | Войводина | 2.86 | 3.17 | 2.20 |
| 07.03.2018 | Суперлига | Вождовац Белград | 0 - 0 | Младост Лучани | 1.85 | 3.32 | 3.58 |
| 03.03.2018 | Суперлига | Младост Лучани | 2 - 0 | Спартак Суботица | 2.19 | 3.03 | 3.02 |
| 24.02.2018 | Суперлига | Явор Иваница | 3 - 0 | Младост Лучани | 2.21 | 3.00 | 3.01 |
| 18.02.2018 | Суперлига | Младост Лучани | 1 - 2 | Партизан Белград | 8.03 | 4.94 | 1.27 |
| 13.12.2017 | Суперлига | Борац Чачак | 1 - 2 | Младост Лучани | 2.28 | 3.03 | 2.88 |
| 09.12.2017 | Суперлига | Младост Лучани | 1 - 0 | Бачка Б. Паланка | 1.54 | 3.68 | 5.07 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.10.2017 | Суперлига | Младост Лучани | 2 - 0 | Мачва Шабац | 1.73 | 3.34 | 4.25 |
Суперлига класиране към 05.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Цървена Звезда Белград | 29 | +58 | 74 |
| 2 | Партизан Белград | 29 | +31 | 62 |
| 3 | Раднички Ниш | 29 | +8 | 50 |
| 4 | Чукарички | 29 | +17 | 50 |
| 5 | Спартак Суботица | 29 | +14 | 46 |
| 6 | Вождовац Белград | 29 | +12 | 46 |
| 7 | Напредак Крушевац | 29 | +5 | 43 |
| 8 | Войводина Нови Сад | 29 | +3 | 41 |
| 9 | Радник Сурдулица | 29 | -17 | 36 |
| 10 | Земун | 29 | -6 | 35 |
| 11 | Младост Лучани | 29 | -7 | 35 |
| 12 | Бачка Бачка Паланка | 29 | -22 | 30 |
| 13 | Мачва Шабац | 29 | -17 | 28 |
| 14 | Борац Чачак | 29 | -27 | 23 |
| 15 | Явор Иваница | 29 | -24 | 22 |
| 16 | Рад Белград | 29 | -28 | 21 |
Хронология в първенството
| Мачва Шабац | |
| Младост Лучани | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Мачва Шабац | Мачва Шабац | Младост Лучани | Младост Лучани | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Цървена Звезда Белград | 0 - 2 | 4 - 0 | 0 - 2 | 2 - 5 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 2 | Партизан Белград | 1 - 3 | 6 - 1 | 1 - 3 | 1 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 3 | Раднички Ниш | 1 - 2 | 3 - 0 | 1 - 2 | 2 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 4 | Чукарички | 0 - 2 | 2 - 0 | 0 - 2 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 5 | Спартак Суботица | 1 - 0 | 3 - 2 | 1 - 0 | 2 - 0 | 3 - 3 | 3 - 3 | |
| 6 | Вождовац Белград | 1 - 1 | 0 - 2 | 1 - 1 | 1 - 3 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 7 | Напредак Крушевац | 1 - 0 | 3 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 8 | Войводина Нови Сад | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 0 - 3 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 9 | Радник Сурдулица | 4 - 0 | 2 - 1 | 4 - 0 | 0 - 0 | 3 - 4 | 3 - 4 | |
| 10 | Земун | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 11 | Младост Лучани | 2 - 0 | - | - | - | |||
| 12 | Бачка Бачка Паланка | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 13 | Мачва Шабац | - | - | - | 2 - 0 | |||
| 14 | Борац Чачак | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 4 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 15 | Явор Иваница | 1 - 1 | 0 - 4 | 1 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 16 | Рад Белград | 1 - 2 | 0 - 2 | 1 - 2 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
Класиране в шампионата
| Мачва Шабац | Младост Лучани | |
| Позиция | 13 | 11 |
| Точки | 28 | 35 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 14 | 11 |
| Точки | 19 | 10 |
Форма в шампионата
| Мачва Шабац | Младост Лучани | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
4 17 |
9
8 12 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
4 5 |
2
4 8 |
Голове в шампионата
| Мачва Шабац | Младост Лучани | |
|
Вкарани
Получени |
29
46 |
35
42 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
15
15 |
11
22 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 3.20 | 6.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 1.36 | 2.37 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.16 | 4.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.60 | 2.29 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.04.2018 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Прогнози на потребителите
1 67% за Мачва Шабац
X 33% за равен
2 0% за Младост Лучани
Общо гласували: 3
