Сърбия - Суперлига (2026 - 2027)
събота, 5 септември, 2026
21:00
21:00
Мачва Шабац
Раднички 1923
Прогнози на потребителите
1 0% за Мачва Шабац
X 0% за равен
2 0% за Раднички 1923
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.30 | 3.30 | 2.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 1.33 | 1.33 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.38 | 1.53 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.05 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.29 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.09.2026 08:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Шабац, а гостите от Крагуевац. Разстоянието между двата града е 126.5 км. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Мачва Шабац - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Суперлига | Нови Пазар | 1 - 1 | Мачва Шабац | 1.55 | 3.71 | 4.78 |
| 22.08.2026 | Суперлига | Мачва Шабац | 1 - 0 | Раднички Ниш | 3.23 | 3.06 | 2.06 |
| 15.08.2026 | Суперлига | Радник Сурдулица | 2 - 1 | Мачва Шабац | 1.49 | 3.71 | 5.50 |
| 09.08.2026 | Суперлига | Мачва Шабац | 1 - 0 | ИМТ Н. Белград | 3.76 | 3.17 | 1.85 |
| 03.08.2026 | Суперлига | Войводина | 2 - 0 | Мачва Шабац | 1.10 | 7.49 | 13.28 |
| 26.07.2026 | Суперлига | Мачва Шабац | 1 - 3 | Партизан Белград | 7.92 | 4.59 | 1.29 |
| 17.07.2026 | Суперлига | Цървена Звезда Белград | 5 - 0 | Мачва Шабац | 1.05 | 9.59 | 24.56 |
| 05.07.2026 | Приятелски срещи | Младост Лучани | 2 - 1 | Мачва Шабац | - | - | - |
| 01.07.2026 | Приятелски срещи | Мачва Шабац | 2 - 1 | Нови Пазар | 3.14 | 3.16 | 2.10 |
| 20.06.2026 | Приятелски срещи | Мачва Шабац | 1 - 1 | Земун | - | - | - |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Раднички 1923 - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Суперлига | Раднички Ниш | 1 - 1 | Раднички 1923 | 2.37 | 3.07 | 2.69 |
| 22.08.2026 | Суперлига | Раднички 1923 | 2 - 1 | ИМТ Н. Белград | 2.33 | 3.23 | 2.61 |
| 16.08.2026 | Суперлига | Партизан Белград | 0 - 1 | Раднички 1923 | 1.61 | 3.69 | 4.40 |
| 08.08.2026 | Суперлига | Раднички 1923 | 3 - 0 | Земун | 1.30 | 4.48 | 8.00 |
| 01.08.2026 | Суперлига | Чукарички | 3 - 0 | Раднички 1923 | 2.25 | 3.00 | 2.88 |
| 18.07.2026 | Суперлига | Нови Пазар | 1 - 0 | Раднички 1923 | 2.60 | 3.07 | 2.41 |
| 07.07.2026 | Приятелски срещи | Раднички 1923 | 3 - 1 | Будучност Подгорица | 1.80 | 3.40 | 3.77 |
| 01.07.2026 | Приятелски срещи | Раднички 1923 | 1 - 2 | ОФК Белград | 2.41 | 3.33 | 2.48 |
| 24.05.2026 | Група за Изпадане | Раднички 1923 | 2 - 2 | Явор Иваница | 1.32 | 4.22 | 7.87 |
| 16.05.2026 | Група за Изпадане | Напредак Крушевац | 0 - 0 | Раднички 1923 | 7.55 | 4.37 | 1.31 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.09.2018 | Купа на Сърбия | Мачва Шабац | 1 - 0 | Раднички 1923 | 1.27 | 4.61 | 9.28 |
Суперлига класиране към 05.09.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Цървена Звезда Белград | 5 | +15 | 15 |
| 2 | Войводина Нови Сад | 7 | +9 | 15 |
| 3 | ИМТ Нови Белград | 7 | +6 | 13 |
| 4 | Раднички 1923 | 6 | +1 | 10 |
| 5 | Младост Лучани | 7 | +1 | 10 |
| 6 | Чукарички | 7 | -3 | 10 |
| 7 | Железничар Панчево | 5 | +4 | 8 |
| 8 | Радник Сурдулица | 6 | -3 | 8 |
| 9 | Нови Пазар | 7 | -3 | 8 |
| 10 | ОФК Белград | 7 | -4 | 8 |
| 11 | Партизан Белград | 6 | 0 | 7 |
| 12 | Мачва Шабац | 7 | -8 | 7 |
| 13 | Раднички Ниш | 6 | -3 | 5 |
| 14 | Земун | 7 | -12 | 1 |
Хронология в първенството
| Мачва Шабац | |
| Раднички 1923 | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Мачва Шабац | Мачва Шабац | Раднички 1923 | Раднички 1923 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Цървена Звезда Белград | 5 - 0 | ||||||
| 2 | Войводина Нови Сад | 2 - 0 | ||||||
| 3 | ИМТ Нови Белград | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 1 | ||||
| 4 | Раднички 1923 | - | - | - | ||||
| 5 | Младост Лучани | |||||||
| 6 | Чукарички | 3 - 0 | 3 - 0 | |||||
| 7 | Железничар Панчево | |||||||
| 8 | Радник Сурдулица | 2 - 1 | ||||||
| 9 | Нови Пазар | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 10 | ОФК Белград | |||||||
| 11 | Партизан Белград | 1 - 3 | 1 - 3 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 12 | Мачва Шабац | - | - | - | ||||
| 13 | Раднички Ниш | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 14 | Земун | 3 - 0 | ||||||
Представяне в Шампионата
| Мачва Шабац | Раднички 1923 | |
| Победи | 2 | 3 |
| Равни | 1 | 1 |
| Загуби | 4 | 2 |
| Вкарани Голове | 5 | 7 |
| Получени Голове | 13 | 6 |
| Средно Вкарани | 0.71 | 1.17 |
| Средно Получени | 1.86 | 1.00 |
| Мачове Вкарал | 71% | 67% |
| Мачове Получил | 71% | 67% |
| Гол/Гол | 43% | 33% |
| Над 1.5 | 71% | 67% |
| Над 2.5 | 43% | 50% |
| Над 3.5 | 29% | 0% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 2 | 1 |
| Равни | 0 | 1 |
| Загуби | 1 | 2 |
| Вкарани Голове | 3 | 2 |
| Получени Голове | 3 | 5 |
| Средно Вкарани | 1.00 | 0.50 |
| Средно Получени | 1.00 | 1.25 |
| Мачове Вкарал | 100% | 50% |
| Мачове Получил | 33% | 75% |
| Гол/Гол | 33% | 25% |
| Над 1.5 | 33% | 50% |
| Над 2.5 | 33% | 25% |
| Над 3.5 | 33% | 0% |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.30 | 3.30 | 2.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 1.33 | 1.33 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.38 | 1.53 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.05 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.29 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.09.2026 08:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Прогнози на потребителите
1 0% за Мачва Шабац
X 0% за равен
2 0% за Раднички 1923
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
