Шотландия - Премиършип (2026 - 2027)
сряда, 2 септември, 2026
21:45
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.91 |
3.60 |
3.40 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.30 |
1.29 |
1.80 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.44 |
2.63 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.33 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.10 |
1.73 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.44 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
31.08.2026 04:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Мъдъруел, а гостите от Дънди.
Разстоянието между двата града е 101.4 км.
Мачът ще се играе на стадион
Фир Парк,
който има капацитет от
13 742 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Фир Парк.
Мачът ще се играе в 19:45 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Мъдъруел - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.08.2026 |
Премиършип |
Сейнт Мирън |
3 - 3 |
Мъдъруел |
2.55 |
3.27 |
2.69 |
| 27.08.2026 |
ЛК Квалификации |
Фрайбург |
4 - 1 |
Мъдъруел |
1.21 |
6.24 |
11.33 |
| 20.08.2026 |
ЛК Квалификации |
Мъдъруел |
1 - 3 |
Фрайбург |
6.58 |
4.60 |
1.40 |
| 16.08.2026 |
Купа на Лигата |
Стенхаусмюър |
0 - 0 |
Мъдъруел |
8.52 |
5.08 |
1.28 |
| 13.08.2026 |
ЛК Квалификации |
Мъдъруел |
2 - 0 |
ХИК Хелзинки |
1.68 |
3.72 |
4.57 |
| 09.08.2026 |
Премиършип |
Мъдъруел |
0 - 0 |
Фолкърк |
1.80 |
3.71 |
4.04 |
| 06.08.2026 |
ЛК Квалификации |
ХИК Хелзинки |
1 - 1 |
Мъдъруел |
2.31 |
3.44 |
2.77 |
| 02.08.2026 |
Премиършип |
Хибърниън |
1 - 2 |
Мъдъруел |
2.22 |
3.33 |
3.11 |
| 30.07.2026 |
ЛК Квалификации |
ХБ Торсхавн |
0 - 3 |
Мъдъруел |
5.26 |
4.02 |
1.54 |
| 23.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Мъдъруел |
2 - 0 |
ХБ Торсхавн |
1.13 |
7.57 |
15.80 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 4 домакинства.
Дънди Юнайтед - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 29.08.2026 |
Премиършип |
Килмарнък |
0 - 4 |
Дънди Юнайтед |
2.44 |
3.52 |
2.64 |
| 22.08.2026 |
Премиършип |
Дънди Юнайтед |
0 - 2 |
Дънди ФК |
2.19 |
3.39 |
3.13 |
| 15.08.2026 |
Купа на Лигата |
Дънди Юнайтед |
0 - 4 |
Селтик |
5.06 |
3.94 |
1.55 |
| 09.08.2026 |
Премиършип |
Хартс |
4 - 0 |
Дънди Юнайтед |
1.63 |
3.98 |
4.80 |
| 31.07.2026 |
Премиършип |
Дънди Юнайтед |
1 - 1 |
Рейнджърс |
5.42 |
4.45 |
1.51 |
| 25.07.2026 |
Приятелски срещи |
Салфорд Сити |
3 - 2 |
Дънди Юнайтед |
2.35 |
3.36 |
2.57 |
| 21.07.2026 |
Купа на Лигата |
Дънди Юнайтед |
4 - 0 |
Спартанс |
1.09 |
8.92 |
18.92 |
| 18.07.2026 |
Купа на Лигата |
Дънди Юнайтед |
3 - 0 |
Арброут |
1.57 |
3.94 |
4.93 |
| 14.07.2026 |
Купа на Лигата |
Монтроуз |
1 - 0 |
Дънди Юнайтед |
7.70 |
5.19 |
1.31 |
| 11.07.2026 |
Купа на Лигата |
Стърлинг Албиън |
0 - 1 |
Дънди Юнайтед |
13.25 |
7.39 |
1.14 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 3 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 28.02.2026 |
Премиършип |
Мъдъруел |
2 - 0 |
Дънди Юнайтед |
1.45 |
4.37 |
6.54 |
| 13.12.2025 |
Премиършип |
Дънди Юнайтед |
0 - 0 |
Мъдъруел |
2.90 |
3.35 |
2.35 |
| 29.10.2025 |
Премиършип |
Мъдъруел |
2 - 0 |
Дънди Юнайтед |
2.19 |
3.42 |
3.08 |
| 22.02.2025 |
Премиършип |
Дънди Юнайтед |
1 - 0 |
Мъдъруел |
1.71 |
3.69 |
4.72 |
| 14.12.2024 |
Премиършип |
Мъдъруел |
4 - 3 |
Дънди Юнайтед |
2.23 |
3.37 |
3.07 |
| 30.10.2024 |
Премиършип |
Дънди Юнайтед |
1 - 2 |
Мъдъруел |
2.10 |
3.41 |
3.34 |
| 20.09.2024 |
Купа на Лигата |
Мъдъруел |
2 - 1 |
Дънди Юнайтед |
2.16 |
3.22 |
3.17 |
| 28.05.2023 |
Група за Изпадане |
Мъдъруел |
3 - 2 |
Дънди Юнайтед |
1.87 |
3.61 |
3.88 |
| 15.04.2023 |
Премиършип |
Мъдъруел |
1 - 2 |
Дънди Юнайтед |
1.96 |
3.34 |
3.89 |
| 29.10.2022 |
Премиършип |
Дънди Юнайтед |
0 - 1 |
Мъдъруел |
2.69 |
3.16 |
2.63 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 7 победи,
гостите
имат 2 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Мъдъруел имат изиграни 6 срещи,
като домакините имат 5 победи,
гостите имат 1 победа
и нямат равен мач.
Премиършип класиране към 02.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Селтик |
3 |
3 |
0 |
0 |
8 |
2 |
+6 |
9 |
| 2 |
Сейнт Мирън |
3 |
2 |
1 |
0 |
6 |
3 |
+3 |
7 |
| 3 |
Хартс |
3 |
2 |
0 |
1 |
7 |
3 |
+4 |
6 |
| 4 |
Дънди ФК |
4 |
2 |
0 |
2 |
5 |
3 |
+2 |
6 |
| 5 |
Хибърниън |
3 |
2 |
0 |
1 |
5 |
4 |
+1 |
6 |
| 6 |
Мъдъруел |
3 |
1 |
2 |
0 |
5 |
4 |
+1 |
5 |
| 7 |
Рейнджърс |
3 |
1 |
1 |
1 |
3 |
3 |
0 |
4 |
| 8 |
Дънди Юнайтед |
4 |
1 |
1 |
2 |
5 |
7 |
-2 |
4 |
| 9 |
Сейнт Джонстън |
3 |
1 |
0 |
2 |
5 |
6 |
-1 |
3 |
| 10 |
Абърдийн |
3 |
1 |
0 |
2 |
2 |
4 |
-2 |
3 |
| 11 |
Фолкърк |
3 |
0 |
1 |
2 |
1 |
4 |
-3 |
1 |
| 12 |
Килмарнък |
3 |
0 |
0 |
3 |
4 |
13 |
-9 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Мъдъруел |
|
| Дънди Юнайтед |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Мъдъруел |
Мъдъруел |
|
Дънди Юнайтед |
Дънди Юнайтед |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Селтик |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Сейнт Мирън |
|
3 - 3 |
|
|
|
|
|
| 3 |
Хартс |
|
|
|
|
|
4 - 0 |
4 - 0 |
| 4 |
Дънди ФК |
|
|
|
|
0 - 2 |
|
|
| 5 |
Хибърниън |
|
1 - 2 |
|
|
|
|
|
| 6 |
Мъдъруел |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 7 |
Рейнджърс |
|
|
|
|
1 - 1 |
|
|
| 8 |
Дънди Юнайтед |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 9 |
Сейнт Джонстън |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Абърдийн |
|
|
|
|
|
|
|
| 11 |
Фолкърк |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
|
|
|
| 12 |
Килмарнък |
|
|
|
|
|
0 - 4 |
0 - 4 |
*** По 3 мача в редовния сезон, после 2 групи с по 6 отбора и още по един мач в групата - общо 38 мача
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Мъдъруел |
Дънди Юнайтед |
| Победи |
1 |
1 |
| Равни |
2 |
1 |
| Загуби |
0 |
2 |
| Вкарани Голове |
5 |
5 |
| Получени Голове |
4 |
7 |
| Средно Вкарани |
1.67 |
1.25 |
| Средно Получени |
1.33 |
1.75 |
| Мачове Вкарал |
67% |
50% |
| Мачове Получил |
67% |
75% |
| Гол/Гол |
67% |
25% |
| Над 1.5 |
67% |
100% |
| Над 2.5 |
67% |
50% |
| Над 3.5 |
33% |
50% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
1 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
0 |
1 |
| Вкарани Голове |
0 |
4 |
| Получени Голове |
0 |
4 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
2.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
2.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
50% |
| Мачове Получил |
0% |
50% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
100% |
| Над 2.5 |
0% |
100% |
| Над 3.5 |
0% |
100% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.91 |
3.60 |
3.40 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.30 |
1.29 |
1.80 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.44 |
2.63 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.33 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.10 |
1.73 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.44 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
31.08.2026 04:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака