Шотландия - Премиършип (2017 - 2018)
17:00
Мъдъруел
Партик Тисъл
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.04 | 3.29 | 3.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.34 | 1.80 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.66 | 2.14 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.95 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.02.2018 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Мъдъруел, а гостите от Глазгоу. Разстоянието между двата града е 18.6 км. Мачът ще се играе на стадион Фир Парк, който има капацитет от 13 742 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Фир Парк. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Мъдъруел - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.01.2018 | Премиършип | Хибърниън | 2 - 1 | Мъдъруел | 1.64 | 3.64 | 5.28 |
| 27.01.2018 | Премиършип | Хартс | 1 - 1 | Мъдъруел | 1.92 | 3.38 | 3.93 |
| 24.01.2018 | Премиършип | Мъдъруел | 2 - 0 | Рос Каунти | 2.00 | 3.28 | 3.75 |
| 20.01.2018 | Купа на Шотландия | Мъдъруел | 2 - 0 | Хамилтън | 2.20 | 3.16 | 3.18 |
| 30.12.2017 | Премиършип | Мъдъруел | 1 - 3 | Хамилтън | 2.13 | 3.27 | 3.40 |
| 27.12.2017 | Премиършип | Рейнджърс | 2 - 0 | Мъдъруел | 1.43 | 4.46 | 6.81 |
| 23.12.2017 | Премиършип | Мъдъруел | 1 - 1 | Дънди ФК | 2.20 | 3.33 | 3.19 |
| 16.12.2017 | Премиършип | Килмарнък | 1 - 0 | Мъдъруел | 2.24 | 3.29 | 3.13 |
| 13.12.2017 | Премиършип | Партик Тисъл | 3 - 2 | Мъдъруел | 2.59 | 3.14 | 2.74 |
| 09.12.2017 | Премиършип | Хартс | 1 - 0 | Мъдъруел | 2.00 | 3.32 | 3.70 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Партик Тисъл - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.01.2018 | Премиършип | Сейнт Джонстън | 1 - 3 | Партик Тисъл | 2.22 | 3.13 | 3.31 |
| 23.01.2018 | Премиършип | Партик Тисъл | 1 - 2 | Селтик | 11.73 | 5.62 | 1.23 |
| 20.01.2018 | Купа на Шотландия | Куин ъф Саут | 1 - 2 | Партик Тисъл | 2.94 | 3.30 | 2.25 |
| 12.01.2018 | Приятелски срещи | Партик Тисъл | 2 - 1 | Шанхай Шенхуа | - | - | - |
| 30.12.2017 | Премиършип | Партик Тисъл | 2 - 0 | Рос Каунти | 2.37 | 3.16 | 3.00 |
| 27.12.2017 | Премиършип | Абърдийн | 1 - 0 | Партик Тисъл | 1.47 | 4.00 | 7.01 |
| 23.12.2017 | Премиършип | Партик Тисъл | 1 - 0 | Хамилтън | 2.42 | 3.29 | 2.82 |
| 20.12.2017 | Премиършип | Селтик | 2 - 0 | Партик Тисъл | 1.09 | 9.25 | 21.21 |
| 16.12.2017 | Премиършип | Дънди ФК | 3 - 0 | Партик Тисъл | 2.24 | 3.22 | 3.18 |
| 13.12.2017 | Премиършип | Партик Тисъл | 3 - 2 | Мъдъруел | 2.59 | 3.14 | 2.74 |
Общо 6 победи и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.12.2017 | Премиършип | Партик Тисъл | 3 - 2 | Мъдъруел | 2.59 | 3.14 | 2.74 |
| 30.09.2017 | Премиършип | Мъдъруел | 3 - 0 | Партик Тисъл | 2.12 | 3.21 | 3.41 |
| 08.04.2017 | Премиършип | Партик Тисъл | 1 - 0 | Мъдъруел | 1.77 | 3.47 | 4.55 |
| 19.11.2016 | Премиършип | Мъдъруел | 2 - 0 | Партик Тисъл | 2.85 | 3.27 | 2.39 |
| 24.09.2016 | Премиършип | Партик Тисъл | 1 - 1 | Мъдъруел | 2.35 | 3.30 | 2.90 |
| 27.02.2016 | Премиършип | Мъдъруел | 3 - 1 | Партик Тисъл | 2.54 | 3.12 | 2.72 |
| 02.02.2016 | Премиършип | Партик Тисъл | 1 - 0 | Мъдъруел | 2.05 | 3.31 | 3.40 |
| 26.09.2015 | Премиършип | Мъдъруел | 2 - 1 | Партик Тисъл | 2.60 | 3.19 | 2.64 |
| 23.05.2015 | Група за Изпадане | Мъдъруел | 0 - 0 | Партик Тисъл | 2.89 | 3.35 | 2.27 |
| 11.04.2015 | Премиършип | Партик Тисъл | 2 - 0 | Мъдъруел | 1.91 | 3.50 | 3.69 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 4 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Мъдъруел имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 4 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Премиършип класиране към 03.02.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Селтик | 25 | +37 | 60 |
| 2 | Абърдийн | 25 | +11 | 49 |
| 3 | Рейнджърс | 24 | +19 | 46 |
| 4 | Хибърниън | 25 | +5 | 41 |
| 5 | Хартс | 25 | +3 | 34 |
| 6 | Мъдъруел | 24 | -5 | 28 |
| 7 | Килмарнък | 22 | -5 | 26 |
| 8 | Сейнт Джонстън | 22 | -11 | 26 |
| 9 | Дънди ФК | 24 | -9 | 25 |
| 10 | Хамилтън | 23 | -8 | 23 |
| 11 | Партик Тисъл | 24 | -17 | 23 |
| 12 | Рос Каунти | 25 | -20 | 17 |
Хронология в първенството
| Мъдъруел | |
| Партик Тисъл | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Мъдъруел | Мъдъруел | Партик Тисъл | Партик Тисъл | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Селтик | 1 - 1 | 5 - 1 | 1 - 1 | 1 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 2 | Абърдийн | 0 - 1 | 0 - 2 | 0 - 1 | 3 - 4 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 3 | Рейнджърс | 1 - 2 | 2 - 0 | 1 - 2 | 2 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 4 | Хибърниън | 0 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 5 | Хартс | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 6 | Мъдъруел | - | - | - | 3 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 7 | Килмарнък | 2 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 0 - 2 | 5 - 1 | 5 - 1 | |
| 8 | Сейнт Джонстън | 4 - 1 | 1 - 0 | 1 - 3 | 1 - 3 | |||
| 9 | Дънди ФК | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 10 | Хамилтън | 1 - 3 | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 11 | Партик Тисъл | 3 - 0 | 3 - 2 | 3 - 0 | - | - | - | |
| 12 | Рос Каунти | 2 - 0 | 3 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
*** По 3 мача в редовния сезон, после 2 групи с по 6 отбора и още по един мач в групата - общо 38 мача
Класиране в шампионата
| Мъдъруел | Партик Тисъл | |
| Позиция | 6 | 11 |
| Точки | 28 | 23 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 12 |
| Точки | 17 | 6 |
Форма в шампионата
| Мъдъруел | Партик Тисъл | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
4 12 |
6
5 13 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
2 4 |
1
3 8 |
Голове в шампионата
| Мъдъруел | Партик Тисъл | |
|
Вкарани
Получени |
30
35 |
23
40 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
15
10 |
7
24 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.04 | 3.29 | 3.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.34 | 1.80 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.66 | 2.14 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.95 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.02.2018 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
