Шотландия - Премиършип (2016 - 2017)
14:30
Мъдъруел
Рейнджърс
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 5.25 | 4.20 | 1.57 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.40 | 1.25 | 1.18 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.75 | 1.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.20 | 1.65 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 2.05 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.01.2017 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Мъдъруел, а гостите от Глазгоу. Разстоянието между двата града е 18.6 км. Мачът ще се играе на стадион Фир Парк, който има капацитет от 13 742 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Фир Парк. Мачът ще се играе в 12:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Мъдъруел - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.01.2017 | Купа на Шотландия | Рейнджърс | 2 - 1 | Мъдъруел | 1.40 | 4.44 | 6.56 |
| 31.12.2016 | Премиършип | Хамилтън | 1 - 1 | Мъдъруел | 2.41 | 3.28 | 2.86 |
| 28.12.2016 | Премиършип | Инвърнес КТ | 1 - 2 | Мъдъруел | 1.86 | 3.58 | 3.90 |
| 23.12.2016 | Премиършип | Мъдъруел | 1 - 3 | Абърдийн | 4.95 | 3.63 | 1.68 |
| 17.12.2016 | Премиършип | Сейнт Джонстън | 1 - 1 | Мъдъруел | 1.75 | 3.58 | 4.47 |
| 10.12.2016 | Премиършип | Мъдъруел | 0 - 0 | Килмарнък | 1.96 | 3.41 | 3.69 |
| 03.12.2016 | Премиършип | Мъдъруел | 3 - 4 | Селтик | 12.82 | 6.37 | 1.19 |
| 26.11.2016 | Премиършип | Хартс | 3 - 0 | Мъдъруел | 1.54 | 4.06 | 5.54 |
| 19.11.2016 | Премиършип | Мъдъруел | 2 - 0 | Партик Тисъл | 2.85 | 3.27 | 2.39 |
| 05.11.2016 | Премиършип | Дънди ФК | 2 - 0 | Мъдъруел | 2.15 | 3.41 | 3.14 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Рейнджърс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.01.2017 | Купа на Шотландия | Рейнджърс | 2 - 1 | Мъдъруел | 1.40 | 4.44 | 6.56 |
| 15.01.2017 | Приятелски срещи | РБ Лайпциг | 4 - 0 | Рейнджърс | 1.28 | 4.82 | 8.55 |
| 31.12.2016 | Премиършип | Рейнджърс | 1 - 2 | Селтик | 4.65 | 3.83 | 1.69 |
| 28.12.2016 | Премиършип | Сейнт Джонстън | 1 - 1 | Рейнджърс | 3.46 | 3.33 | 2.06 |
| 24.12.2016 | Премиършип | Рейнджърс | 1 - 0 | Инвърнес КТ | 1.38 | 4.53 | 7.68 |
| 16.12.2016 | Премиършип | Хамилтън | 1 - 2 | Рейнджърс | 5.46 | 4.01 | 1.57 |
| 10.12.2016 | Премиършип | Рейнджърс | 2 - 0 | Хартс | 1.85 | 3.53 | 3.91 |
| 03.12.2016 | Премиършип | Рейнджърс | 2 - 1 | Абърдийн | 2.23 | 3.25 | 3.10 |
| 30.11.2016 | Премиършип | Хартс | 2 - 0 | Рейнджърс | 2.78 | 3.33 | 2.42 |
| 26.11.2016 | Премиършип | Партик Тисъл | 1 - 2 | Рейнджърс | 4.51 | 3.59 | 1.73 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.01.2017 | Купа на Шотландия | Рейнджърс | 2 - 1 | Мъдъруел | 1.40 | 4.44 | 6.56 |
| 20.08.2016 | Премиършип | Рейнджърс | 2 - 1 | Мъдъруел | 1.33 | 4.88 | 7.98 |
| 16.07.2016 | Купа на Лигата | Мъдъруел | 0 - 2 | Рейнджърс | 3.67 | 3.50 | 1.82 |
| 31.05.2015 | ЧШ Плейоф | Мъдъруел | 3 - 0 | Рейнджърс | 2.91 | 3.38 | 2.23 |
| 28.05.2015 | ЧШ Плейоф | Рейнджърс | 1 - 3 | Мъдъруел | 1.69 | 3.51 | 4.69 |
| 26.09.2012 | Купа на Лигата | Рейнджърс | 2 - 0 | Мъдъруел | 2.75 | 3.35 | 2.33 |
| 05.05.2012 | Премиършип | Рейнджърс | 0 - 0 | Мъдъруел | 1.55 | 3.88 | 5.65 |
| 31.03.2012 | Премиършип | Мъдъруел | 1 - 2 | Рейнджърс | 3.46 | 3.24 | 2.12 |
| 02.01.2012 | Премиършип | Рейнджърс | 3 - 0 | Мъдъруел | 1.33 | 4.65 | 8.78 |
| 21.08.2011 | Премиършип | Мъдъруел | 0 - 3 | Рейнджърс | 5.20 | 3.54 | 1.65 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 7 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Мъдъруел имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 3 победи и нямат равен мач.
Премиършип класиране към 28.01.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Селтик | 21 | +41 | 61 |
| 2 | Абърдийн | 21 | +19 | 40 |
| 3 | Рейнджърс | 21 | +7 | 39 |
| 4 | Хартс | 21 | +12 | 31 |
| 5 | Сейнт Джонстън | 21 | 0 | 28 |
| 6 | Рос Каунти | 21 | -13 | 23 |
| 7 | Партик Тисъл | 21 | -5 | 22 |
| 8 | Дънди ФК | 22 | -10 | 22 |
| 9 | Мъдъруел | 20 | -8 | 21 |
| 10 | Килмарнък | 21 | -19 | 20 |
| 11 | Хамилтън | 21 | -10 | 17 |
| 12 | Инвърнес КТ | 21 | -14 | 16 |
Хронология в първенството
| Мъдъруел | |
| Рейнджърс | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Мъдъруел | Мъдъруел | Рейнджърс | Рейнджърс | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Селтик | 3 - 4 | 2 - 0 | 3 - 4 | 1 - 2 | 5 - 1 | 5 - 1 | |
| 2 | Абърдийн | 1 - 3 | 1 - 3 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 3 | Рейнджърс | 2 - 1 | - | - | - | |||
| 4 | Хартс | 1 - 3 | 3 - 0 | 1 - 3 | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 5 | Сейнт Джонстън | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 6 | Рос Каунти | 4 - 1 | 1 - 1 | 4 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 7 | Партик Тисъл | 2 - 0 | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 8 | Дънди ФК | 0 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 9 | Мъдъруел | - | - | - | 2 - 1 | |||
| 10 | Килмарнък | 0 - 0 | 1 - 2 | 0 - 0 | 3 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 11 | Хамилтън | 4 - 2 | 1 - 1 | 4 - 2 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 12 | Инвърнес КТ | 0 - 3 | 1 - 2 | 0 - 3 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
*** По 3 мача в редовния сезон, после 2 групи с по 6 отбора и още по един мач в групата - общо 38 мача
Класиране в шампионата
| Мъдъруел | Рейнджърс | |
| Позиция | 9 | 3 |
| Точки | 21 | 39 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 4 |
| Точки | 11 | 15 |
Форма в шампионата
| Мъдъруел | Рейнджърс | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
6 9 |
11
6 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
2 5 |
4
3 3 |
Голове в шампионата
| Мъдъруел | Рейнджърс | |
|
Вкарани
Получени |
25
33 |
28
21 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
16
18 |
12
15 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 5.25 | 4.20 | 1.57 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.40 | 1.25 | 1.18 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.75 | 1.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.20 | 1.65 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 2.05 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.01.2017 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
