Израел - Лига Леумит (2026 - 2027)
15:00
Макаби Херцлия
Апоел Кфар Шалем
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Обща информация за мача
Домакините са от Херцлия, а гостите от Кфар Шалем. Разстоянието между двата града е 13.0 км. Мачът ще се играе на стадион Градски стадион Херцлия, който има капацитет от 8 300 места. Снимки от Google карта стадион Градски стадион Херцлия. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Отговорна Игра
Макаби Херцлия - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.10.2026 | Лига Леумит | Макаби Б. Рейне | 1 - 1 | Макаби Херцлия | 1.87 | 3.17 | 3.62 |
| 23.10.2026 | Лига Леумит | Макаби Херцлия | 0 - 1 | Макаби Яфа | 1.76 | 3.45 | 3.71 |
| 16.10.2026 | Лига Леумит | Апоел Афула | 0 - 0 | Макаби Херцлия | 2.26 | 3.28 | 2.74 |
| 09.10.2026 | Лига Леумит | Макаби Херцлия | 1 - 2 | Макаби Назарет | 1.82 | 3.37 | 3.74 |
| 01.10.2026 | Лига Леумит | МС Ашдод | 1 - 0 | Макаби Херцлия | 1.50 | 4.05 | 5.12 |
| 24.09.2026 | Лига Леумит | Макаби Херцлия | 1 - 3 | Кирят Ям | 2.58 | 3.29 | 2.38 |
| 17.09.2026 | Лига Леумит | Бней Йехуда | 1 - 1 | Макаби Херцлия | 1.54 | 3.80 | 5.11 |
| 14.09.2026 | Лига Леумит | Макаби Херцлия | 1 - 0 | Кфар Касем | 1.93 | 3.25 | 3.49 |
| 07.09.2026 | Лига Леумит | Макаби Кирят Гат | 1 - 1 | Макаби Херцлия | 2.51 | 3.18 | 2.48 |
| 30.08.2026 | Лига Леумит | Макаби Херцлия | 0 - 2 | Апоел Кфар Саба | 2.23 | 3.33 | 2.77 |
Общо 1 победа, 4 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 4 загуби в последните 5 домакинства.
Апоел Кфар Шалем - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.11.2026 | Лига Леумит | Апоел Кфар Шал. | 3 - 2 | Ирони Модиин | 1.49 | 4.02 | 4.69 |
| 23.10.2026 | Лига Леумит | Апоел Ришон Лецион | 0 - 3 | Апоел Кфар Шал. | 1.86 | 3.70 | 3.10 |
| 19.10.2026 | Лига Леумит | Апоел Кфар Шал. | 4 - 0 | Апоел Акре | 1.39 | 4.34 | 6.13 |
| 12.10.2026 | Лига Леумит | Апоел Кфар Шал. | 2 - 1 | Апоел Раанана | 2.61 | 3.51 | 2.23 |
| 01.10.2026 | Лига Леумит | Макаби Б. Рейне | 1 - 2 | Апоел Кфар Шал. | 1.99 | 3.63 | 2.97 |
| 28.09.2026 | Лига Леумит | Апоел Кфар Шал. | 3 - 1 | Макаби Яфа | 1.70 | 3.78 | 3.87 |
| 17.09.2026 | Лига Леумит | Апоел Афула | 3 - 3 | Апоел Кфар Шал. | 2.73 | 3.37 | 2.22 |
| 10.09.2026 | Лига Леумит | Апоел Кфар Шал. | 3 - 3 | Макаби Назарет | 1.79 | 3.62 | 3.65 |
| 06.09.2026 | Лига Леумит | МС Ашдод | 4 - 0 | Апоел Кфар Шал. | 1.76 | 3.61 | 3.73 |
| 30.08.2026 | Лига Леумит | Апоел Кфар Шал. | 3 - 2 | Кирят Ям | 2.59 | 3.27 | 2.39 |
Общо 7 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.05.2026 | Група за Промоция | Макаби Херцлия | 4 - 2 | Апоел Кфар Шал. | 2.29 | 3.42 | 2.59 |
| 06.02.2026 | Лига Леумит | Макаби Херцлия | 2 - 2 | Апоел Кфар Шал. | 2.33 | 3.16 | 2.74 |
| 05.10.2025 | Лига Леумит | Апоел Кфар Шал. | 0 - 2 | Макаби Херцлия | 2.27 | 3.26 | 2.71 |
| 07.04.2025 | Група за Промоция | Апоел Кфар Шал. | 0 - 2 | Макаби Херцлия | 1.84 | 3.46 | 3.43 |
| 14.02.2025 | Лига Леумит | Макаби Херцлия | 2 - 1 | Апоел Кфар Шал. | 3.64 | 3.46 | 1.81 |
| 21.10.2024 | Лига Леумит | Апоел Кфар Шал. | 2 - 1 | Макаби Херцлия | 1.97 | 3.33 | 3.22 |
В последните 6 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Макаби Херцлия имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Лига Леумит класиране към 06.11.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | МС Ашдод | 12 | +17 | 31 |
| 2 | Бней Йехуда | 12 | +15 | 27 |
| 3 | Апоел Кфар Шалем | 12 | +9 | 26 |
| 4 | Апоел Раанана | 12 | +9 | 22 |
| 5 | Апоел Ришон Лецион | 12 | +6 | 22 |
| 6 | Апоел Афула | 12 | +4 | 21 |
| 7 | Кирят Ям | 12 | +6 | 19 |
| 8 | Макаби Бней Рейне | 12 | +6 | 18 |
| 9 | Апоел Кфар Саба | 12 | -4 | 15 |
| 10 | Макаби Назарет | 12 | -6 | 14 |
| 11 | Кфар Касем | 12 | 0 | 13 |
| 12 | Макаби Кирят Гат | 12 | -3 | 11 |
| 13 | Ирони Модиин | 12 | -9 | 11 |
| 14 | Макаби Херцлия | 12 | -5 | 10 |
| 15 | Макаби Яфа | 12 | -17 | 9 |
| 16 | Апоел Акре | 12 | -28 | 2 |
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Макаби Херцлия | |
| Апоел Кфар Шалем | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Макаби Херцлия | Макаби Херцлия | Апоел Кфар Шалем | Апоел Кфар Шалем | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | МС Ашдод | 1 - 0 | 4 - 0 | 4 - 0 | ||||
| 2 | Бней Йехуда | 1 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||||
| 3 | Апоел Кфар Шалем | - | - | - | ||||
| 4 | Апоел Раанана | 2 - 3 | 2 - 3 | 2 - 1 | ||||
| 5 | Апоел Ришон Лецион | 0 - 3 | 0 - 3 | |||||
| 6 | Апоел Афула | 0 - 0 | 3 - 3 | 3 - 3 | ||||
| 7 | Кирят Ям | 1 - 3 | 1 - 3 | 3 - 2 | ||||
| 8 | Макаби Бней Рейне | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||||
| 9 | Апоел Кфар Саба | 0 - 2 | 0 - 2 | |||||
| 10 | Макаби Назарет | 1 - 2 | 1 - 2 | 3 - 3 | ||||
| 11 | Кфар Касем | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | ||||
| 12 | Макаби Кирят Гат | 1 - 1 | ||||||
| 13 | Ирони Модиин | 0 - 2 | 3 - 2 | |||||
| 14 | Макаби Херцлия | - | - | - | ||||
| 15 | Макаби Яфа | 0 - 1 | 0 - 1 | 3 - 1 | ||||
| 16 | Апоел Акре | 4 - 0 | ||||||
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| Макаби Херцлия | Апоел Кфар Шалем | |
| Победи | 2 | 8 |
| Равни | 4 | 2 |
| Загуби | 6 | 2 |
| Вкарани Голове | 10 | 29 |
| Получени Голове | 15 | 20 |
| Средно Вкарани | 0.83 | 2.42 |
| Средно Получени | 1.25 | 1.67 |
| Мачове Вкарал | 67% | 92% |
| Мачове Получил | 75% | 75% |
| Гол/Гол | 50% | 67% |
| Над 1.5 | 67% | 100% |
| Над 2.5 | 25% | 92% |
| Над 3.5 | 17% | 67% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 1 | 2 |
| Равни | 0 | 1 |
| Загуби | 5 | 2 |
| Вкарани Голове | 5 | 9 |
| Получени Голове | 11 | 11 |
| Средно Вкарани | 0.83 | 1.80 |
| Средно Получени | 1.83 | 2.20 |
| Мачове Вкарал | 67% | 80% |
| Мачове Получил | 83% | 80% |
| Гол/Гол | 50% | 60% |
| Над 1.5 | 67% | 100% |
| Над 2.5 | 50% | 100% |
| Над 3.5 | 33% | 60% |
Отговорна Игра