Израел - Група за Титлата (2024 - 2025)
20:15
Макаби Нетаня
Бейтар Йерусалим
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.50 | 3.80 | 1.91 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.25 | 1.29 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.63 | 1.44 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.15 | 1.67 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 30.03.2025 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Нетания, а гостите от Йерусалим. Разстоянието между двата града е 71.1 км. Мачът ще се играе на стадион Нетания, който има капацитет от 24 000 места. Снимки от Google карта стадион Нетания. Мачът ще се играе в 20:15 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Макаби Нетаня - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.03.2025 | Група за Титлата | Апоел Беер Шева | 2 - 0 | Макаби Нетаня | 1.48 | 4.07 | 5.49 |
| 08.03.2025 | Висша Лига | Макаби Нетаня | 1 - 1 | Ирони Тиберия | 1.63 | 3.64 | 4.63 |
| 01.03.2025 | Висша Лига | МС Ашдод | 0 - 0 | Макаби Нетаня | 3.28 | 3.53 | 1.93 |
| 22.02.2025 | Висша Лига | Макаби Нетаня | 1 - 2 | Апоел Беер Шева | 4.10 | 3.75 | 1.68 |
| 15.02.2025 | Висша Лига | Макаби Петах Тиква | 0 - 1 | Макаби Нетаня | 3.53 | 3.36 | 1.90 |
| 08.02.2025 | Висша Лига | Макаби Нетаня | 2 - 1 | Апоел Йерусалим | 1.82 | 3.31 | 3.83 |
| 02.02.2025 | Висша Лига | Апоел Хайфа | 1 - 3 | Макаби Нетаня | 2.64 | 3.14 | 2.46 |
| 26.01.2025 | Висша Лига | Макаби Нетаня | 2 - 1 | Апоел Хадера | 1.51 | 3.79 | 5.35 |
| 18.01.2025 | Висша Лига | Макаби Тел Авив | 4 - 1 | Макаби Нетаня | 1.45 | 4.29 | 5.43 |
| 14.01.2025 | Купа на Израел | Макаби Хайфа | 1 - 0 | Макаби Нетаня | 1.54 | 4.32 | 4.28 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Бейтар Йерусалим - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.03.2025 | Група за Титлата | Макаби Хайфа | 3 - 3 | Бейтар Йерусалим | 1.85 | 3.71 | 3.40 |
| 10.03.2025 | Висша Лига | Бейтар Йерусалим | 1 - 1 | Апоел Беер Шева | 3.50 | 3.44 | 1.89 |
| 02.03.2025 | Висша Лига | Макаби Петах Тиква | 1 - 2 | Бейтар Йерусалим | 4.80 | 3.80 | 1.57 |
| 21.02.2025 | Висша Лига | Бейтар Йерусалим | 1 - 1 | Апоел Йерусалим | 1.58 | 3.67 | 4.88 |
| 15.02.2025 | Висша Лига | Апоел Хайфа | 3 - 2 | Бейтар Йерусалим | 3.83 | 3.59 | 1.76 |
| 08.02.2025 | Висша Лига | Бейтар Йерусалим | 0 - 0 | Апоел Хадера | 1.28 | 4.95 | 8.08 |
| 03.02.2025 | Висша Лига | Макаби Тел Авив | 1 - 1 | Бейтар Йерусалим | 1.63 | 3.86 | 4.26 |
| 25.01.2025 | Висша Лига | Бейтар Йерусалим | 1 - 0 | Бней Сахнин | 1.51 | 3.99 | 5.12 |
| 18.01.2025 | Висша Лига | Ирони Кирят Шмона | 0 - 3 | Бейтар Йерусалим | 4.62 | 3.81 | 1.60 |
| 14.01.2025 | Купа на Израел | Апоел Акре | 0 - 1 | Бейтар Йерусалим | 8.76 | 5.10 | 1.24 |
Общо 4 победи, 5 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.01.2025 | Висша Лига | Макаби Нетаня | 3 - 0 | Бейтар Йерусалим | 3.65 | 3.56 | 1.83 |
| 15.09.2024 | Висша Лига | Бейтар Йерусалим | 2 - 0 | Макаби Нетаня | 1.79 | 3.65 | 3.74 |
| 10.08.2024 | Тото Купа | Макаби Нетаня | 1 - 1 | Бейтар Йерусалим | 2.38 | 3.10 | 2.70 |
| 31.03.2024 | Група за Изпадане | Макаби Нетаня | 0 - 3 | Бейтар Йерусалим | 2.45 | 3.18 | 2.69 |
| 24.02.2024 | Висша Лига | Бейтар Йерусалим | 0 - 0 | Макаби Нетаня | 2.34 | 3.44 | 2.68 |
| 20.12.2023 | Висша Лига | Макаби Нетаня | 0 - 3 | Бейтар Йерусалим | 2.02 | 3.27 | 3.41 |
| 23.05.2023 | Купа на Израел | Макаби Нетаня | 0 - 3 | Бейтар Йерусалим | 2.18 | 3.08 | 3.02 |
| 17.12.2022 | Висша Лига | Бейтар Йерусалим | 6 - 3 | Макаби Нетаня | 2.97 | 3.14 | 2.27 |
| 20.08.2022 | Висша Лига | Макаби Нетаня | 4 - 1 | Бейтар Йерусалим | 1.52 | 3.85 | 5.54 |
| 01.01.2022 | Висша Лига | Макаби Нетаня | 0 - 0 | Бейтар Йерусалим | 1.94 | 3.06 | 3.97 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 5 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Макаби Нетаня имат изиграни 7 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 3 победи и 2 пъти са завършили наравно.
Група за Титлата класиране към 30.03.2025
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Апоел Беер Шева | 27 | +35 | 61 |
| 2 | Макаби Тел Авив | 27 | +26 | 60 |
| 3 | Макаби Хайфа | 28 | +24 | 51 |
| 4 | Бейтар Йерусалим | 27 | +32 | 46 |
| 5 | Апоел Хайфа | 28 | -18 | 41 |
| 6 | Макаби Нетаня | 27 | -12 | 37 |
Хронология в първенството
| Макаби Нетаня | |
| Бейтар Йерусалим | |
| Домакин | |
| Гост |
*** Хронологията е на база изиграните мачове само в групата
Мачове в първенството
| № | Отбор | Макаби Нетаня | Макаби Нетаня | Бейтар Йерусалим | Бейтар Йерусалим | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Апоел Беер Шева | 2 - 0 | ||||||
| 2 | Макаби Тел Авив | |||||||
| 3 | Макаби Хайфа | 3 - 3 | 3 - 3 | |||||
| 4 | Бейтар Йерусалим | - | - | - | ||||
| 5 | Апоел Хайфа | |||||||
| 6 | Макаби Нетаня | - | - | - | ||||
Класиране в шампионата
| Макаби Нетаня | Бейтар Йерусалим | |
| Позиция | 6 | 4 |
| Точки | 37 | 46 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 2 |
| Точки | 0 | 1 |
Форма в шампионата
| Макаби Нетаня | Бейтар Йерусалим | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 1 |
0
1 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 0 |
0
1 0 |
Голове в шампионата
| Макаби Нетаня | Бейтар Йерусалим | |
|
Вкарани
Получени |
0
2 |
3
3 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
0
0 |
3
3 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.50 | 3.80 | 1.91 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.25 | 1.29 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.63 | 1.44 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.15 | 1.67 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 30.03.2025 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
