Израел - Тото Купа (2026 - 2027)
неделя, 16 август, 2026
20:00
Макаби Нетаня
Макаби Тел Авив
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 100% за Макаби Тел Авив
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.67 |
3.76 |
1.68 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.97 |
1.17 |
1.21 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.79 |
1.31 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.67 |
1.11 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.50 |
1.41 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.60 |
2.07 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.43 |
2.42 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
16.08.2026 16:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Нетания, а гостите от Тел Авив.
Разстоянието между двата града е 29.0 км.
Мачът ще се играе на стадион
Нетания,
който има капацитет от
24 000 места.
Снимки от Google карта
стадион Нетания.
Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Макаби Нетаня - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 05.08.2026 |
Тото Купа |
Апоел Петах Тиква |
0 - 2 |
Макаби Нетаня |
2.44 |
3.25 |
2.50 |
| 29.07.2026 |
Тото Купа |
Макаби Петах Тиква |
1 - 2 |
Макаби Нетаня |
2.87 |
3.40 |
2.09 |
| 25.07.2026 |
Тото Купа |
Макаби Нетаня |
3 - 1 |
Апоел Йерусалим |
1.96 |
3.19 |
3.43 |
| 03.07.2026 |
Приятелски срещи |
Ирони Тиберия |
3 - 3 |
Макаби Нетаня |
- |
- |
- |
| 18.05.2026 |
Група за Изпадане |
Макаби Б. Рейне |
1 - 4 |
Макаби Нетаня |
4.18 |
3.92 |
1.64 |
| 13.05.2026 |
Група за Изпадане |
Макаби Нетаня |
1 - 1 |
Апоел Хайфа |
2.18 |
3.49 |
2.78 |
| 10.05.2026 |
Група за Изпадане |
Ирони Тиберия |
4 - 3 |
Макаби Нетаня |
2.46 |
3.47 |
2.43 |
| 04.05.2026 |
Група за Изпадане |
Макаби Нетаня |
1 - 0 |
Апоел Йерусалим |
1.81 |
3.59 |
3.67 |
| 29.04.2026 |
Група за Изпадане |
Ирони Кирят Шмона |
1 - 0 |
Макаби Нетаня |
2.74 |
3.32 |
2.27 |
| 25.04.2026 |
Група за Изпадане |
Макаби Нетаня |
3 - 0 |
Бней Сахнин |
1.75 |
3.53 |
4.00 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 1 равенство
в последните 4 домакинства.
Макаби Тел Авив - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 13.08.2026 |
ЛЕ Квалификации |
ЦСКА София |
1 - 3 |
Макаби Тел Авив |
2.31 |
3.32 |
2.88 |
| 06.08.2026 |
ЛЕ Квалификации |
Макаби Тел Авив |
0 - 3 |
ЦСКА София |
1.97 |
3.31 |
3.70 |
| 30.07.2026 |
ЛЕ Квалификации |
Макаби Тел Авив |
1 - 0 |
Шериф Тираспол |
1.32 |
5.03 |
7.96 |
| 23.07.2026 |
ЛЕ Квалификации |
Шериф Тираспол |
0 - 5 |
Макаби Тел Авив |
3.18 |
3.23 |
2.18 |
| 16.07.2026 |
Суперкупа |
Апоел Беер Шева |
1 - 3 |
Макаби Тел Авив |
2.03 |
3.45 |
3.05 |
| 03.07.2026 |
Приятелски срещи |
ИМТ Н. Белград |
1 - 0 |
Макаби Тел Авив |
3.93 |
3.76 |
1.68 |
| 30.06.2026 |
Приятелски срещи |
Макаби Тел Авив |
1 - 0 |
Алашкерт Ереван |
- |
- |
- |
| 26.05.2026 |
Купа на Израел |
Апоел Беер Шева |
1 - 2 |
Макаби Тел Авив |
1.97 |
3.44 |
2.99 |
| 23.05.2026 |
Група за Титлата |
Апоел Петах Тиква |
2 - 2 |
Макаби Тел Авив |
4.51 |
4.08 |
1.56 |
| 19.05.2026 |
Група за Титлата |
Апоел Беер Шева |
4 - 2 |
Макаби Тел Авив |
1.59 |
3.89 |
4.49 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 7 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 21.12.2025 |
Висша Лига |
Макаби Нетаня |
1 - 1 |
Макаби Тел Авив |
3.76 |
3.97 |
1.70 |
| 31.08.2025 |
Висша Лига |
Макаби Тел Авив |
4 - 0 |
Макаби Нетаня |
1.28 |
5.13 |
7.45 |
| 12.05.2025 |
Група за Титлата |
Макаби Нетаня |
1 - 6 |
Макаби Тел Авив |
6.41 |
4.92 |
1.34 |
| 05.04.2025 |
Група за Титлата |
Макаби Тел Авив |
4 - 1 |
Макаби Нетаня |
1.27 |
5.21 |
7.76 |
| 18.01.2025 |
Висша Лига |
Макаби Тел Авив |
4 - 1 |
Макаби Нетаня |
1.45 |
4.29 |
5.43 |
| 06.10.2024 |
Висша Лига |
Макаби Нетаня |
1 - 2 |
Макаби Тел Авив |
5.65 |
4.30 |
1.45 |
| 19.02.2024 |
Висша Лига |
Макаби Нетаня |
1 - 5 |
Макаби Тел Авив |
5.18 |
3.92 |
1.56 |
| 17.12.2023 |
Висша Лига |
Макаби Тел Авив |
2 - 1 |
Макаби Нетаня |
1.40 |
4.56 |
6.42 |
| 22.04.2023 |
Група за Титлата |
Макаби Нетаня |
0 - 0 |
Макаби Тел Авив |
6.33 |
3.99 |
1.45 |
| 18.03.2023 |
Група за Титлата |
Макаби Тел Авив |
2 - 0 |
Макаби Нетаня |
1.36 |
4.43 |
7.35 |
В последните 10 директни срещи
домакините
нямат победа,
гостите
имат 8 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Макаби Нетаня имат изиграни 5 срещи,
като домакините нямат победа,
гостите имат 3 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Класиране във Висша Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Апоел Беер Шева |
26 |
18 |
5 |
3 |
58 |
25 |
+33 |
59 |
| 2 |
Бейтар Йерусалим |
26 |
17 |
6 |
3 |
61 |
29 |
+32 |
57 |
| 3 |
Макаби Тел Авив |
26 |
14 |
7 |
5 |
55 |
32 |
+23 |
49 |
| 4 |
Апоел Тел Авив |
26 |
15 |
6 |
5 |
46 |
26 |
+20 |
49 |
| 5 |
Макаби Хайфа |
26 |
11 |
9 |
6 |
50 |
28 |
+22 |
42 |
| 6 |
Апоел Петах Тиква |
26 |
9 |
10 |
7 |
41 |
36 |
+5 |
37 |
| 7 |
Макаби Нетаня |
26 |
10 |
5 |
11 |
45 |
55 |
-10 |
35 |
| 8 |
Бней Сахнин |
26 |
8 |
8 |
10 |
27 |
35 |
-8 |
32 |
| 9 |
Ирони Кирят Шмона |
26 |
7 |
6 |
13 |
37 |
46 |
-9 |
27 |
| 10 |
Апоел Хайфа |
26 |
6 |
7 |
13 |
31 |
44 |
-13 |
25 |
| 11 |
МС Ашдод |
26 |
5 |
9 |
12 |
32 |
50 |
-18 |
24 |
| 12 |
Апоел Йерусалим |
26 |
4 |
9 |
13 |
22 |
37 |
-15 |
21 |
| 13 |
Ирони Тиберия |
26 |
7 |
6 |
13 |
32 |
52 |
-20 |
19 |
| 14 |
Макаби Бней Рейне |
26 |
3 |
3 |
20 |
17 |
59 |
-42 |
12 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.67 |
3.76 |
1.68 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.97 |
1.17 |
1.21 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.79 |
1.31 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.67 |
1.11 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.50 |
1.41 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.60 |
2.07 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.43 |
2.42 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
16.08.2026 16:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 100% за Макаби Тел Авив