Израел - Лига Леумит (2026 - 2027)
неделя, 30 август, 2026
19:00
Макаби Яфа
Макаби Назарет
1 - 2
(1 - 2, 0 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.84 |
3.48 |
3.57 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.24 |
1.26 |
1.83 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.39 |
2.70 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.93 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.03 |
1.69 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.73 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.61 |
2.14 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
30.08.2026 16:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Тел Авив, а гостите от Назарет.
Разстоянието между двата града е 84.6 км.
Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Макаби Яфа - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 24.08.2026 |
Лига Леумит |
МС Ашдод |
1 - 0 |
Макаби Яфа |
1.67 |
3.66 |
4.20 |
| 18.08.2026 |
Лига Леумит |
Макаби Яфа |
2 - 6 |
Кирят Ям |
2.52 |
3.16 |
2.50 |
| 17.07.2026 |
Приятелски срещи |
Апоел Кфар Саба |
2 - 2 |
Макаби Яфа |
- |
- |
- |
| 25.05.2026 |
Група за Изпадане ЛЛ |
Макаби Яфа |
6 - 1 |
Апоел Хадера |
1.52 |
3.97 |
4.90 |
| 19.05.2026 |
Група за Изпадане ЛЛ |
Макаби Яфа |
4 - 1 |
Апоел Афула |
2.06 |
3.33 |
3.03 |
| 15.05.2026 |
Група за Изпадане ЛЛ |
Кфар Касем |
2 - 2 |
Макаби Яфа |
2.04 |
3.15 |
3.05 |
| 08.05.2026 |
Група за Изпадане ЛЛ |
Ирони Модиин |
4 - 1 |
Макаби Яфа |
2.98 |
3.21 |
2.05 |
| 04.05.2026 |
Група за Изпадане ЛЛ |
Макаби Яфа |
2 - 0 |
Апоел Хагалил |
2.17 |
3.13 |
2.96 |
| 30.04.2026 |
Група за Изпадане ЛЛ |
Апоел Раанана |
0 - 1 |
Макаби Яфа |
2.26 |
3.20 |
2.76 |
| 24.04.2026 |
Група за Изпадане ЛЛ |
Макаби Яфа |
0 - 0 |
Апоел Акре |
2.07 |
3.32 |
2.85 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Макаби Назарет - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 24.08.2026 |
Лига Леумит |
Макаби Назарет |
0 - 1 |
Апоел Афула |
2.53 |
3.20 |
2.47 |
| 18.08.2026 |
Лига Леумит |
Апоел Раанана |
2 - 0 |
Макаби Назарет |
- |
- |
- |
| 27.12.2025 |
Купа на Израел |
Макаби Назарет |
1 - 8 |
Макаби Хайфа |
8.24 |
5.07 |
1.26 |
| 28.10.2025 |
Купа на Израел |
Ирони Модиин |
1 - 3 |
Макаби Назарет |
1.54 |
3.94 |
4.92 |
| 25.01.2024 |
Купа на Израел |
Макаби Назарет |
1 - 3 |
Макаби Яфа |
5.01 |
3.78 |
1.56 |
| 12.05.2023 |
Група за Изпадане ЛЛ |
Кфар Касем |
1 - 1 |
Макаби Назарет |
2.33 |
3.04 |
2.76 |
| 05.05.2023 |
Група за Изпадане ЛЛ |
Макаби Назарет |
3 - 0 |
Апоел Ашдод |
1.22 |
5.43 |
9.82 |
| 28.04.2023 |
Група за Изпадане ЛЛ |
Апоел Рамат Хашарон |
4 - 0 |
Макаби Назарет |
2.09 |
3.27 |
3.18 |
| 20.04.2023 |
Група за Изпадане ЛЛ |
Макаби Назарет |
0 - 0 |
Апоел Ришон Лецион |
2.48 |
2.98 |
2.62 |
| 14.04.2023 |
Група за Изпадане ЛЛ |
Макаби Назарет |
1 - 4 |
Апоел Рамат Ган |
2.15 |
2.96 |
3.06 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 25.01.2024 |
Купа на Израел |
Макаби Назарет |
1 - 3 |
Макаби Яфа |
5.01 |
3.78 |
1.56 |
| 03.03.2023 |
Лига Леумит |
Макаби Назарет |
0 - 4 |
Макаби Яфа |
2.34 |
3.01 |
2.88 |
| 11.11.2022 |
Лига Леумит |
Макаби Яфа |
0 - 2 |
Макаби Назарет |
1.56 |
3.59 |
6.01 |
В последните 3 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 1 победа
и нямат равен мач.
На домашния терен на Макаби Яфа имат изиграна само 1 среща,
като победители са били гостите.
Лига Леумит класиране към 30.08.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Бней Йехуда |
2 |
2 |
0 |
0 |
7 |
2 |
+5 |
6 |
| 2 |
Апоел Раанана |
2 |
2 |
0 |
0 |
5 |
2 |
+3 |
6 |
| 3 |
Апоел Ришон Лецион |
2 |
2 |
0 |
0 |
4 |
1 |
+3 |
6 |
| 4 |
Апоел Афула |
2 |
2 |
0 |
0 |
3 |
0 |
+3 |
6 |
| 5 |
Кирят Ям |
2 |
1 |
0 |
1 |
6 |
3 |
+3 |
3 |
| 6 |
Кфар Касем |
2 |
1 |
0 |
1 |
4 |
2 |
+2 |
3 |
| 7 |
Ирони Модиин |
2 |
1 |
0 |
1 |
4 |
3 |
+1 |
3 |
| 7 |
Макаби Херцлия |
2 |
1 |
0 |
1 |
4 |
3 |
+1 |
3 |
| 9 |
Макаби Кирят Гат |
2 |
1 |
0 |
1 |
3 |
2 |
+1 |
3 |
| 10 |
Апоел Кфар Шалем |
2 |
1 |
0 |
1 |
3 |
3 |
0 |
3 |
| 11 |
МС Ашдод |
2 |
1 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
3 |
| 12 |
Макаби Бней Рейне |
2 |
1 |
0 |
1 |
2 |
4 |
-2 |
3 |
| 13 |
Макаби Назарет |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
3 |
-3 |
0 |
| 14 |
Макаби Яфа |
2 |
0 |
0 |
2 |
2 |
7 |
-5 |
0 |
| 15 |
Апоел Кфар Саба |
2 |
0 |
0 |
2 |
1 |
6 |
-5 |
0 |
| 16 |
Апоел Акре |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
6 |
-6 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Макаби Яфа |
|
| Макаби Назарет |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Макаби Яфа |
Макаби Яфа |
|
Макаби Назарет |
Макаби Назарет |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Бней Йехуда |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Апоел Раанана |
|
|
|
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 3 |
Апоел Ришон Лецион |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Апоел Афула |
|
|
|
|
0 - 1 |
|
|
| 5 |
Кирят Ям |
2 - 6 |
|
2 - 6 |
|
|
|
|
| 6 |
Кфар Касем |
|
|
|
|
|
|
|
| 7 |
Ирони Модиин |
|
|
|
|
|
|
|
| 7 |
Макаби Херцлия |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Макаби Кирят Гат |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Апоел Кфар Шалем |
|
|
|
|
|
|
|
| 11 |
МС Ашдод |
|
1 - 0 |
|
|
|
|
|
| 12 |
Макаби Бней Рейне |
|
|
|
|
|
|
|
| 13 |
Макаби Назарет |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 14 |
Макаби Яфа |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 15 |
Апоел Кфар Саба |
|
|
|
|
|
|
|
| 16 |
Апоел Акре |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Макаби Яфа |
Макаби Назарет |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
2 |
2 |
| Вкарани Голове |
2 |
0 |
| Получени Голове |
7 |
3 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
3.50 |
1.50 |
| Мачове Вкарал |
50% |
0% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
50% |
0% |
| Над 1.5 |
50% |
50% |
| Над 2.5 |
50% |
0% |
| Над 3.5 |
50% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
1 |
1 |
| Вкарани Голове |
2 |
0 |
| Получени Голове |
6 |
2 |
| Средно Вкарани |
2.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
6.00 |
2.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
0% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
100% |
0% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
100% |
0% |
| Над 3.5 |
100% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.84 |
3.48 |
3.57 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.24 |
1.26 |
1.83 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.39 |
2.70 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.93 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.03 |
1.69 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.73 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.61 |
2.14 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
30.08.2026 16:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите