Англия - Национална Лига (2017 - 2018)
17:00
Макълсфийлд Таун
Мейдънхед Юнайтед
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.85 | 3.60 | 3.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 1.28 | 1.83 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 2.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.95 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 24.02.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Макълсфийлд, а гостите от Мейдънхед. Разстоянието между двата града е 215.6 км. Мачът ще се играе на стадион Мос Роуз, който има капацитет от 6 355 места, от които седящи 2 599. Размерите на терена са 100 x 60 m. Снимки от Google карта стадион Мос Роуз. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Макълсфийлд Таун - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.02.2018 | Нац. Лига | Транмиър Роувърс | 1 - 4 | Макълсфийлд Таун | 1.67 | 3.63 | 4.56 |
| 17.02.2018 | Нац. Лига | Алдършот Таун | 1 - 2 | Макълсфийлд Таун | 2.14 | 3.30 | 3.15 |
| 10.02.2018 | Нац. Лига | Макълсфийлд Таун | 2 - 1 | Гайзли | 1.65 | 3.67 | 4.66 |
| 27.01.2018 | Нац. Лига | Макълсфийлд Таун | 1 - 1 | Торки Юнайтед | 1.73 | 3.49 | 4.51 |
| 20.01.2018 | Нац. Лига | Файлд | 6 - 0 | Макълсфийлд Таун | 2.12 | 3.28 | 3.21 |
| 09.01.2018 | Англия | Халифакс Таун | 1 - 0 | Макълсфийлд Таун | 2.79 | 3.16 | 2.34 |
| 06.01.2018 | Нац. Лига | Макълсфийлд Таун | 0 - 0 | Солихъл Муурс | 1.62 | 3.72 | 4.90 |
| 01.01.2018 | Нац. Лига | Халифакс Таун | 1 - 4 | Макълсфийлд Таун | 2.72 | 3.14 | 2.44 |
| 30.12.2017 | Нац. Лига | Макълсфийлд Таун | 1 - 0 | Сътън Юнайтед | 2.42 | 3.18 | 2.73 |
| 26.12.2017 | Нац. Лига | Макълсфийлд Таун | 2 - 1 | Халифакс Таун | 1.73 | 3.50 | 4.29 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 равенства в последните 5 домакинства.
Мейдънхед Юнайтед - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.02.2018 | Нац. Лига | Мейдънхед Юнайтед | 3 - 1 | Ийстли | 2.08 | 3.38 | 3.15 |
| 17.02.2018 | Нац. Лига | Гайзли | 1 - 3 | Мейдънхед Юнайтед | 2.69 | 3.31 | 2.39 |
| 10.02.2018 | Нац. Лига | Мейдънхед Юнайтед | 1 - 2 | Торки Юнайтед | 2.08 | 3.27 | 3.32 |
| 06.02.2018 | Англия | Стокпорт | 2 - 2 | Мейдънхед Юнайтед | 2.68 | 3.40 | 2.28 |
| 03.02.2018 | Англия | Мейдънхед Юнайтед | 1 - 1 | Стокпорт | 1.83 | 3.48 | 3.79 |
| 27.01.2018 | Нац. Лига | Мейдънхед Юнайтед | 3 - 0 | Честър | 1.64 | 3.66 | 4.84 |
| 20.01.2018 | Нац. Лига | Транмиър Роувърс | 3 - 2 | Мейдънхед Юнайтед | 1.49 | 4.07 | 5.83 |
| 13.01.2018 | Англия | Халифакс Таун | 1 - 4 | Мейдънхед Юнайтед | - | - | - |
| 06.01.2018 | Нац. Лига | Мейдънхед Юнайтед | 0 - 0 | Халифакс Таун | 2.11 | 3.33 | 3.18 |
| 01.01.2018 | Нац. Лига | Солихъл Муурс | 3 - 1 | Мейдънхед Юнайтед | 2.67 | 3.25 | 2.41 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.11.2017 | Нац. Лига | Мейдънхед Юнайтед | 1 - 1 | Макълсфийлд Таун | 2.54 | 3.17 | 2.64 |
Национална Лига класиране към 24.02.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Макълсфийлд Таун | 34 | +11 | 65 |
| 2 | Сътън Юнайтед | 34 | +11 | 60 |
| 3 | Алдършот Таун | 34 | +18 | 59 |
| 4 | Боръм Ууд | 34 | +17 | 59 |
| 5 | Рексъм | 35 | +13 | 59 |
| 6 | Транмиър Роувърс | 35 | +19 | 58 |
| 7 | Доувър Атлетик | 34 | +16 | 54 |
| 8 | Бромли | 34 | +15 | 52 |
| 9 | Файлд | 35 | +14 | 52 |
| 10 | Ебсфлийт Юнайтед | 35 | +5 | 52 |
| 11 | Дагенъм и Редбридж | 34 | +8 | 48 |
| 12 | Мейдънхед Юнайтед | 34 | +2 | 47 |
| 13 | Гейтсхед | 34 | +6 | 44 |
| 14 | Ийстли | 35 | -5 | 44 |
| 15 | Лейтън Ориент | 34 | -5 | 42 |
| 16 | Уокинг | 34 | -9 | 42 |
| 17 | Мейдстоун Юнайтед | 34 | -12 | 39 |
| 18 | Халифакс Таун | 34 | -10 | 38 |
| 19 | Хартлипул | 33 | -11 | 37 |
| 20 | Бароу | 33 | -5 | 36 |
| 21 | Солихъл Муурс | 34 | -14 | 34 |
| 22 | Честър | 34 | -24 | 30 |
| 23 | Торки Юнайтед | 35 | -28 | 27 |
| 24 | Гайзли | 34 | -32 | 25 |
Хронология в първенството
| Макълсфийлд Таун | |
| Мейдънхед Юнайтед | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Макълсфийлд Таун | Макълсфийлд Таун | Мейдънхед Юнайтед | Мейдънхед Юнайтед | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Макълсфийлд Таун | - | - | - | 1 - 1 | |||
| 2 | Сътън Юнайтед | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||
| 3 | Алдършот Таун | 2 - 0 | 1 - 2 | 2 - 0 | 3 - 3 | |||
| 4 | Боръм Ууд | 0 - 0 | 0 - 0 | 2 - 1 | ||||
| 5 | Рексъм | 4 - 1 | 0 - 1 | 4 - 1 | 1 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 6 | Транмиър Роувърс | 2 - 2 | 1 - 4 | 2 - 2 | 1 - 0 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 7 | Доувър Атлетик | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 8 | Бромли | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 2 - 3 | 2 - 3 | ||
| 9 | Файлд | 2 - 1 | 6 - 0 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 4 | 1 - 4 | |
| 10 | Ебсфлийт Юнайтед | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | ||||
| 11 | Дагенъм и Редбридж | 1 - 0 | 1 - 1 | |||||
| 12 | Мейдънхед Юнайтед | 1 - 1 | - | - | - | |||
| 13 | Гейтсхед | 3 - 0 | 0 - 3 | |||||
| 14 | Ийстли | 1 - 2 | 1 - 2 | 3 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||
| 15 | Лейтън Ориент | 0 - 1 | 0 - 1 | |||||
| 16 | Уокинг | 1 - 3 | 1 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 17 | Мейдстоун Юнайтед | 1 - 4 | 1 - 4 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 18 | Халифакс Таун | 2 - 1 | 1 - 4 | 2 - 1 | 0 - 0 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 19 | Хартлипул | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 20 | Бароу | 0 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 21 | Солихъл Муурс | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 0 | 1 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 22 | Честър | 0 - 2 | 3 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 23 | Торки Юнайтед | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 2 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 24 | Гайзли | 2 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 3 - 0 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
Класиране в шампионата
| Макълсфийлд Таун | Мейдънхед Юнайтед | |
| Позиция | 1 | 12 |
| Точки | 65 | 47 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 14 |
| Точки | 30 | 20 |
Форма в шампионата
| Макълсфийлд Таун | Мейдънхед Юнайтед | |
|
Победи
Равни Загуби |
19
8 7 |
12
11 11 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
6 3 |
5
5 6 |
Голове в шампионата
| Макълсфийлд Таун | Мейдънхед Юнайтед | |
|
Вкарани
Получени |
47
36 |
49
47 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
22
17 |
25
28 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.85 | 3.60 | 3.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 1.28 | 1.83 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 2.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.95 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 24.02.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
