Гватемала - Лига Насионал (2018 - Клаусура)
23:00
Малакатеко
Петапа
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 3.60 | 3.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.28 | 1.80 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.04.2018 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Малакатан, а гостите от Сан Мигел Петапа. Разстоянието между двата града е 165.6 км. Мачът ще се играе на стадион Санта Лусия, който има капацитет от 7 000 места. Снимки от Google карта стадион Санта Лусия. Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Малакатеко - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.04.2018 | Лига Насионал | Санарате | 1 - 0 | Малакатеко | 1.57 | 3.18 | 5.95 |
| 08.04.2018 | Лига Насионал | Малакатеко | 2 - 0 | Маркуензе | 1.66 | 3.40 | 4.58 |
| 05.04.2018 | Лига Насионал | Сучитепекес | 3 - 1 | Малакатеко | 1.95 | 3.38 | 3.23 |
| 29.03.2018 | Лига Насионал | Малакатеко | 2 - 2 | Мунисипал | 2.18 | 2.99 | 3.08 |
| 24.03.2018 | Лига Насионал | Антигуа ГФК | 4 - 3 | Малакатеко | 1.49 | 3.56 | 6.05 |
| 18.03.2018 | Лига Насионал | Малакатеко | 2 - 1 | Гуастатоя | 2.16 | 3.00 | 3.13 |
| 11.03.2018 | Лига Насионал | Кселаху | 2 - 0 | Малакатеко | 1.64 | 3.27 | 4.82 |
| 07.03.2018 | Лига Насионал | Малакатеко | 1 - 0 | Кобан Империал | 2.07 | 3.22 | 3.08 |
| 04.03.2018 | Лига Насионал | Сикинала | 0 - 0 | Малакатеко | 1.65 | 3.58 | 4.31 |
| 25.02.2018 | Лига Насионал | Малакатеко | 3 - 0 | Комуникасионес | 2.00 | 3.24 | 3.22 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 1 равенство в последните 5 домакинства.
Петапа - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.04.2018 | Лига Насионал | Петапа | 3 - 0 | Сикинала | 1.66 | 3.48 | 4.41 |
| 08.04.2018 | Лига Насионал | Комуникасионес | 3 - 2 | Петапа | 1.79 | 3.35 | 3.76 |
| 05.04.2018 | Лига Насионал | Кобан Империал | 4 - 2 | Петапа | 1.90 | 3.23 | 3.59 |
| 29.03.2018 | Лига Насионал | Петапа | 1 - 0 | Санарате | 1.78 | 3.28 | 4.03 |
| 25.03.2018 | Лига Насионал | Маркуензе | 2 - 1 | Петапа | 2.27 | 3.00 | 2.93 |
| 17.03.2018 | Лига Насионал | Петапа | 2 - 3 | Сучитепекес | 1.54 | 3.61 | 5.22 |
| 11.03.2018 | Лига Насионал | Мунисипал | 4 - 0 | Петапа | 1.81 | 3.07 | 4.14 |
| 07.03.2018 | Лига Насионал | Антигуа ГФК | 1 - 2 | Петапа | 1.57 | 3.38 | 5.36 |
| 03.03.2018 | Лига Насионал | Петапа | 0 - 1 | Гуастатоя | 1.90 | 3.25 | 3.50 |
| 25.02.2018 | Лига Насионал | Кселаху | 1 - 0 | Петапа | 1.82 | 3.27 | 3.74 |
Общо 3 победи и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 5 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.02.2018 | Лига Насионал | Петапа | 2 - 1 | Малакатеко | 1.37 | 4.19 | 7.21 |
| 04.11.2017 | Лига Насионал | Петапа | 0 - 1 | Малакатеко | 1.56 | 3.59 | 5.15 |
| 03.09.2017 | Лига Насионал | Малакатеко | 3 - 0 | Петапа | 1.90 | 3.24 | 3.56 |
| 23.04.2017 | Лига Насионал | Малакатеко | 1 - 1 | Петапа | 1.75 | 3.25 | 4.20 |
| 20.02.2017 | Лига Насионал | Петапа | 1 - 1 | Малакатеко | 1.97 | 3.30 | 3.30 |
| 25.09.2016 | Лига Насионал | Петапа | 1 - 1 | Малакатеко | 2.04 | 3.28 | 3.14 |
| 17.07.2016 | Лига Насионал | Малакатеко | 3 - 1 | Петапа | 1.62 | 3.42 | 4.94 |
| 17.04.2016 | Лига Насионал | Малакатеко | 3 - 2 | Петапа | 1.66 | 3.43 | 4.55 |
| 14.02.2016 | Лига Насионал | Петапа | 1 - 0 | Малакатеко | 1.63 | 3.38 | 5.00 |
| 19.10.2015 | Лига Насионал | Петапа | 4 - 1 | Малакатеко | 1.99 | 3.28 | 3.25 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 3 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Малакатеко имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Лига Насионал класиране към 18.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Санарате | 18 | +13 | 33 |
| 2 | Антигуа ГФК | 18 | +7 | 32 |
| 3 | Кобан Империал | 18 | +7 | 30 |
| 4 | Гуастатоя | 18 | +4 | 28 |
| 5 | Кселаху | 18 | +2 | 28 |
| 6 | Сикинала | 19 | +1 | 28 |
| 7 | Комуникасионес | 19 | -2 | 26 |
| 8 | Петапа | 18 | -6 | 25 |
| 9 | Мунисипал | 18 | +7 | 24 |
| 10 | Малакатеко | 18 | -6 | 19 |
| 11 | Сучитепекес | 18 | -8 | 18 |
| 12 | Маркуензе | 18 | -19 | 13 |
Хронология в първенството
| Малакатеко | |
| Петапа | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Малакатеко | Малакатеко | Петапа | Петапа | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Санарате | 3 - 3 | 1 - 0 | 3 - 3 | 1 - 0 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 2 | Антигуа ГФК | 0 - 1 | 4 - 3 | 0 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||
| 3 | Кобан Империал | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 1 | 4 - 2 | 4 - 2 | ||
| 4 | Гуастатоя | 2 - 1 | 3 - 0 | 2 - 1 | 0 - 1 | |||
| 5 | Кселаху | 2 - 2 | 2 - 0 | 2 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 6 | Сикинала | 0 - 0 | 3 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 7 | Комуникасионес | 3 - 0 | 3 - 0 | 2 - 1 | 3 - 2 | 3 - 2 | ||
| 8 | Петапа | 2 - 1 | - | - | - | |||
| 9 | Мунисипал | 2 - 2 | 2 - 0 | 2 - 2 | 0 - 1 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 10 | Малакатеко | - | - | - | 2 - 1 | |||
| 11 | Сучитепекес | 1 - 0 | 3 - 1 | 1 - 0 | 2 - 3 | 2 - 3 | 2 - 3 | |
| 12 | Маркуензе | 2 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
Класиране в шампионата
| Малакатеко | Петапа | |
| Позиция | 10 | 8 |
| Точки | 19 | 25 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 8 |
| Точки | 18 | 7 |
Форма в шампионата
| Малакатеко | Петапа | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
4 9 |
8
1 9 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
3 1 |
2
1 6 |
Голове в шампионата
| Малакатеко | Петапа | |
|
Вкарани
Получени |
21
27 |
23
29 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
16
9 |
10
21 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 3.60 | 3.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.28 | 1.80 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.04.2018 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!
