Косово - Суперлига (2026 - 2027)
неделя, 6 септември, 2026
17:00
3 - 1
(1 - 1, 2 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Няма гласували за футболния мач
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.27 |
3.25 |
2.71 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.36 |
1.26 |
1.55 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.69 |
2.03 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.39 |
1.27 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.80 |
1.90 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.29 |
3.26 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.71 |
1.99 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.09.2026 16:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Малишево, а гостите от Гниляне.
Разстоянието между двата града е 59.4 км.
Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Малишева - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 29.08.2026 |
Суперлига |
Фероникели Гл. |
0 - 3 |
Малишева |
- |
- |
- |
| 21.08.2026 |
Суперлига |
Малишева |
1 - 1 |
Дреница Србица |
1.84 |
3.48 |
3.53 |
| 15.08.2026 |
Суперлига |
Вучтрия Вучитрън |
1 - 6 |
Малишева |
4.42 |
3.31 |
1.63 |
| 30.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Хибърниън |
4 - 1 |
Малишева |
1.22 |
6.02 |
10.38 |
| 23.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Малишева |
2 - 0 |
Хибърниън |
5.59 |
4.03 |
1.51 |
| 15.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Малишева |
5 - 0 |
Влазня |
1.85 |
3.56 |
3.75 |
| 09.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Влазня |
2 - 1 |
Малишева |
2.22 |
3.32 |
3.00 |
| 31.05.2026 |
Суперлига |
Малишева |
3 - 2 |
Дрита Гниляне |
3.45 |
3.45 |
1.88 |
| 24.05.2026 |
Суперлига |
Лапи Подуево |
3 - 2 |
Малишева |
- |
- |
- |
| 17.05.2026 |
Суперлига |
Малишева |
4 - 1 |
Дреница Србица |
- |
- |
- |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи и 1 равенство
в последните 5 домакинства.
Гниляне - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 29.08.2026 |
Суперлига |
Гниляне |
2 - 2 |
Дукагини Клина |
2.12 |
3.13 |
3.08 |
| 23.08.2026 |
Суперлига |
Лапи Подуево |
0 - 2 |
Гниляне |
2.40 |
3.25 |
2.56 |
| 14.08.2026 |
Суперлига |
Фероникели Гл. |
1 - 3 |
Гниляне |
2.48 |
3.28 |
2.46 |
| 31.05.2026 |
Суперлига |
Гниляне |
3 - 2 |
Прищина е Ре |
1.69 |
3.60 |
4.10 |
| 24.05.2026 |
Суперлига |
Дрита Гниляне |
0 - 2 |
Гниляне |
- |
- |
- |
| 17.05.2026 |
Суперлига |
Гниляне |
1 - 2 |
Лапи Подуево |
- |
- |
- |
| 09.05.2026 |
Суперлига |
Дреница Србица |
2 - 1 |
Гниляне |
- |
- |
- |
| 03.05.2026 |
Суперлига |
Гниляне |
1 - 1 |
Феризай |
1.86 |
3.24 |
3.65 |
| 29.04.2026 |
Суперлига |
Малишева |
3 - 1 |
Гниляне |
- |
- |
- |
| 25.04.2026 |
Суперлига |
Прищина |
1 - 1 |
Гниляне |
1.96 |
3.20 |
3.38 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 29.04.2026 |
Суперлига |
Малишева |
3 - 1 |
Гниляне |
- |
- |
- |
| 28.02.2026 |
Суперлига |
Гниляне |
2 - 1 |
Малишева |
2.23 |
3.16 |
2.82 |
| 09.11.2025 |
Суперлига |
Малишева |
1 - 2 |
Гниляне |
2.11 |
3.19 |
3.07 |
| 14.09.2025 |
Суперлига |
Гниляне |
1 - 3 |
Малишева |
2.00 |
3.24 |
3.28 |
| 06.05.2025 |
Суперлига |
Гниляне |
0 - 0 |
Малишева |
- |
- |
- |
| 12.03.2025 |
Суперлига |
Малишева |
4 - 1 |
Гниляне |
1.93 |
3.09 |
3.71 |
| 01.12.2024 |
Суперлига |
Гниляне |
0 - 1 |
Малишева |
2.52 |
3.09 |
2.53 |
| 22.09.2024 |
Суперлига |
Малишева |
2 - 1 |
Гниляне |
- |
- |
- |
| 05.05.2024 |
Суперлига |
Малишева |
0 - 0 |
Гниляне |
- |
- |
- |
| 03.03.2024 |
Суперлига |
Гниляне |
2 - 3 |
Малишева |
2.87 |
2.77 |
2.46 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 6 победи,
гостите
имат 2 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Малишева имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
Суперлига класиране към 06.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Прищина |
3 |
3 |
0 |
0 |
9 |
2 |
+7 |
9 |
| 2 |
Дукагини Клина |
4 |
2 |
2 |
0 |
5 |
3 |
+2 |
8 |
| 3 |
Малишева |
3 |
2 |
1 |
0 |
10 |
2 |
+8 |
7 |
| 4 |
Гниляне |
3 |
2 |
1 |
0 |
7 |
3 |
+4 |
7 |
| 5 |
Дрита Гниляне |
3 |
2 |
1 |
0 |
6 |
3 |
+3 |
7 |
| 6 |
Балкани Суха река |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
5 |
+1 |
6 |
| 7 |
Дреница Србица |
4 |
0 |
3 |
1 |
1 |
3 |
-2 |
3 |
| 8 |
Фероникели Глоговац |
3 |
0 |
0 |
3 |
1 |
7 |
-6 |
0 |
| 9 |
Вучтрия Вучитрън |
4 |
0 |
0 |
4 |
2 |
10 |
-8 |
0 |
| 10 |
Лапи Подуево |
4 |
0 |
0 |
4 |
4 |
13 |
-9 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Малишева |
|
| Гниляне |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Малишева |
Малишева |
|
Гниляне |
Гниляне |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Прищина |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Дукагини Клина |
|
|
|
|
2 - 2 |
|
|
| 3 |
Малишева |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 4 |
Гниляне |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 5 |
Дрита Гниляне |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Балкани Суха река |
|
|
|
|
|
|
|
| 7 |
Дреница Србица |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
| 8 |
Фероникели Глоговац |
|
0 - 3 |
|
|
|
1 - 3 |
1 - 3 |
| 9 |
Вучтрия Вучитрън |
|
1 - 6 |
|
|
|
|
|
| 10 |
Лапи Подуево |
|
|
|
|
|
0 - 2 |
0 - 2 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Малишева |
Гниляне |
| Победи |
2 |
2 |
| Равни |
1 |
1 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
10 |
7 |
| Получени Голове |
2 |
3 |
| Средно Вкарани |
3.33 |
2.33 |
| Средно Получени |
0.67 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
100% |
| Мачове Получил |
67% |
67% |
| Гол/Гол |
67% |
67% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
67% |
67% |
| Над 3.5 |
33% |
67% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
2 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
1 |
5 |
| Получени Голове |
1 |
1 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
2.50 |
| Средно Получени |
1.00 |
0.50 |
| Мачове Вкарал |
100% |
100% |
| Мачове Получил |
100% |
50% |
| Гол/Гол |
100% |
50% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
0% |
50% |
| Над 3.5 |
0% |
50% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.27 |
3.25 |
2.71 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.36 |
1.26 |
1.55 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.69 |
2.03 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.39 |
1.27 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.80 |
1.90 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.29 |
3.26 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.71 |
1.99 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.09.2026 16:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Няма гласували за футболния мач