Конго ДР - Линафут (2026 - 2027)
сряда, 4 ноември, 2026
15:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.05 |
3.08 |
3.37 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.22 |
1.25 |
1.59 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.55 |
1.43 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.45 |
2.47 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.11 |
1.61 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.11.2026 04:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Кананга, а гостите от Калемие.
Разстоянието между двата града е 749.8 км.
Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Малоле - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.10.2026 |
Линафут |
Маника Колвези |
0 - 1 |
Малоле |
1.86 |
3.16 |
3.90 |
| 27.10.2026 |
Линафут |
Малоле |
0 - 0 |
Симба Колвези |
3.00 |
3.04 |
2.23 |
| 20.10.2026 |
Линафут |
Дон Боско |
1 - 1 |
Малоле |
- |
- |
- |
| 22.04.2026 |
Линафут |
Малоле |
1 - 2 |
Санга Баленде |
- |
- |
- |
| 15.04.2026 |
Линафут |
Малоле |
3 - 0 |
Блесинг *** |
- |
- |
- |
| 06.04.2026 |
Линафут |
Сент Е. Лупопо |
4 - 3 |
Малоле |
- |
- |
- |
| 02.04.2026 |
Линафут |
Дон Боско |
4 - 2 |
Малоле |
- |
- |
- |
| 29.03.2026 |
Линафут |
Малоле |
3 - 1 |
Танганайка |
- |
- |
- |
| 25.03.2026 |
Линафут |
Сен Люк Кананга |
1 - 1 |
Малоле |
- |
- |
- |
| 18.03.2026 |
Линафут |
Малоле |
0 - 3 |
ТП Мазембе |
- |
- |
- |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Танганайка - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.10.2026 |
Линафут |
Танганайка |
1 - 1 |
Сен Люк Кананга |
1.68 |
3.29 |
4.73 |
| 26.10.2026 |
Линафут |
Санга Баленде |
1 - 1 |
Танганайка |
3.11 |
3.31 |
2.06 |
| 20.10.2026 |
Линафут |
Танганайка |
2 - 1 |
Блесинг |
2.88 |
3.27 |
2.19 |
| 15.04.2026 |
Линафут |
Танганайка |
3 - 2 |
Тшинкунку |
- |
- |
- |
| 11.04.2026 |
Линафут |
Танганайка |
2 - 2 |
Сен Люк Кананга |
- |
- |
- |
| 08.04.2026 |
Линафут |
Танганайка |
3 - 1 |
Санга Баленде |
- |
- |
- |
| 29.03.2026 |
Линафут |
Малоле |
3 - 1 |
Танганайка |
- |
- |
- |
| 22.03.2026 |
Линафут |
Блесинг |
1 - 0 |
Танганайка |
- |
- |
- |
| 18.03.2026 |
Линафут |
Ню Согър |
0 - 1 |
Танганайка |
- |
- |
- |
| 15.03.2026 |
Линафут |
Танганайка |
2 - 1 |
ЖС Груп Базано |
- |
- |
- |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 29.03.2026 |
Линафут |
Малоле |
3 - 1 |
Танганайка |
- |
- |
- |
| 14.12.2025 |
Линафут |
Танганайка |
1 - 0 |
Малоле |
- |
- |
- |
| 01.03.2025 |
Линафут |
Танганайка |
2 - 1 |
Малоле |
- |
- |
- |
| 30.10.2024 |
Линафут |
Малоле |
1 - 0 |
Танганайка |
- |
- |
- |
В последните 4 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 2 победи
и нямат равен мач.
На домашния терен на Малоле имат изиграни 2 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите нямат победа
и нямат равен мач.
Линафут класиране към 04.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Симба Колвези |
3 |
1 |
2 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
5 |
| 2 |
Танганайка |
3 |
1 |
2 |
0 |
4 |
3 |
+1 |
5 |
| 3 |
Дон Боско |
3 |
1 |
2 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
5 |
| 3 |
Малоле |
3 |
1 |
2 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
5 |
| 5 |
Сент Елоа Лупопо |
2 |
1 |
1 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
4 |
| 6 |
Блесинг |
2 |
1 |
0 |
1 |
3 |
3 |
0 |
3 |
| 7 |
Лубумбаши Спорт |
2 |
1 |
0 |
1 |
2 |
2 |
0 |
3 |
| 8 |
Ню Согър |
3 |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
3 |
| 9 |
СМ Санга Баленде |
3 |
0 |
2 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
2 |
| 10 |
Маника Колвези |
3 |
0 |
2 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
2 |
| 11 |
Сен Люк де Кананга |
3 |
0 |
2 |
1 |
1 |
3 |
-2 |
2 |
| 12 |
Бутрас |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
3 |
-3 |
0 |
| 13 |
ТП Мазембе |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
| 1 |
АФ Уфаля Симба |
3 |
2 |
0 |
1 |
3 |
1 |
+2 |
6 |
| 2 |
Селесте Мбандака |
3 |
1 |
2 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
5 |
| 3 |
МК Етаншейте |
3 |
1 |
2 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
5 |
| 4 |
Етоил де Киву |
2 |
1 |
1 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
4 |
| 5 |
АС Вита Клуб |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
0 |
+3 |
3 |
| 6 |
Маниема Юнион |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 7 |
Етоил дю Конго |
2 |
1 |
0 |
1 |
2 |
2 |
0 |
3 |
| 8 |
Лес Егле ду Конго |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
4 |
-1 |
3 |
| 9 |
Дофинс Ноар |
2 |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
| 10 |
ФК Ренесанс ду Конго |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 11 |
Рейнджърс Киншаса |
3 |
0 |
1 |
2 |
1 |
3 |
-2 |
1 |
| 12 |
Ню Джак |
2 |
0 |
1 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
1 |
| 13 |
Новакин |
2 |
0 |
0 |
2 |
1 |
5 |
-4 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Малоле |
|
| Танганайка |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Малоле |
Малоле |
|
Танганайка |
Танганайка |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Симба Колвези |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
|
|
|
| 2 |
Танганайка |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 3 |
Дон Боско |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
|
| 3 |
Малоле |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 5 |
Сент Елоа Лупопо |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Блесинг |
|
|
|
|
2 - 1 |
|
|
| 7 |
Лубумбаши Спорт |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Ню Согър |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
СМ Санга Баленде |
|
|
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 10 |
Маника Колвези |
|
0 - 1 |
|
|
|
|
|
| 11 |
Сен Люк де Кананга |
|
|
|
|
1 - 1 |
|
|
| 12 |
Бутрас |
|
|
|
|
|
|
|
| 13 |
ТП Мазембе |
|
|
|
|
|
|
|
|
| 1 |
АФ Уфаля Симба |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Селесте Мбандака |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
МК Етаншейте |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Етоил де Киву |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
АС Вита Клуб |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Маниема Юнион |
|
|
|
|
|
|
|
| 7 |
Етоил дю Конго |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Лес Егле ду Конго |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Дофинс Ноар |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
ФК Ренесанс ду Конго |
|
|
|
|
|
|
|
| 11 |
Рейнджърс Киншаса |
|
|
|
|
|
|
|
| 12 |
Ню Джак |
|
|
|
|
|
|
|
| 13 |
Новакин |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Малоле |
Танганайка |
| Победи |
1 |
1 |
| Равни |
2 |
2 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
2 |
4 |
| Получени Голове |
1 |
3 |
| Средно Вкарани |
0.67 |
1.33 |
| Средно Получени |
0.33 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
67% |
100% |
| Мачове Получил |
33% |
100% |
| Гол/Гол |
33% |
100% |
| Над 1.5 |
33% |
100% |
| Над 2.5 |
0% |
33% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
1 |
1 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
1 |
| Получени Голове |
0 |
1 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
1.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
100% |
| Мачове Получил |
0% |
100% |
| Гол/Гол |
0% |
100% |
| Над 1.5 |
0% |
100% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.05 |
3.08 |
3.37 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.22 |
1.25 |
1.59 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.55 |
1.43 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.45 |
2.47 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.11 |
1.61 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.11.2026 04:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака