Словакия - 2. Лига (2025 - 2026)
11:30
Малженице
Пухов
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.58 | 3.30 | 2.34 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.52 | 1.28 | 1.44 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.47 | 1.24 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.89 | 1.78 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 2.92 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.63 | 2.08 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.08.2025 08:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Малженице, а гостите от Пухов. Разстоянието между двата града е 88.9 км. Мачът ще се играе в 10:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Малженице - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.07.2025 | 2. Лига | Похроние Долна Жданя | 0 - 0 | Малженице | 2.07 | 3.49 | 2.97 |
| 16.05.2025 | 2. Лига | Малженице | 2 - 1 | Татран Прешов | - | - | - |
| 09.05.2025 | 2. Лига | Петржалка Братислава | 0 - 0 | Малженице | - | - | - |
| 02.05.2025 | 2. Лига | Малженице | 1 - 5 | Злате Моравце | 5.71 | 3.82 | 1.49 |
| 26.04.2025 | 2. Лига | Зволен | 3 - 1 | Малженице | 1.81 | 3.37 | 3.52 |
| 20.04.2025 | 2. Лига | Малженице | 2 - 1 | Пухов | - | - | - |
| 12.04.2025 | 2. Лига | Редфокс Ст. Л. | 2 - 0 | Малженице | - | - | - |
| 06.04.2025 | 2. Лига | Слован Братислава Б | 2 - 2 | Малженице | 1.77 | 3.43 | 3.86 |
| 30.03.2025 | 2. Лига | ШТК 1914 Шаморин | 1 - 0 | Малженице | 1.84 | 3.55 | 3.36 |
| 21.03.2025 | 2. Лига | Похроние Долна Жданя | 2 - 0 | Малженице | 1.79 | 3.40 | 3.78 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 1 загуба в последните 3 домакинства.
Пухов - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.07.2025 | 2. Лига | Пухов | 1 - 1 | Слован Братислава Б | 1.77 | 3.68 | 3.62 |
| 16.05.2025 | 2. Лига | Пухов | 3 - 1 | Петржалка Братислава | - | - | - |
| 09.05.2025 | 2. Лига | Злате Моравце | 1 - 2 | Пухов | - | - | - |
| 03.05.2025 | 2. Лига | Пухов | 3 - 2 | Зволен | 1.94 | 3.20 | 3.48 |
| 25.04.2025 | 2. Лига | Редфокс Ст. Л. | 0 - 3 | Пухов | 2.02 | 3.31 | 3.07 |
| 20.04.2025 | 2. Лига | Малженице | 2 - 1 | Пухов | - | - | - |
| 13.04.2025 | 2. Лига | Пухов | 2 - 1 | Слован Братислава Б | - | - | - |
| 06.04.2025 | 2. Лига | ШТК 1914 Шаморин | 1 - 1 | Пухов | 2.41 | 3.22 | 2.56 |
| 29.03.2025 | 2. Лига | Пухов | 2 - 0 | Похроние Долна Жданя | 1.83 | 3.51 | 3.47 |
| 21.03.2025 | 2. Лига | Жилина Б | 3 - 2 | Пухов | 1.79 | 3.60 | 3.47 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.04.2025 | 2. Лига | Малженице | 2 - 1 | Пухов | - | - | - |
| 28.09.2024 | 2. Лига | Пухов | 1 - 3 | Малженице | 1.64 | 3.65 | 4.36 |
| 09.03.2024 | 2. Лига | Малженице | 0 - 2 | Пухов | 2.82 | 3.25 | 2.20 |
| 19.08.2023 | 2. Лига | Пухов | 2 - 0 | Малженице | 1.42 | 4.30 | 6.03 |
В последните 4 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Малженице имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
2. Лига класиране към 03.08.2025
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Татран Липтовски Микулаш | 2 | +3 | 6 |
| 2 | Дукла Банска Бистрица | 2 | +2 | 4 |
| 3 | Злате Моравце | 2 | +1 | 4 |
| 4 | Зволен | 2 | +1 | 4 |
| 5 | Жилина Б | 1 | +1 | 3 |
| 6 | Поважска Бистрица | 1 | +1 | 3 |
| 7 | ШТК 1914 Шаморин | 2 | 0 | 3 |
| 8 | Слован Братислава Б | 2 | 0 | 2 |
| 9 | Редфокс Стара Любовня | 1 | 0 | 1 |
| 10 | Пухов | 1 | 0 | 1 |
| 11 | Малженице | 1 | 0 | 1 |
| 11 | Петржалка Братислава | 1 | 0 | 1 |
| 13 | Похроние Долна Жданя | 2 | -1 | 1 |
| 14 | Интер Братислава | 2 | -2 | 0 |
| 15 | Баник Лехота под Втачником | 2 | -3 | 0 |
| 15 | Славия ТУ Кошице | 2 | -3 | 0 |
Хронология в първенството
| Малженице | |
| Пухов | |
| Домакин | |
| Гост |
Класиране в шампионата
| Малженице | Пухов | |
| Позиция | 11 | 10 |
| Точки | 1 | 1 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 11 | 12 |
| Точки | 0 | 0 |
Форма в шампионата
| Малженице | Пухов | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
1 0 |
0
1 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 0 |
0
0 0 |
Голове в шампионата
| Малженице | Пухов | |
|
Вкарани
Получени |
0
0 |
1
1 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
0
0 |
0
0 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.58 | 3.30 | 2.34 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.52 | 1.28 | 1.44 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.47 | 1.24 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.89 | 1.78 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 2.92 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.63 | 2.08 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.08.2025 08:05. Възможни са промени към настоящия момент!
