Южна Африка - МТН 8 (2024)
20:00
Мамелоди Съндаунс
Стеленбош
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.45 | 3.63 | 6.56 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.07 | 1.22 | 2.48 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 4.38 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.71 | 1.41 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.52 | 2.31 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.18 | 4.41 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.47 | 1.48 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.08.2024 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Претория, а гостите от Стеленбош. Разстоянието между двата града е 1 279.0 км. Мачът ще се играе на стадион Лукас Морипе, който има капацитет от 28 900 места. Снимки от Google карта стадион Лукас Морипе. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Отговорна Игра
Мамелоди Съндаунс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.08.2024 | МТН 8 | Мамелоди Съндаунс | 0 - 0 | Полокване Сити | 1.21 | 5.40 | 10.64 |
| 26.07.2024 | Приятелски срещи | Ал Хилал Рияд | 1 - 2 | Мамелоди Съндаунс | 1.19 | 6.16 | 9.62 |
| 23.07.2024 | Приятелски срещи | Мамелоди Съндаунс | 1 - 1 | Кардиф | 2.83 | 3.32 | 2.17 |
| 17.07.2024 | Приятелски срещи | Динамо Киев | 1 - 0 | Мамелоди Съндаунс | 1.63 | 3.85 | 4.60 |
| 16.07.2024 | Приятелски срещи | Зандхаузен | 2 - 1 | Мамелоди Съндаунс | 2.51 | 3.45 | 2.36 |
| 01.06.2024 | Недбанк Къп | Мамелоди Съндаунс | 1 - 2 | Орландо Пайрътс | 1.86 | 3.09 | 4.01 |
| 25.05.2024 | Висша Лига | Мамелоди Съндаунс | 0 - 1 | Кейптаун Сити | 1.40 | 4.19 | 6.81 |
| 21.05.2024 | Висша Лига | ТС Галакси | 1 - 1 | Мамелоди Съндаунс | 5.15 | 3.47 | 1.61 |
| 18.05.2024 | Висша Лига | Стеленбош | 0 - 1 | Мамелоди Съндаунс | 3.58 | 3.19 | 1.98 |
| 14.05.2024 | Висша Лига | Роял АМ | 0 - 2 | Мамелоди Съндаунс | 7.23 | 4.25 | 1.39 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Стеленбош - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.08.2024 | МТН 8 | Стеленбош | 3 - 1 | ТС Галакси | 1.73 | 3.42 | 3.89 |
| 25.05.2024 | Висша Лига | Ричардс Бей | 2 - 1 | Стеленбош | 3.50 | 3.05 | 2.06 |
| 18.05.2024 | Висша Лига | Стеленбош | 0 - 1 | Мамелоди Съндаунс | 3.58 | 3.19 | 1.98 |
| 11.05.2024 | Висша Лига | Морока Суолоус | 2 - 0 | Стеленбош | 4.44 | 3.31 | 1.74 |
| 08.05.2024 | Висша Лига | Стеленбош | 0 - 0 | АмаЗулу Дърбан | 1.67 | 3.34 | 5.02 |
| 05.05.2024 | Недбанк Къп | Стеленбош | 1 - 2 | Мамелоди Съндаунс | 4.10 | 3.29 | 1.78 |
| 01.05.2024 | Висша Лига | Стеленбош | 3 - 0 | Ламонтвил Голдън Ероус | 1.50 | 3.82 | 5.86 |
| 27.04.2024 | Висша Лига | Стеленбош | 5 - 0 | Полокване Сити | 1.71 | 3.26 | 4.90 |
| 21.04.2024 | Висша Лига | ТС Галакси | 1 - 2 | Стеленбош | 2.44 | 2.89 | 2.89 |
| 17.04.2024 | Висша Лига | Сехухуне Юн. | 1 - 1 | Стеленбош | 2.77 | 2.69 | 2.73 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.05.2024 | Висша Лига | Стеленбош | 0 - 1 | Мамелоди Съндаунс | 3.58 | 3.19 | 1.98 |
| 05.05.2024 | Недбанк Къп | Стеленбош | 1 - 2 | Мамелоди Съндаунс | 4.10 | 3.29 | 1.78 |
| 27.09.2023 | Висша Лига | Мамелоди Съндаунс | 3 - 1 | Стеленбош | 1.38 | 4.10 | 7.91 |
| 15.04.2023 | Недбанк Къп | Стеленбош | 2 - 1 | Мамелоди Съндаунс | 4.22 | 3.38 | 1.74 |
| 05.03.2023 | Висша Лига | Стеленбош | 1 - 1 | Мамелоди Съндаунс | 4.42 | 3.37 | 1.73 |
| 24.08.2022 | Висша Лига | Мамелоди Съндаунс | 3 - 0 | Стеленбош | 1.52 | 3.54 | 6.39 |
| 14.05.2022 | Висша Лига | Мамелоди Съндаунс | 0 - 3 | Стеленбош | 1.49 | 3.58 | 6.64 |
| 04.12.2021 | Висша Лига | Стеленбош | 1 - 1 | Мамелоди Съндаунс | 4.86 | 3.11 | 1.76 |
| 13.03.2021 | Висша Лига | Стеленбош | 1 - 2 | Мамелоди Съндаунс | 5.71 | 3.28 | 1.63 |
| 03.02.2021 | Недбанк Къп | Мамелоди Съндаунс | 2 - 2 | Стеленбош | 1.44 | 3.91 | 6.72 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 2 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Мамелоди Съндаунс имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.45 | 3.63 | 6.56 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.07 | 1.22 | 2.48 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 4.38 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.71 | 1.41 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.52 | 2.31 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.18 | 4.41 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.47 | 1.48 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.08.2024 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра