Приятелски Срещи - Клубни
18:00
Манчестър Юнайтед
(Англия)
Рейнджърс
(Шотландия)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 3.80 | 3.81 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.21 | 1.98 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.35 | 2.98 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.83 | 1.16 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.38 | 1.52 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.55 | 2.32 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.52 | 2.35 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 20.07.2024 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Манчестър (Англия), а гостите от Глазгоу (Шотландия). Разстоянието между двата града е 295.2 км. Треньорът на домакините е Майкъл Карик (Анг).
Отговорна Игра
Манчестър Юнайтед - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.07.2024 | Приятелски срещи | Розенборг | 1 - 0 | Манчестър Юнайтед | 3.79 | 4.07 | 1.68 |
| 25.05.2024 | ФА Къп | Манчестър Сити | 1 - 2 | Манчестър Юнайтед | 1.30 | 5.88 | 9.31 |
| 19.05.2024 | Висша Лига | Брайтън | 0 - 2 | Манчестър Юнайтед | 2.34 | 4.02 | 2.72 |
| 15.05.2024 | Висша Лига | Манчестър Юнайтед | 3 - 2 | Нюкасъл | 2.73 | 3.92 | 2.36 |
| 12.05.2024 | Висша Лига | Манчестър Юнайтед | 0 - 1 | Арсенал | 7.39 | 5.76 | 1.36 |
| 06.05.2024 | Висша Лига | Кристъл Палас | 4 - 0 | Манчестър Юнайтед | 2.27 | 3.85 | 2.87 |
| 27.04.2024 | Висша Лига | Манчестър Юнайтед | 1 - 1 | Бърнли | 1.54 | 4.76 | 5.28 |
| 24.04.2024 | Висша Лига | Манчестър Юнайтед | 4 - 2 | Шефилд Юнайтед | 1.33 | 5.70 | 8.14 |
| 21.04.2024 | ФА Къп | Ковънтри | 3 - 3 | Манчестър Юнайтед | 5.84 | 4.74 | 1.47 |
| 13.04.2024 | Висша Лига | Борнемут | 2 - 2 | Манчестър Юнайтед | 2.39 | 3.92 | 2.69 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Рейнджърс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.07.2024 | Приятелски срещи | Аякс | 2 - 1 | Рейнджърс | 2.07 | 3.64 | 2.90 |
| 25.05.2024 | Купа на Шотландия | Селтик | 1 - 0 | Рейнджърс | 1.82 | 3.67 | 3.91 |
| 18.05.2024 | Група за Титлата | Хартс | 3 - 3 | Рейнджърс | 4.50 | 4.33 | 1.64 |
| 14.05.2024 | Група за Титлата | Рейнджърс | 5 - 2 | Дънди ФК | 1.15 | 8.14 | 14.52 |
| 11.05.2024 | Група за Титлата | Селтик | 2 - 1 | Рейнджърс | 1.80 | 3.96 | 3.88 |
| 05.05.2024 | Група за Титлата | Рейнджърс | 4 - 1 | Килмарнък | 1.24 | 6.33 | 10.63 |
| 28.04.2024 | Група за Титлата | Сейнт Мирън | 1 - 2 | Рейнджърс | 8.01 | 4.93 | 1.36 |
| 21.04.2024 | Купа на Шотландия | Рейнджърс | 2 - 0 | Хартс | 1.31 | 5.16 | 8.11 |
| 17.04.2024 | Премиършип | Дънди ФК | 0 - 0 | Рейнджърс | 10.13 | 5.88 | 1.26 |
| 14.04.2024 | Премиършип | Рос Каунти | 3 - 2 | Рейнджърс | 11.94 | 6.66 | 1.21 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 4 загуби в последните 7 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.11.2010 | ШЛ група C | Рейнджърс | 0 - 1 | Манчестър Юнайтед | 5.21 | 3.75 | 1.64 |
| 14.09.2010 | ШЛ група C | Манчестър Юнайтед | 0 - 0 | Рейнджърс | 1.16 | 6.67 | 15.67 |
| 04.11.2003 | Шампионска Лига | Манчестър Юнайтед | 3 - 0 | Рейнджърс | - | - | - |
| 22.10.2003 | Шампионска Лига | Рейнджърс | 0 - 1 | Манчестър Юнайтед | - | - | - |
В последните 4 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Манчестър Юнайтед имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 3.80 | 3.81 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.21 | 1.98 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.35 | 2.98 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.83 | 1.16 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.38 | 1.52 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.55 | 2.32 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.52 | 2.35 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 20.07.2024 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра