Турция - ТФФ Първа Лига (2026 - 2027)
понеделник, 19 октомври, 2026
17:00
17:00
Маниса ФК
Мугласпор
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 100% за Маниса ФК
X 0% за равен
2 0% за Мугласпор
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 3.25 | 2.88 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.30 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.10.2026 20:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Маниса, а гостите от Мугла. Разстоянието между двата града е 175.7 км. Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Маниса ФК - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.2026 | Първа Лига | Маниса ФК | 1 - 1 | Есенлер Ерок. | 3.23 | 3.43 | 1.99 |
| 10.10.2026 | Първа Лига | Кайзериспор | 3 - 2 | Маниса ФК | 1.36 | 4.50 | 6.73 |
| 20.09.2026 | Първа Лига | Маниса ФК | 0 - 1 | Истанбулспор | 1.91 | 3.60 | 3.32 |
| 13.09.2026 | Първа Лига | Фатих Карагюмрук | 1 - 1 | Маниса ФК | 1.88 | 3.51 | 3.49 |
| 07.09.2026 | Първа Лига | Маниса ФК | 1 - 2 | Бурсаспор | 4.13 | 3.72 | 1.68 |
| 03.09.2026 | Първа Лига | Ъгдър | 4 - 2 | Маниса ФК | 2.01 | 3.35 | 3.23 |
| 30.08.2026 | Първа Лига | Маниса ФК | 0 - 0 | Бодрум | 2.22 | 3.27 | 2.87 |
| 24.08.2026 | Първа Лига | Сивасспор | 2 - 2 | Маниса ФК | 2.00 | 3.34 | 3.27 |
| 15.08.2026 | Първа Лига | Маниса ФК | 4 - 1 | Ванспор | 1.72 | 3.49 | 4.24 |
| 07.08.2026 | Първа Лига | Болуспор | 1 - 2 | Маниса ФК | 5.77 | 4.16 | 1.46 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Мугласпор - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.2026 | Първа Лига | Мугласпор | 0 - 3 | Бурсаспор | 4.83 | 3.70 | 1.60 |
| 11.10.2026 | Първа Лига | Фатих Карагюмрук | 1 - 1 | Мугласпор | 1.75 | 3.45 | 4.18 |
| 18.09.2026 | Първа Лига | Мугласпор | 2 - 2 | Ъгдър | 2.99 | 3.03 | 2.29 |
| 13.09.2026 | Първа Лига | Сивасспор | 1 - 1 | Мугласпор | 1.93 | 3.34 | 3.49 |
| 06.09.2026 | Първа Лига | Мугласпор | 2 - 2 | Ванспор | 1.80 | 3.29 | 4.08 |
| 01.09.2026 | Първа Лига | Юмраниеспор | 0 - 1 | Мугласпор | 2.47 | 2.99 | 2.74 |
| 28.08.2026 | Първа Лига | Мугласпор | 2 - 0 | Болуспор | 1.51 | 3.83 | 5.37 |
| 22.08.2026 | Първа Лига | Бодрум | 0 - 0 | Мугласпор | 1.73 | 3.35 | 4.42 |
| 16.08.2026 | Първа Лига | Мугласпор | 0 - 0 | Бандърмаспор | 2.62 | 3.03 | 2.55 |
| 09.08.2026 | Първа Лига | Саръйер | 2 - 0 | Мугласпор | 1.84 | 3.22 | 4.02 |
Общо 2 победи, 6 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 3 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
Няма данни в системата
ТФФ Първа Лига класиране към 19.10.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Кайзериспор | 11 | +17 | 26 |
| 2 | Ъгдър | 11 | +7 | 23 |
| 3 | Бурсаспор | 10 | +11 | 22 |
| 4 | Батман Петролспор | 11 | +3 | 20 |
| 5 | Мардин 1969 Спор | 10 | +6 | 18 |
| 6 | Анталияспор | 11 | 0 | 18 |
| 7 | Кечиоренгуджу | 10 | +9 | 17 |
| 8 | Саръйер | 11 | -1 | 16 |
| 9 | Бандърмаспор | 11 | +8 | 14 |
| 10 | Бодрум | 11 | +3 | 14 |
| 11 | Сивасспор | 11 | +1 | 13 |
| 12 | Фатих Карагюмрук | 10 | 0 | 13 |
| 13 | Мугласпор | 10 | -2 | 12 |
| 14 | Маниса ФК | 10 | -1 | 10 |
| 15 | Юмраниеспор | 10 | -1 | 10 |
| 16 | Пендикспор | 10 | -7 | 10 |
| 17 | Есенлер Ерокспор | 10 | -5 | 9 |
| 18 | Ванспор | 11 | -12 | 9 |
| 19 | Истанбулспор | 11 | -17 | 5 |
| 20 | Болуспор | 10 | -19 | 1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Маниса ФК | |
| Мугласпор | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Маниса ФК | Маниса ФК | Мугласпор | Мугласпор | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Кайзериспор | 3 - 2 | ||||||
| 2 | Ъгдър | 4 - 2 | 2 - 2 | |||||
| 3 | Бурсаспор | 1 - 2 | 1 - 2 | 0 - 3 | ||||
| 4 | Батман Петролспор | |||||||
| 5 | Мардин 1969 Спор | |||||||
| 6 | Анталияспор | |||||||
| 7 | Кечиоренгуджу | |||||||
| 8 | Саръйер | 2 - 0 | 2 - 0 | |||||
| 9 | Бандърмаспор | 0 - 0 | ||||||
| 10 | Бодрум | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 11 | Сивасспор | 2 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 12 | Фатих Карагюмрук | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 13 | Мугласпор | - | - | - | ||||
| 14 | Маниса ФК | - | - | - | ||||
| 15 | Юмраниеспор | 0 - 1 | 0 - 1 | |||||
| 16 | Пендикспор | |||||||
| 17 | Есенлер Ерокспор | 1 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 18 | Ванспор | 4 - 1 | 4 - 1 | 2 - 2 | ||||
| 19 | Истанбулспор | 0 - 1 | 0 - 1 | |||||
| 20 | Болуспор | 1 - 2 | 2 - 0 | |||||
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| Маниса ФК | Мугласпор | |
| Победи | 2 | 2 |
| Равни | 4 | 6 |
| Загуби | 4 | 2 |
| Вкарани Голове | 15 | 9 |
| Получени Голове | 16 | 11 |
| Средно Вкарани | 1.50 | 0.90 |
| Средно Получени | 1.60 | 1.10 |
| Мачове Вкарал | 80% | 60% |
| Мачове Получил | 90% | 60% |
| Гол/Гол | 80% | 40% |
| Над 1.5 | 80% | 70% |
| Над 2.5 | 60% | 30% |
| Над 3.5 | 40% | 20% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 1 | 1 |
| Равни | 2 | 3 |
| Загуби | 2 | 1 |
| Вкарани Голове | 6 | 3 |
| Получени Голове | 5 | 4 |
| Средно Вкарани | 1.20 | 0.60 |
| Средно Получени | 1.00 | 0.80 |
| Мачове Вкарал | 60% | 60% |
| Мачове Получил | 80% | 60% |
| Гол/Гол | 60% | 40% |
| Над 1.5 | 60% | 60% |
| Над 2.5 | 40% | 0% |
| Над 3.5 | 20% | 0% |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 3.25 | 2.88 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.30 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.10.2026 20:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 100% за Маниса ФК
X 0% за равен
2 0% за Мугласпор
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака