Турция - ТФФ Първа Лига (2026 - 2027)
събота, 15 август, 2026
21:30
4 - 1
(3 - 0, 1 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.75 |
3.60 |
3.90 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.22 |
1.25 |
1.91 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.33 |
3.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.40 |
1.30 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.83 |
1.98 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.30 |
3.40 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.08.2026 20:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Маниса, а гостите от Ван.
Разстоянието между двата града е 1 385.6 км.
Мачът ще се играе в 21:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Маниса ФК - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 07.08.2026 |
Първа Лига |
Болуспор |
1 - 2 |
Маниса ФК |
5.77 |
4.16 |
1.46 |
| 01.05.2026 |
Първа Лига |
Маниса ФК |
5 - 0 |
Сакаряспор |
1.30 |
5.44 |
8.00 |
| 26.04.2026 |
Първа Лига |
Кечиоренгуджу |
2 - 1 |
Маниса ФК |
1.48 |
4.22 |
5.18 |
| 19.04.2026 |
Първа Лига |
Маниса ФК |
1 - 0 |
Серикспор |
1.61 |
3.88 |
4.37 |
| 12.04.2026 |
Първа Лига |
Ванспор |
0 - 1 |
Маниса ФК |
1.71 |
3.65 |
3.98 |
| 07.04.2026 |
Първа Лига |
Маниса ФК |
2 - 0 |
Пендикспор |
3.54 |
3.49 |
1.85 |
| 03.04.2026 |
Първа Лига |
Адана Демирспор |
2 - 1 |
Маниса ФК |
18.18 |
8.72 |
1.07 |
| 21.03.2026 |
Първа Лига |
Маниса ФК |
0 - 1 |
Сивасспор |
2.88 |
3.37 |
2.14 |
| 15.03.2026 |
Първа Лига |
Амед СФК |
2 - 0 |
Маниса ФК |
1.30 |
4.82 |
7.78 |
| 10.03.2026 |
Първа Лига |
Маниса ФК |
3 - 0 |
Саръйер |
2.49 |
3.28 |
2.49 |
Общо 6 победи и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Ванспор - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.08.2026 |
Първа Лига |
Ванспор |
0 - 2 |
Кайзериспор |
3.01 |
3.22 |
2.16 |
| 01.05.2026 |
Първа Лига |
Хатайспор |
3 - 1 |
Ванспор |
9.83 |
6.09 |
1.19 |
| 25.04.2026 |
Първа Лига |
Ванспор |
1 - 3 |
Истанбулспор |
1.92 |
3.43 |
3.36 |
| 19.04.2026 |
Първа Лига |
Юмраниеспор |
1 - 2 |
Ванспор |
2.27 |
3.31 |
2.74 |
| 12.04.2026 |
Първа Лига |
Ванспор |
0 - 1 |
Маниса ФК |
1.71 |
3.65 |
3.98 |
| 08.04.2026 |
Първа Лига |
Серикспор |
1 - 6 |
Ванспор |
3.22 |
3.33 |
2.01 |
| 04.04.2026 |
Първа Лига |
Кечиоренгуджу |
3 - 0 |
Ванспор |
1.91 |
3.45 |
3.37 |
| 22.03.2026 |
Първа Лига |
Ванспор |
0 - 0 |
Саръйер |
2.24 |
3.17 |
2.88 |
| 15.03.2026 |
Първа Лига |
Сакаряспор |
2 - 1 |
Ванспор |
2.46 |
3.19 |
2.56 |
| 10.03.2026 |
Първа Лига |
Ванспор |
1 - 0 |
Адана Демирспор |
1.02 |
13.00 |
25.50 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 3 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 12.04.2026 |
Първа Лига |
Ванспор |
0 - 1 |
Маниса ФК |
1.71 |
3.65 |
3.98 |
| 07.12.2025 |
Първа Лига |
Маниса ФК |
2 - 1 |
Ванспор |
2.56 |
3.34 |
2.39 |
В последните 2 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
нямат победа
и нямат равен мач.
На домашния терен на Маниса ФК имат изиграна само 1 среща,
като победители са били домакините.
ТФФ Първа Лига класиране към 15.08.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Саръйер |
2 |
1 |
1 |
0 |
3 |
1 |
+2 |
4 |
| 2 |
Бандърмаспор |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
0 |
+3 |
3 |
| 3 |
Бурсаспор |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
| 3 |
Кайзериспор |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
| 3 |
Ъгдър |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
| 6 |
Анталияспор |
1 |
1 |
0 |
0 |
4 |
3 |
+1 |
3 |
| 7 |
Маниса ФК |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 8 |
Есенлер Ерокспор |
2 |
0 |
2 |
0 |
1 |
1 |
0 |
2 |
| 9 |
Батман Петролспор |
1 |
0 |
1 |
0 |
2 |
2 |
0 |
1 |
| 9 |
Пендикспор |
1 |
0 |
1 |
0 |
2 |
2 |
0 |
1 |
| 11 |
Мардин 1969 Спор |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 11 |
Сивасспор |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 11 |
Юмраниеспор |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 14 |
Кечиоренгуджу |
1 |
0 |
0 |
1 |
3 |
4 |
-1 |
0 |
| 15 |
Болуспор |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
0 |
| 16 |
Бодрум |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
| 16 |
Ванспор |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
| 16 |
Мугласпор |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
| 16 |
Фатих Карагюмрук |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
| 20 |
Истанбулспор |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
3 |
-3 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Маниса ФК |
|
| Ванспор |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Маниса ФК |
Ванспор |
| Победи |
1 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
1 |
| Вкарани Голове |
2 |
0 |
| Получени Голове |
1 |
2 |
| Средно Вкарани |
2.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
1.00 |
2.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
0% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
100% |
0% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
100% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.75 |
3.60 |
3.90 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.22 |
1.25 |
1.91 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.33 |
3.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.40 |
1.30 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.83 |
1.98 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.30 |
3.40 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.08.2026 20:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите