Турция - ТФФ Първа Лига (2016 - 2017)
17:00
Манисаспор
Балъкесирспор
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.75 | 3.20 | 2.05 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.36 | 1.29 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.63 | 1.44 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.67 | 2.15 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 16.12.2016 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Маниса, а гостите от Балъкесир. Разстоянието между двата града е 122.0 км. Мачът ще се играе на стадион Маниса 19 Май, който има капацитет от 16 597 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Маниса 19 Май. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Манисаспор - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.12.2016 | Първа Лига | Алтънорду | 1 - 1 | Манисаспор | 1.79 | 3.43 | 4.11 |
| 03.12.2016 | Първа Лига | Манисаспор | 2 - 0 | Газиантеп ФК | 3.68 | 3.30 | 1.93 |
| 27.11.2016 | Първа Лига | Денизлиспор | 1 - 2 | Манисаспор | 1.62 | 3.54 | 5.13 |
| 21.11.2016 | Първа Лига | Манисаспор | 0 - 0 | Самсунспор | 2.76 | 3.14 | 2.41 |
| 04.11.2016 | Първа Лига | Мерсин Идман Юрду | 0 - 0 | Манисаспор | 2.07 | 3.28 | 3.06 |
| 30.10.2016 | Първа Лига | Манисаспор | 0 - 1 | Сивасспор | 4.03 | 3.63 | 1.76 |
| 21.10.2016 | Първа Лига | Йени Малатияспор | 3 - 1 | Манисаспор | 1.53 | 3.80 | 5.74 |
| 16.10.2016 | Първа Лига | Манисаспор | 1 - 2 | Адана Демирспор | 2.77 | 3.23 | 2.38 |
| 01.10.2016 | Първа Лига | Бандърмаспор | 4 - 0 | Манисаспор | 2.15 | 3.17 | 3.10 |
| 26.09.2016 | Първа Лига | Манисаспор | 0 - 3 | Гьозтепе | 2.41 | 3.16 | 2.70 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Балъкесирспор - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.12.2016 | Първа Лига | Балъкесирспор | 1 - 1 | Шанлъурфаспор | 1.75 | 3.38 | 4.39 |
| 04.12.2016 | Първа Лига | Болуспор | 2 - 3 | Балъкесирспор | 1.91 | 3.29 | 3.78 |
| 27.11.2016 | Първа Лига | Алтънорду | 1 - 0 | Балъкесирспор | 2.41 | 3.17 | 2.74 |
| 19.11.2016 | Първа Лига | Балъкесирспор | 0 - 0 | Газиантеп ФК | 2.04 | 3.18 | 3.42 |
| 05.11.2016 | Първа Лига | Денизлиспор | 1 - 1 | Балъкесирспор | 2.76 | 3.19 | 2.38 |
| 30.10.2016 | Първа Лига | Балъкесирспор | 5 - 0 | Самсунспор | 1.47 | 3.85 | 6.61 |
| 23.10.2016 | Първа Лига | Мерсин Идман Юрду | 1 - 4 | Балъкесирспор | 3.04 | 3.22 | 2.16 |
| 15.10.2016 | Първа Лига | Балъкесирспор | 1 - 1 | Сивасспор | 2.83 | 3.24 | 2.33 |
| 02.10.2016 | Първа Лига | Йени Малатияспор | 2 - 1 | Балъкесирспор | 2.19 | 3.09 | 3.19 |
| 25.09.2016 | Първа Лига | Балъкесирспор | 4 - 2 | Адана Демирспор | 2.38 | 3.16 | 2.73 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.04.2014 | Първа Лига | Балъкесирспор | 1 - 0 | Манисаспор | 1.73 | 3.41 | 4.49 |
| 14.12.2013 | Първа Лига | Манисаспор | 3 - 0 | Балъкесирспор | 1.94 | 3.35 | 3.55 |
В последните 2 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и нямат равен мач. На домашния терен на Манисаспор имат изиграна само 1 среща, като победители са били домакините.
ТФФ Първа Лига класиране към 16.12.2016
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Болуспор | 14 | +7 | 26 |
| 2 | Йени Малатияспор | 14 | +5 | 26 |
| 3 | Ескишехирспор | 14 | +12 | 25 |
| 4 | Гьозтепе | 14 | +8 | 25 |
| 5 | Сивасспор | 14 | +8 | 24 |
| 6 | Балъкесирспор | 14 | +8 | 20 |
| 7 | Алтънорду | 14 | +2 | 20 |
| 8 | Юмраниеспор | 14 | +4 | 19 |
| 9 | Гиресунспор | 14 | +2 | 18 |
| 10 | Газиантеп ФК | 14 | -2 | 18 |
| 11 | Адана Демирспор | 14 | 0 | 16 |
| 12 | Денизлиспор | 14 | 0 | 15 |
| 13 | Шанлъурфаспор | 14 | -4 | 14 |
| 14 | Бандърмаспор | 14 | -5 | 14 |
| 15 | Елязъгспор | 14 | +1 | 12 |
| 16 | Манисаспор | 14 | -9 | 11 |
| 17 | Самсунспор | 14 | -13 | 11 |
| 18 | Мерсин Идман Юрду | 14 | -24 | 6 |
Хронология в първенството
| Манисаспор | |
| Балъкесирспор | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Манисаспор | Манисаспор | Балъкесирспор | Балъкесирспор | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Болуспор | 2 - 3 | 2 - 3 | |||||
| 2 | Йени Малатияспор | 3 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 3 | Ескишехирспор | 3 - 3 | 3 - 3 | 1 - 2 | ||||
| 4 | Гьозтепе | 0 - 3 | 0 - 3 | 2 - 1 | ||||
| 5 | Сивасспор | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 6 | Балъкесирспор | - | - | - | ||||
| 7 | Алтънорду | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 8 | Юмраниеспор | 1 - 1 | ||||||
| 9 | Гиресунспор | 3 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 10 | Газиантеп ФК | 2 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 11 | Адана Демирспор | 1 - 2 | 1 - 2 | 4 - 2 | ||||
| 12 | Денизлиспор | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 13 | Шанлъурфаспор | 1 - 1 | ||||||
| 14 | Бандърмаспор | 4 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 15 | Елязъгспор | 1 - 0 | 1 - 0 | |||||
| 16 | Манисаспор | - | - | - | ||||
| 17 | Самсунспор | 0 - 0 | 0 - 0 | 5 - 0 | ||||
| 18 | Мерсин Идман Юрду | 0 - 0 | 1 - 4 | 1 - 4 | ||||
Класиране в шампионата
| Манисаспор | Балъкесирспор | |
| Позиция | 16 | 6 |
| Точки | 11 | 20 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 17 | 6 |
| Точки | 8 | 8 |
Форма в шампионата
| Манисаспор | Балъкесирспор | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
5 6 |
5
5 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
2 3 |
2
2 3 |
Голове в шампионата
| Манисаспор | Балъкесирспор | |
|
Вкарани
Получени |
13
22 |
23
15 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
7
9 |
9
8 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.75 | 3.20 | 2.05 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.36 | 1.29 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.63 | 1.44 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.67 | 2.15 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 16.12.2016 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
