Турция - ТФФ Първа Лига (2016 - 2017)
17:30
Манисаспор
Бандърмаспор
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 3.20 | 3.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.36 | 1.67 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.38 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.29 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.91 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.03.2017 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Маниса, а гостите от Бандърма. Разстоянието между двата града е 198.7 км. Мачът ще се играе на стадион Маниса 19 Май, който има капацитет от 16 597 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Маниса 19 Май. Мачът ще се играе в 18:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Манисаспор - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.02.2017 | Първа Лига | Гьозтепе | 1 - 0 | Манисаспор | 1.70 | 3.50 | 4.52 |
| 18.02.2017 | Първа Лига | Манисаспор | 1 - 2 | Гиресунспор | 2.87 | 3.08 | 2.39 |
| 11.02.2017 | Първа Лига | Ескишехирспор | 1 - 5 | Манисаспор | 1.31 | 4.51 | 8.58 |
| 29.01.2017 | Първа Лига | Манисаспор | 5 - 2 | Юмраниеспор | 3.54 | 3.10 | 2.05 |
| 21.01.2017 | Първа Лига | Елязъгспор | 2 - 2 | Манисаспор | 1.97 | 3.19 | 3.61 |
| 14.01.2017 | Първа Лига | Манисаспор | 2 - 2 | Болуспор | 3.54 | 3.23 | 1.96 |
| 25.12.2016 | Първа Лига | Шанлъурфаспор | 2 - 0 | Манисаспор | 1.81 | 3.35 | 4.15 |
| 16.12.2016 | Първа Лига | Манисаспор | 1 - 1 | Балъкесирспор | 3.53 | 3.18 | 2.02 |
| 11.12.2016 | Първа Лига | Алтънорду | 1 - 1 | Манисаспор | 1.79 | 3.43 | 4.11 |
| 03.12.2016 | Първа Лига | Манисаспор | 2 - 0 | Газиантеп ФК | 3.68 | 3.30 | 1.93 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Бандърмаспор - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.02.2017 | Първа Лига | Бандърмаспор | 4 - 0 | Шанлъурфаспор | 2.45 | 3.07 | 2.75 |
| 19.02.2017 | Първа Лига | Балъкесирспор | 5 - 0 | Бандърмаспор | 1.76 | 3.38 | 4.42 |
| 12.02.2017 | Първа Лига | Бандърмаспор | 2 - 3 | Алтънорду | 1.97 | 3.23 | 3.52 |
| 28.01.2017 | Първа Лига | Газиантеп ФК | 3 - 1 | Бандърмаспор | 2.09 | 3.15 | 3.36 |
| 22.01.2017 | Първа Лига | Бандърмаспор | 0 - 0 | Денизлиспор | 2.39 | 3.12 | 2.81 |
| 15.01.2017 | Първа Лига | Бандърмаспор | 2 - 0 | Самсунспор | 1.68 | 3.37 | 4.96 |
| 25.12.2016 | Първа Лига | Мерсин Идман Юрду | 1 - 0 | Бандърмаспор | 5.95 | 4.22 | 1.42 |
| 17.12.2016 | Първа Лига | Бандърмаспор | 0 - 1 | Сивасспор | 3.07 | 3.16 | 2.22 |
| 11.12.2016 | Първа Лига | Йени Малатияспор | 0 - 1 | Бандърмаспор | 1.48 | 3.86 | 6.23 |
| 03.12.2016 | Първа Лига | Бандърмаспор | 2 - 2 | Адана Демирспор | 2.55 | 3.15 | 2.61 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 3 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.10.2016 | Първа Лига | Бандърмаспор | 4 - 0 | Манисаспор | 2.15 | 3.17 | 3.10 |
ТФФ Първа Лига класиране към 05.03.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Йени Малатияспор | 22 | +12 | 43 |
| 2 | Сивасспор | 22 | +13 | 41 |
| 3 | Гьозтепе | 23 | +8 | 40 |
| 4 | Гиресунспор | 22 | +11 | 39 |
| 5 | Ескишехирспор | 23 | +10 | 38 |
| 6 | Болуспор | 23 | -6 | 32 |
| 7 | Балъкесирспор | 21 | +15 | 31 |
| 8 | Юмраниеспор | 21 | +3 | 30 |
| 9 | Адана Демирспор | 23 | +3 | 29 |
| 10 | Алтънорду | 22 | -3 | 28 |
| 11 | Денизлиспор | 22 | +3 | 27 |
| 12 | Шанлъурфаспор | 23 | -6 | 23 |
| 13 | Елязъгспор | 23 | 0 | 22 |
| 14 | Газиантеп ФК | 23 | -9 | 22 |
| 15 | Бандърмаспор | 22 | -9 | 21 |
| 16 | Манисаспор | 22 | -6 | 20 |
| 17 | Мерсин Идман Юрду | 23 | -24 | 19 |
| 18 | Самсунспор | 22 | -15 | 18 |
Хронология в първенството
| Манисаспор | |
| Бандърмаспор | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Манисаспор | Манисаспор | Бандърмаспор | Бандърмаспор | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Йени Малатияспор | 3 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||||
| 2 | Сивасспор | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||||
| 3 | Гьозтепе | 0 - 3 | 1 - 0 | 0 - 3 | 3 - 3 | 3 - 3 | ||
| 4 | Гиресунспор | 1 - 2 | 3 - 1 | 1 - 2 | 0 - 0 | |||
| 5 | Ескишехирспор | 3 - 3 | 1 - 5 | 3 - 3 | 4 - 1 | 4 - 1 | ||
| 6 | Болуспор | 2 - 2 | 2 - 2 | 1 - 0 | ||||
| 7 | Балъкесирспор | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 0 | 5 - 0 | 5 - 0 | ||
| 8 | Юмраниеспор | 5 - 2 | 1 - 1 | 5 - 2 | 0 - 2 | |||
| 9 | Адана Демирспор | 1 - 2 | 1 - 2 | 2 - 2 | ||||
| 10 | Алтънорду | 1 - 1 | 2 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 11 | Денизлиспор | 1 - 2 | 0 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | |||
| 12 | Шанлъурфаспор | 2 - 0 | 4 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 13 | Елязъгспор | 1 - 0 | 2 - 2 | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 14 | Газиантеп ФК | 2 - 0 | 2 - 0 | 1 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
| 15 | Бандърмаспор | 4 - 0 | - | - | - | |||
| 16 | Манисаспор | - | - | - | 4 - 0 | |||
| 17 | Мерсин Идман Юрду | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 18 | Самсунспор | 0 - 0 | 0 - 0 | 2 - 0 | ||||
Класиране в шампионата
| Манисаспор | Бандърмаспор | |
| Позиция | 16 | 15 |
| Точки | 20 | 21 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 16 | 16 |
| Точки | 13 | 5 |
Форма в шампионата
| Манисаспор | Бандърмаспор | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
8 9 |
5
6 11 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
4 4 |
1
2 7 |
Голове в шампионата
| Манисаспор | Бандърмаспор | |
|
Вкарани
Получени |
29
35 |
24
33 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
16
16 |
8
23 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 3.20 | 3.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.36 | 1.67 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.38 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.29 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.91 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.03.2017 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
