Турция - ТФФ Първа Лига (2016 - 2017)
12:00
Манисаспор
Гиресунспор
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.10 | 3.10 | 2.40 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 1.38 | 1.38 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.67 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.67 | 2.15 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.02.2017 08:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Маниса, а гостите от Гиресун. Разстоянието между двата града е 970.5 км. Мачът ще се играе на стадион Маниса 19 Май, който има капацитет от 16 597 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Маниса 19 Май. Мачът ще се играе в 13:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Манисаспор - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.02.2017 | Първа Лига | Ескишехирспор | 1 - 5 | Манисаспор | 1.31 | 4.51 | 8.58 |
| 29.01.2017 | Първа Лига | Манисаспор | 5 - 2 | Юмраниеспор | 3.54 | 3.10 | 2.05 |
| 21.01.2017 | Първа Лига | Елязъгспор | 2 - 2 | Манисаспор | 1.97 | 3.19 | 3.61 |
| 14.01.2017 | Първа Лига | Манисаспор | 2 - 2 | Болуспор | 3.54 | 3.23 | 1.96 |
| 25.12.2016 | Първа Лига | Шанлъурфаспор | 2 - 0 | Манисаспор | 1.81 | 3.35 | 4.15 |
| 16.12.2016 | Първа Лига | Манисаспор | 1 - 1 | Балъкесирспор | 3.53 | 3.18 | 2.02 |
| 11.12.2016 | Първа Лига | Алтънорду | 1 - 1 | Манисаспор | 1.79 | 3.43 | 4.11 |
| 03.12.2016 | Първа Лига | Манисаспор | 2 - 0 | Газиантеп ФК | 3.68 | 3.30 | 1.93 |
| 27.11.2016 | Първа Лига | Денизлиспор | 1 - 2 | Манисаспор | 1.62 | 3.54 | 5.13 |
| 21.11.2016 | Първа Лига | Манисаспор | 0 - 0 | Самсунспор | 2.76 | 3.14 | 2.41 |
Общо 4 победи, 5 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 равенства в последните 5 домакинства.
Гиресунспор - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.02.2017 | Първа Лига | Гиресунспор | 3 - 1 | Шанлъурфаспор | 1.67 | 3.41 | 4.92 |
| 27.01.2017 | Първа Лига | Балъкесирспор | 0 - 1 | Гиресунспор | 2.13 | 3.14 | 3.29 |
| 21.01.2017 | Първа Лига | Гиресунспор | 1 - 0 | Алтънорду | 1.89 | 3.29 | 3.80 |
| 16.01.2017 | Първа Лига | Гиресунспор | 2 - 1 | Газиантеп ФК | 1.85 | 3.19 | 4.18 |
| 25.12.2016 | Първа Лига | Денизлиспор | 2 - 1 | Гиресунспор | 2.83 | 3.11 | 2.41 |
| 19.12.2016 | Първа Лига | Гиресунспор | 3 - 0 | Самсунспор | 1.45 | 3.76 | 7.31 |
| 12.12.2016 | Първа Лига | Мерсин Идман Юрду | 0 - 2 | Гиресунспор | 4.53 | 3.78 | 1.61 |
| 04.12.2016 | Първа Лига | Гиресунспор | 1 - 2 | Сивасспор | 2.89 | 3.11 | 2.35 |
| 28.11.2016 | Първа Лига | Йени Малатияспор | 1 - 1 | Гиресунспор | 1.56 | 3.61 | 5.65 |
| 20.11.2016 | Първа Лига | Гиресунспор | 1 - 1 | Адана Демирспор | 2.14 | 3.19 | 3.18 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.2016 | Първа Лига | Гиресунспор | 3 - 1 | Манисаспор | 2.05 | 3.17 | 3.41 |
| 23.05.2015 | Първа Лига | Манисаспор | 4 - 1 | Гиресунспор | 1.49 | 3.94 | 5.90 |
| 23.01.2015 | Първа Лига | Гиресунспор | 2 - 1 | Манисаспор | 1.79 | 3.33 | 4.03 |
| 10.04.2009 | Първа Лига | Манисаспор | 3 - 1 | Гиресунспор | 1.54 | 3.62 | 5.51 |
| 23.11.2008 | Първа Лига | Гиресунспор | 1 - 6 | Манисаспор | 4.17 | 3.36 | 1.73 |
В последните 5 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 2 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Манисаспор имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач.
ТФФ Първа Лига класиране към 18.02.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Йени Малатияспор | 20 | +9 | 37 |
| 2 | Гьозтепе | 20 | +10 | 36 |
| 3 | Сивасспор | 20 | +11 | 35 |
| 4 | Ескишехирспор | 20 | +10 | 35 |
| 5 | Гиресунспор | 20 | +9 | 33 |
| 6 | Юмраниеспор | 19 | +4 | 29 |
| 7 | Болуспор | 20 | -4 | 28 |
| 8 | Адана Демирспор | 20 | +4 | 26 |
| 9 | Денизлиспор | 20 | +4 | 26 |
| 10 | Балъкесирспор | 19 | +9 | 25 |
| 11 | Алтънорду | 20 | -2 | 25 |
| 12 | Шанлъурфаспор | 20 | -1 | 22 |
| 13 | Газиантеп ФК | 20 | -6 | 22 |
| 14 | Манисаспор | 20 | -4 | 20 |
| 15 | Елязъгспор | 20 | -2 | 18 |
| 16 | Бандърмаспор | 20 | -8 | 18 |
| 17 | Мерсин Идман Юрду | 21 | -25 | 15 |
| 18 | Самсунспор | 21 | -18 | 15 |
Хронология в първенството
| Манисаспор | |
| Гиресунспор | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Манисаспор | Манисаспор | Гиресунспор | Гиресунспор | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Йени Малатияспор | 3 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 2 | Гьозтепе | 0 - 3 | 0 - 3 | 1 - 1 | ||||
| 3 | Сивасспор | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 2 | ||||
| 4 | Ескишехирспор | 3 - 3 | 1 - 5 | 3 - 3 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 5 | Гиресунспор | 3 - 1 | - | - | - | |||
| 6 | Юмраниеспор | 5 - 2 | 1 - 1 | 5 - 2 | 2 - 0 | |||
| 7 | Болуспор | 2 - 2 | 2 - 2 | 1 - 2 | ||||
| 8 | Адана Демирспор | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 1 | ||||
| 9 | Денизлиспор | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 10 | Балъкесирспор | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 11 | Алтънорду | 1 - 1 | 1 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |||
| 12 | Шанлъурфаспор | 2 - 0 | 3 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 13 | Газиантеп ФК | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 1 | ||||
| 14 | Манисаспор | - | - | - | 3 - 1 | |||
| 15 | Елязъгспор | 1 - 0 | 2 - 2 | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 16 | Бандърмаспор | 4 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 17 | Мерсин Идман Юрду | 0 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||||
| 18 | Самсунспор | 0 - 0 | 0 - 0 | 3 - 0 | ||||
Класиране в шампионата
| Манисаспор | Гиресунспор | |
| Позиция | 14 | 5 |
| Точки | 20 | 33 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 16 | 9 |
| Точки | 13 | 10 |
Форма в шампионата
| Манисаспор | Гиресунспор | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
8 7 |
9
6 5 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
4 3 |
2
4 3 |
Голове в шампионата
| Манисаспор | Гиресунспор | |
|
Вкарани
Получени |
28
32 |
27
18 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
15
14 |
8
9 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.10 | 3.10 | 2.40 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 1.38 | 1.38 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.67 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.67 | 2.15 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.02.2017 08:03. Възможни са промени към настоящия момент!
