Турция - ТФФ Първа Лига (2016 - 2017)
15:00
Манисаспор
Мерсин Идман Юрду
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 3.10 | 2.55 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 1.36 | 1.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.90 | 1.90 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 09.04.2017 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Маниса, а гостите от Мерсин. Разстоянието между двата града е 663.9 км. Мачът ще се играе на стадион Маниса 19 Май, който има капацитет от 16 597 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Маниса 19 Май. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Манисаспор - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.04.2017 | Първа Лига | Сивасспор | 2 - 0 | Манисаспор | 1.55 | 3.78 | 5.58 |
| 18.03.2017 | Първа Лига | Манисаспор | 0 - 2 | Йени Малатияспор | 2.82 | 3.18 | 2.35 |
| 12.03.2017 | Първа Лига | Адана Демирспор | 1 - 1 | Манисаспор | 1.87 | 3.47 | 3.72 |
| 05.03.2017 | Първа Лига | Манисаспор | 6 - 2 | Бандърмаспор | 2.10 | 3.23 | 3.19 |
| 25.02.2017 | Първа Лига | Гьозтепе | 1 - 0 | Манисаспор | 1.70 | 3.50 | 4.52 |
| 18.02.2017 | Първа Лига | Манисаспор | 1 - 2 | Гиресунспор | 2.87 | 3.08 | 2.39 |
| 11.02.2017 | Първа Лига | Ескишехирспор | 1 - 5 | Манисаспор | 1.31 | 4.51 | 8.58 |
| 29.01.2017 | Първа Лига | Манисаспор | 5 - 2 | Юмраниеспор | 3.54 | 3.10 | 2.05 |
| 21.01.2017 | Първа Лига | Елязъгспор | 2 - 2 | Манисаспор | 1.97 | 3.19 | 3.61 |
| 14.01.2017 | Първа Лига | Манисаспор | 2 - 2 | Болуспор | 3.54 | 3.23 | 1.96 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Мерсин Идман Юрду - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.04.2017 | Първа Лига | Мерсин Идман Юрду | 3 - 2 | Шанлъурфаспор | 2.53 | 3.11 | 2.56 |
| 18.03.2017 | Първа Лига | Балъкесирспор | 3 - 3 | Мерсин Идман Юрду | 1.43 | 4.02 | 6.17 |
| 12.03.2017 | Първа Лига | Мерсин Идман Юрду | 1 - 1 | Алтънорду | 2.81 | 3.21 | 2.28 |
| 04.03.2017 | Първа Лига | Газиантеп ФК | 1 - 2 | Мерсин Идман Юрду | 1.99 | 3.24 | 3.34 |
| 27.02.2017 | Първа Лига | Мерсин Идман Юрду | 0 - 0 | Денизлиспор | 3.16 | 3.41 | 2.01 |
| 17.02.2017 | Първа Лига | Самсунспор | 1 - 1 | Мерсин Идман Юрду | 1.56 | 3.67 | 5.28 |
| 11.02.2017 | Първа Лига | Мерсин Идман Юрду | 2 - 2 | Болуспор | 4.23 | 3.61 | 1.67 |
| 29.01.2017 | Първа Лига | Мерсин Идман Юрду | 1 - 0 | Сивасспор | 8.14 | 4.87 | 1.28 |
| 21.01.2017 | Първа Лига | Йени Малатияспор | 2 - 1 | Мерсин Идман Юрду | 1.21 | 5.68 | 9.66 |
| 15.01.2017 | Първа Лига | Адана Демирспор | 0 - 0 | Мерсин Идман Юрду | 1.52 | 3.79 | 5.60 |
Общо 3 победи, 6 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 3 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.2016 | Първа Лига | Мерсин Идман Юрду | 0 - 0 | Манисаспор | 2.07 | 3.28 | 3.06 |
| 01.02.2014 | Първа Лига | Мерсин Идман Юрду | 1 - 0 | Манисаспор | 2.28 | 3.20 | 2.88 |
| 14.09.2013 | Първа Лига | Манисаспор | 3 - 2 | Мерсин Идман Юрду | 2.43 | 3.13 | 2.69 |
| 11.03.2012 | Супер Лига | Манисаспор | 2 - 0 | Мерсин Идман Юрду | 2.38 | 3.21 | 2.88 |
| 04.12.2011 | Супер Лига | Мерсин Идман Юрду | 0 - 0 | Манисаспор | 2.30 | 3.18 | 3.03 |
| 27.02.2005 | Първа Лига | Манисаспор | 3 - 0 | Мерсин Идман Юрду | 1.49 | 3.73 | 5.33 |
| 25.09.2004 | Първа Лига | Мерсин Идман Юрду | 1 - 4 | Манисаспор | - | - | - |
| 22.02.2004 | Първа Лига | Манисаспор | 2 - 1 | Мерсин Идман Юрду | - | - | - |
| 21.09.2003 | Първа Лига | Мерсин Идман Юрду | 1 - 2 | Манисаспор | - | - | - |
| 30.03.2003 | Първа Лига | Манисаспор | 1 - 0 | Мерсин Идман Юрду | - | - | - |
В последните 10 директни срещи домакините имат 7 победи, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Манисаспор имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 5 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач.
ТФФ Първа Лига класиране към 09.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Йени Малатияспор | 26 | +16 | 53 |
| 2 | Сивасспор | 26 | +14 | 46 |
| 3 | Ескишехирспор | 27 | +13 | 45 |
| 4 | Гьозтепе | 27 | +3 | 43 |
| 5 | Болуспор | 27 | -2 | 41 |
| 6 | Юмраниеспор | 26 | +7 | 41 |
| 7 | Гиресунспор | 26 | +6 | 40 |
| 8 | Балъкесирспор | 26 | +12 | 34 |
| 9 | Адана Демирспор | 27 | +3 | 34 |
| 10 | Алтънорду | 26 | -4 | 33 |
| 11 | Самсунспор | 27 | -10 | 31 |
| 12 | Денизлиспор | 26 | +2 | 31 |
| 13 | Елязъгспор | 26 | +2 | 28 |
| 14 | Шанлъурфаспор | 27 | -8 | 26 |
| 15 | Манисаспор | 26 | -6 | 24 |
| 16 | Газиантеп ФК | 26 | -10 | 24 |
| 17 | Мерсин Идман Юрду | 26 | -23 | 24 |
| 18 | Бандърмаспор | 26 | -15 | 22 |
Хронология в първенството
| Манисаспор | |
| Мерсин Идман Юрду | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Манисаспор | Манисаспор | Мерсин Идман Юрду | Мерсин Идман Юрду | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Йени Малатияспор | 0 - 2 | 3 - 1 | 0 - 2 | 1 - 3 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 2 | Сивасспор | 0 - 1 | 2 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 6 - 0 | 6 - 0 | |
| 3 | Ескишехирспор | 3 - 3 | 1 - 5 | 3 - 3 | 6 - 0 | 6 - 0 | ||
| 4 | Гьозтепе | 0 - 3 | 1 - 0 | 0 - 3 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 5 | Болуспор | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||
| 6 | Юмраниеспор | 5 - 2 | 1 - 1 | 5 - 2 | 0 - 2 | |||
| 7 | Гиресунспор | 1 - 2 | 3 - 1 | 1 - 2 | 0 - 2 | |||
| 8 | Балъкесирспор | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 4 | 3 - 3 | 3 - 3 | ||
| 9 | Адана Демирспор | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 10 | Алтънорду | 1 - 1 | 1 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |||
| 11 | Самсунспор | 0 - 0 | 0 - 0 | 3 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 12 | Денизлиспор | 1 - 2 | 0 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |||
| 13 | Елязъгспор | 1 - 0 | 2 - 2 | 1 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||
| 14 | Шанлъурфаспор | 2 - 0 | 3 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 15 | Манисаспор | - | - | - | 0 - 0 | |||
| 16 | Газиантеп ФК | 2 - 0 | 2 - 0 | 0 - 3 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||
| 17 | Мерсин Идман Юрду | 0 - 0 | - | - | - | |||
| 18 | Бандърмаспор | 6 - 2 | 4 - 0 | 6 - 2 | 1 - 0 | |||
Класиране в шампионата
| Манисаспор | Мерсин Идман Юрду | |
| Позиция | 15 | 17 |
| Точки | 24 | 24 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 15 | 14 |
| Точки | 16 | 11 |
Форма в шампионата
| Манисаспор | Мерсин Идман Юрду | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
9 11 |
6
9 11 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
4 5 |
2
5 6 |
Голове в шампионата
| Манисаспор | Мерсин Идман Юрду | |
|
Вкарани
Получени |
36
42 |
26
49 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
22
20 |
13
30 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 3.10 | 2.55 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 1.36 | 1.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.90 | 1.90 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 09.04.2017 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
